Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai šunims ir katėms

va va aš irgi vis nedaviau savo auksiukei vitaminų, nes visi aplink aiškina, kad šeriant profesionaliu mistu, nereik vitaminų. Bet kažkaip nelabai man jos kailis patiko. Pradėjus duot vitaminus su bioinu (vit H), per mėnesį kailis labai pagerėjo, pavilnė sutankėjo, blizgesio įgijo. Reikia laiks nuo laiko duot matyt vitaminų g.gif
Atsakyti
man taip pat idomu kurie vitaminai ar maisto papildai yra geriausi 9 metu suniui g.gif nes seriu normaliu maistu ne sausu, as duodu taip pat top-10 ir plius zuvu taukus,bet vistiek noriu savo wub.gif pacio geriausio rolleyes.gif
Atsakyti
Savo 4,5 men. amziaus shvelniui wub.gif Kikoj perku CAN-VIT (zalia etikete, kaina apie 10 lt) su padidintu kalcio ir fosforo kiekiu. Dar reiketu kuo nors sanariukus palepinti, nes jau sveria apie 30 kg ir dar auga auga.... Manau Trakuose parodoje ka nors tinkamo issirinksiu.
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2005 07 29, 18:39)
Savo 4,5 men. amziaus shvelniui  wub.gif  Kikoj perku CAN-VIT (zalia etikete, kaina apie 10 lt) su padidintu kalcio ir fosforo kiekiu.  Dar reiketu kuo nors sanariukus palepinti, nes jau sveria apie 30 kg ir dar auga auga.... Manau Trakuose parodoje ka nors tinkamo issirinksiu.

4.5 mėn sveria 30kg? blink.gif blink.gif doh.gif Jam jau ne vitaminų reikia,kurie ir taip dar apetitą padidina,o kreiptis į gydytoją ir skirti griežtą dietą..
Atsakyti
Sąnarių lepinimui tinka geriausiai Galacan, bet Trakuose jo nerasi, ten eina tik "širpotebas" šiuo atveju, ir iš ties kas čia per šuniukas, kuris 3,5 mėnesių sveria kiek subrendusi vokiečių aviganių kalė? Sąnariukus labiausiai gadina viršsvoris, ir čia jau jų atgal nepataisysi jokiais vitaminais.
Atsakyti
tongue.gif Musu bokseriukuj tik 3 men 4u.gif , o jau buvo susirges labai stipriai ir operacija turejo. tai sulyso nerealiai, vos 3kg besvere.
Zodziu irgi ejom pirkti vitaminu. Veterinarijoje paememe sveriamu vitaminu 100tab-9lt. Veterinaras sake kad geros visokie mineralai t.t.t. O ir bokseriukas tuos vitaminus trauskina kaip sausainiukus. Triaukst triaukst... thumbup.gif thumbup.gif
mano Aibo
Atsakyti
Savajau Neilai duodu SA-37 wink.gif 17lt. uz dezute.
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2005 07 29, 19:08)
4.5 mėn sveria 30kg? blink.gif  blink.gif  doh.gif Jam jau ne vitaminų reikia,kurie ir taip dar apetitą padidina,o kreiptis į gydytoją ir skirti griežtą dietą..


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif Kreipemes! Gydytoja paskyre sanariukams maisto papilda SERAQUIN. Sake, kad efektyvesnis uz Gelacan'a. Tai nauda dabar dviguba - ir vitaminas, ir skanestas per dresuros pamokeles smile.gif
O su amziaus ir svorio santykiu tikrai viskas gerai, mano svelnius senbernaras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2005 07 29, 22:02)
iš ties kas čia per šuniukas, kuris 3,5 mėnesių sveria kiek subrendusi vokiečių aviganių kalė?


Senbernariukas, kuris suauges turetu sverti kiek trys vokieciu aviganiu kales smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2005 08 04, 19:11)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  thumbup.gif  Kreipemes! Gydytoja paskyre sanariukams maisto papilda SERAQUIN. Sake, kad efektyvesnis uz Gelacan'a. Tai nauda dabar dviguba - ir vitaminas, ir skanestas per dresuros pamokeles smile.gif
O su amziaus ir svorio santykiu tikrai viskas gerai, mano svelnius senbernaras  wub.gif

Na,tada aišku smile.gif Matai,nepagalvojau,kad čia senbernaras.Iš tiesų,tik vieną senbernarą ir pazįstu-Betoveną iš tv wub.gif laugh.gif
Atsakyti
Beveik sumaitinau suniui Can-Vit'a, dabar perejom prie kitokiu vitaminu.
Duodu kazkokius amerikietiskus, kuriuos dogu augintoja rekomendavo - Calcidee (kalcis, fosforas, D3) ir Excel Brewers Yeast su cesnaku, omega rugstim ir kitais geriais smile.gif Ir dar augantiems sanariukams veterinare patare Seraquin. Labai patogu, kad sitie visi papildai ne miltuku, o tableciu formos ir suniukas jas noriai eda.

OT
to zay
aciu, Jusu zinute gavau su issamiais paaiskinimais apie "sirpotreba", itraukiau ir i savo leksikona, tik kazkodel negaliu issiusta Jums a.z., sistema neleidzia sad.gif bet kokiu atveju, teisiog norejau padekoti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
šiandien nupirkau Pet-Phos Ca/P2 vitaminus. Patarė veterinarė. Gal kuri davė savo augintiniui, ar tiko?
Atsakyti