Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

Antra tema

NAUDINGOS NUORODOS:

Pinigai, mokesčiai ir pašalpos
Child benefit
Tax credits

Apie pašalpas - lietuviškai
Atsakyti
QUOTE
(Limcamca @2008 06 18, 00:06)
QUOTE
(niamniuskyte @ 2008 06 16, 12:33)tu neteisi,kad pasalpu negaus tongue.gif As neturiu HO ir gaunu Child Benefit ir Tax Credit ax.gif Tiesiog benefitu formoj parasiau,kad siuo metu nedirbu ir nesu registruota HO ir viskas,viska po men sutvarke,o Tax Credituose net neklausia apie HO cool.gif

Ar pati tvarkeisi pasalpas ar per kokia firma? Ir, jei niekur nedirbi, ar tikrai gauni Tax creditus? Nes jie butent mokami pagal uzdarbi g.gif Nes kitu atveju, gaunasi, kad jie moka pasalpas niekur neegzistuojanciam asmeniui. O egzistuoti zmogus turi kazkaip: arba buti uzsiregistraves HO arba tureti NIN.

Tax Credit yra dviejų rūšių:
Working Tax Credit - gauna dirbantis asmuo (pinigų kiekis priklauso nuo uždarbio)
Child Tax Credit - gauna asmuo auginantis vaiką(us) nepriklausomai nuo to dirba jis ar ne.

QUOTE
(Auksesmama 2008 06 27, 11:34)
QUOTE
(Inga.Z. @ 2008 06 26, 21:13)
Sveikos esamos ir busimos mamytes smile.gif Galbut jau kartosis mano klausimas, bet labai domina, kokias pasalpas galeciau gauti jei nedirbu legalaus darbo  blink.gif  kur ir pries kiek laiko reikia kreiptis
Aciu, brangiosios

Kadangi dirbi nelegaliai,tai praktiskai tu kaip ir nedirbi,nes taves niekur nera,neturi nei dokumentu..tai tau teks vis vien uz pinigelius susitvarkyti NI ir homofiso dokumetus,o tada prasyti CHILD BENEFIT IR CHILD TAX CREDIT g.gif

Na, dar viskas priklauso nuo to, ar žmogus prieš tai yra legaliai dirbęs (pvz. užsiregistravęs HO ir pradirbęs 12 mėn. ar daugiau). Jei taip, tai galima ir Income Support tvarkytis ir Housing Benefit ir Council Tax Benefit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WildCat: 28 birželio 2008 - 02:54
QUOTE(WildCat @ 2008 06 28, 01:46)

Child Tax Credit - gauna asmuo auginantis vaiką(us) nepriklausomai nuo to dirba jis ar ne.

tai tada tu man paaiskink, kodel i application reik irasyti, kokios tavo pajamos buvo 2006-2007, 2007-2008? g.gif ir ne is siaip is "lempos"bet realias, nes kitaip gali nutraukt tau ju mokejima, vakar kaip tik skambinau ir man viska paaiskino ax.gif tai jei zmogus niekad uk nedirbo, tai ka jis i tuos laikotarpius surasys po nulius ir jam valstybe vistiek child tax credit ismokes?
Atsakyti
QUOTE(WildCat @ 2008 06 28, 03:46)
Tax Credit yra dviejų rūšių:
Working Tax Credit - gauna dirbantis asmuo (pinigų kiekis priklauso nuo uždarbio)
Child Tax Credit - gauna asmuo auginantis vaiką(us) nepriklausomai nuo to dirba jis ar ne.


Oi, ne. Child tax credit tikrai yra priklausanti nuo darbo.
"Who can get Child Tax Credit
You can get Child Tax Credit if you are 16 or over and you are responsible for at least one child. This means a child under 16, or a young person up to the age of 19 who is in full-time education up to A level or equivalent, or on certain approved training courses. You may also get Child Benefit for a young person who has been accepted on a course. You can also get Child Benefit for a young person aged under 18 who has registered with the Careers Service, if they have left school within the last 20 weeks.

The amount of Child Tax Credit you get will depend on your circumstances and your income. You can get it on quite high gross incomes, including incomes of over £50,000 a year. If you live with your partner, your incomes will be added together when your claim is assessed. Gross income means what your income is before tax and national insurance are deducted. Savings do not affect your entitlement directly, but if you are getting interest from your savings this is counted as income and will affect the amount of Child Tax Credit due. Some of your income will not be taken into account when your Child Tax Credit is being worked out. Child Benefit, maintenance payments, Maternity Allowance will be disregarded together with most Statutory Maternity Pay, Statutory Paternity Pay and Statutory Adoption Pay."
Is cia
Atsakyti
Mergaites,norejau jus paklausti kaip ten su tais £500,kuriuos ismoka ka tik maziukui gimus?Kur reikias kreiptis ir per kiek laiko?Kaip aplamai tas veikia? Apart tos pasalpos ir maternity alowence ar jus gaunat dar ka nors?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 06 28, 09:53)
Oi, ne. Child tax credit tikrai yra priklausanti nuo darbo.
"Who can get Child Tax Credit
You can get Child Tax Credit if you are 16 or over and you are responsible for at least one child. This means a child under 16, or a young person up to the age of 19 who is in full-time education up to A level or equivalent, or on certain approved training courses. You may also get Child Benefit for a young person who has been accepted on a course. You can also get Child Benefit for a young person aged under 18 who has registered with the Careers Service, if they have left school within the last 20 weeks.

