Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai šunims ir katėms

QUOTE(laisve @ 2005 05 20, 15:11)
to Zay: va toj vietoj jus ir klystate...pvz. joks ilgaplaukis suo be vitaminu netures tokio gero kailiokaip suo, juos ir profesionalu pasara gaunantis. Pritariu, tada jiems nereikia vitaminu kaulams, odai, bet kailiui esanciu vitaminu maiste neuztenka! Pas mane yra amerikieciu kokeriai, naudoju SA 37 vienai, o kitai VITA GROOM...Seriu prof. pasaru ir jokiu kitu vitaminu neduodu.


O pas mane yra Bernai ir kailio jie turi ne mažiau už kokerius. Papildomų jokių vitaminų negauna (išskyrus priedus sąnariams), bet kailis vistiek superinis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2005 08 10, 13:48)
O pas mane yra Bernai ir kailio jie turi ne mažiau už kokerius. Papildomų jokių vitaminų negauna (išskyrus priedus sąnariams), bet kailis vistiek superinis  tongue.gif


Tai Bernai visko turi geroookai daugiau nei kokeris mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
o mes valgom Vita-bon ir Can-vita
+geriam zuvies taukus 4u.gif




user posted image
Atsakyti
as savo suneliui perku top 10, jau duodu gerus 2 metus, jei nedaugiau g.gif ir matosi rezultatas, kailiukas graziai zvilga ir siaip savijauta gera bigsmile.gif
Atsakyti
Gal žinot vitaminus nuo kurių kailis žvilga? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 07 28, 17:25)
Gal žinot vitaminus nuo kurių kailis žvilga?  bigsmile.gif

nu musiskes kailis po gimdymo irgi neblizgejo tai nupirkoms vita-bon ir zuvu tauku ir dabar thumbup.gif
Atsakyti
O aš savo katinukui duodu štai šiuos vitaminus
user posted image
Kailis blizga, labai noriai ėda
Atsakyti
dabar nupirkau savo sunei vitaminu sanariams Virbac fortiflex 525 gyre veterinare, kad labai geri, na ir kaina sakyciau gera blink.gif dezute 135lt. kainuoja, nors jos mano prancuzei ant nepilnai 3 men. uztektu ax.gif nupirkau viena lapeli pabandymui, ziuresim ar pageres, nes jau matosi, kad mano senutei kojytes paskauda unsure.gif lyg tokie : user posted image nelabai pamenu koks virselis buvo g.gif gal kam teko isbandyt? idomi nuomone bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aziza: 15 kovo 2007 - 12:58
Užjaučiu dėl kačiuko..
Sakykit, ar siunčiatės vitaminus katėms? Kokius naudojate imuninei sistemai gerinti? Kaip nutukusią ir peršertą katę sugražintį į sveiką gyvenimo būda? Pasiimsiu katę savo šian po kurio laiko, tai atrodo baisiai. Stora, sveria gal kokius 6kg. Žodžiu, kaip dabar ją ant sausiako pratinti, kad šoko organizmui nebūtų?
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 07 03, 10:37)
Užjaučiu dėl kačiuko..
Sakykit, ar siunčiatės vitaminus katėms? Kokius naudojate imuninei sistemai gerinti? Kaip nutukusią ir peršertą katę sugražintį į sveiką gyvenimo būda? Pasiimsiu katę savo šian po kurio laiko, tai atrodo baisiai. Stora, sveria gal kokius 6kg. Žodžiu, kaip dabar ją ant sausiako pratinti, kad šoko organizmui nebūtų?

Visi vitaminai yra sausame maiste. Papyldomai galima duoti, jeigu kate turi kokiu nors sutrikimu rolleyes.gif Aisku, jeigu jus duosite gera maista. Yra tarp sausa maista ir spec. nutukusiai katei ir pastiprinimui imuninei sistemai it kt. O pratinti prie sausa reikia polaipsniui: sausas turi stoveti pastoviai, slapia reikia mazinti porcijos ir maitinimus i diena iki tol, kol kate supras, kad sausas maistas yra pagrindinis, o slapias- kaip desertas biggrin.gif
Atsakyti
Žinau, kad reikia dietinį maistą duoti, tačiau dažniausiai jis būna su jūrų gėrybėmis, moliuskais ar lašišom. Ji negali pakęsti nieko kas su žuvimi (apart krabų lazdeles, išlepino, pykstu tai negaliu). Maistą perku gerą, pas vetą, tačiau pagal jos kailį ir bendrą sveikatos būklę esu įsitikinusi, kad jai būtinai reikia stiprinti organizmą papildomai duodant papildos/vitaminus. Lašišos taukų duoti negaliu nes tuomet skelbia bado akciją ir kartą neėdė savaitę blink.gif Tad domintų kokius papildus duodate stipriančius nervinę sistemą (nes ji truputi nervuota) bei imuninę?

Ir ją ten šėrė ne koncervais, kas būtų dar anokia bėda, o žmogišku maistu nuo stalo. Tai visokios varškytės, kefyriukai, dešrelės ir kepti mėsiukai... įsivaizudokit.. tai sakau, antsvoris nežmoniškas, ji tokia smulkaus sudėjimo, dvarniaškiukė, o dabar ji net kai sėdi ant sofos, tai kaip žmogus, išsiskėtusi, atsirėmusi į atlošą, uodega tarp kojų paguldyta.. pilvas išvirtęs, pagurklis užaugęs.. baisu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 03 liepos 2007 - 10:46
QUOTE(Zitlali @ 2007 07 03, 10:40)
tuomet skelbia bado akciją ir kartą neėdė savaitę  blink.gif


Negalima taip. Katėm būtina ėsti kasdien, badauti negalima.

O vitaminais piktnaudžiauti nereiktų. Nusipirk gero maisto ir šerk pagal normas. Gaus visko, ko reikia, ir atsistatys ir išvaizda, ir sveikata.
Atsakyti