The amount of Child Tax Credit you get will depend on your circumstances and your income. You can get it on quite high gross incomes, including incomes of over £50,000 a year. If you live with your partner, your incomes will be added together when your claim is assessed. Gross income means what your income is before tax and national insurance are deducted. Savings do not affect your entitlement directly, but if you are getting interest from your savings this is counted as income and will affect the amount of Child Tax Credit due. Some of your income will not be taken into account when your Child Tax Credit is being worked out. Child Benefit, maintenance payments, Maternity Allowance will be disregarded together with most Statutory Maternity Pay, Statutory Paternity Pay and Statutory Adoption Pay."
Is cia



na va, atsiprašau už disinformaciją blush2.gif Kažkodėl man atrodė, kad nepriklauso. Nors žinau puikiai, kad jei nedirbi, tai vis tiek moka. Aš kai 2007 vasarį išėjau į dekretines, tai taip į darbą ir negrįžau. O dabar vėl laukiuosi. Tai gaunasi jog mano pajamos už praėjusius metus lygios 0.
Atsakyti
QUOTE(WildCat @ 2008 06 29, 09:38)
na va, atsiprašau už disinformaciją  blush2.gif  Kažkodėl man atrodė, kad nepriklauso. Nors žinau puikiai, kad jei nedirbi, tai vis tiek moka. Aš kai 2007 vasarį išėjau į dekretines, tai taip į darbą ir negrįžau. O dabar vėl laukiuosi. Tai gaunasi jog mano pajamos už praėjusius metus lygios 0.


Gal tu apie Child benefit kalbi? Jam nebutina dirbti, svarbu tureti vaika ax.gif
Atsakyti
Child Tax Credit tikrai nepriklauso nuo darbo. Tik nuo gaunamu pajamu. Kuo didesnes pajamos, tuo mazesne gaunate pasalpa Child Tax Credit. As jau 2 metus nedirbu ir gaunu sia pasalpa. Beje, Limcamcos citatoj taip pat niekur nepamineta, kad turi dirbti noredama gauti sia pasalpa. Tik norint gauti Working Tax Credit privalai dirbti 16 ir daugiau valandu per savaite.
Atsakyti
QUOTE(nerika2002 @ 2008 06 29, 12:54)
Child Tax Credit tikrai nepriklauso nuo darbo. Tik nuo gaunamu pajamu. Kuo didesnes pajamos, tuo mazesne gaunate pasalpa Child Tax Credit. As jau 2 metus nedirbu ir gaunu sia pasalpa. Beje, Limcamcos citatoj taip pat niekur nepamineta, kad turi dirbti noredama gauti sia pasalpa. Tik norint gauti Working Tax Credit privalai dirbti 16 ir daugiau valandu per savaite.


aaa, matai, nes as kazkaip pajamas prilyginau atlyginimui g.gif
Atsakyti
Pajamos ir susideda is atlyginimo, palukanu ir t.t. Jei nedirbi ir negauni pajamu is kur kitur, tai tavo pajamos lygios 0. Pvz., kai man atsiuncia Annual Review mano pajamu skiltyje buna irasyta 0, o vyro pajamu skiltyje - jo atlyginimas. Nes pasalpos dydi skaiciuoja pagal seimos pajamu dydi.
Atsakyti
QUOTE(nerika2002 @ 2008 06 29, 11:50)
Pajamos ir susideda is atlyginimo, palukanu ir t.t. Jei nedirbi ir negauni pajamu is kur kitur, tai tavo pajamos lygios 0. Pvz., kai man atsiuncia Annual Review mano pajamu skiltyje buna irasyta 0, o vyro pajamu skiltyje - jo atlyginimas. Nes pasalpos dydi skaiciuoja pagal seimos pajamu dydi.

tai tavo skiltyje 0, o deka vyro atlyginimo ir gaunate child tax credit, nes esate pora smile.gif jei vyro irgi butu 0, tai kazin kaip tada butu? g.gif turbut negautumet visai?
Atsakyti
Pasiskaiciau apie Sure star tmaternity grant.Viskas ten aisku apart vieno-kur kreiptis. Ar galima dalykas jog ji automatiskai perves i mano saskaita,kai prades moketi maternity allowence,nes as jau pridaviau dokumentus i job centre plus?
Atsakyti