Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

manau graziai turetu atrodyti, ar sokolado spalva
Atsakyti
gal kas gali imesti nuotraukyciu virtuvessu svetaine,mano virtuve ir planuojama kartu su svetaine,bet dar tik planuose,pamatai namuko jau yra ax.gif
Atsakyti
pas mus bus bendra, tačiau jei būtų galimybės daryčiau atskirą erdvią virtuvę, nes taip patogiau kai ateina svečių ir virtuvė būna netvarkinga 4u.gif
Atsakyti
[quote=Invincible,2010 02 23, 15:23]
Sveikutes,
Gal patarsite mums? Musu svetaine sujungta su virtuve, virtuveje bus baldai tamsiai ruda+kaulo spalva. Svetaineje sienos kaulo spalvos, baldai tamsiai ruda. Problema ta, kad nenorime visu sienu kaulo spalvos, galvojame viena siena, i kuria remsis minksta dalis, dazyti kitokia spalva. Tik va nezinome kokia. Beje ji bus tapetuojama kitokiu tapetu nei kitos sienos - tapetu su rastu. Kaip jus galvojate, ar butu grazu ta viena siena nudazyti tamsiai ruda spalva? Kazin kaip ziuretusi? g.gif Gal kas turite ir galite imesti pvz su tokios spalvos sienom? Dramblio kaulo+tamsiai ruda? Aciu 4u.gif
[/]
Kadangi jus jau turite pakankamai sodru kontrasta t.y. dramblio kaulo ir sokolado spalvu derinuka, drasiai galite ivesti silta, sodria bordo spalva, ji ne tik deretu, bet ir priduotu gyvumo, solidumo. Nepamirskite ir grindu dangos spalvos, ji taip pat svarbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyde1: 11 kovo 2010 - 16:27
Kadangi pas mane virtuve visada tvarkinga biggrin.gif ir bendra erdve,tai labai dziaugiuosi,kad darem bendrai,o ne atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti
as tik uz atskira virtuve, nors pati dabar gyvensiu bendroje erdveje. Bet jei kada gyvenime pasistatytsiu nama, tai tik virtuve atskira darysiu. biggrin.gif
Atsakyti
Na virtuve pusiau uzdara galima daryti, kad kriaukles ar virykles nesimatytu sveciams is svetaines.
Atsakyti
Pas mus viena bendra erdve ir nenoreciau ,kad butu atskira thumbup.gif
Atsakyti
Jau keletą mėn. gyvenam bendroj erdvėj, kurios labai norėjau, nes prieš tai buvo atskira virtuvė, tad galiu pasakyti, kad abu išplanavimai turi savo minusų ir pliusų.
Bendros erdvės pagrindiniai pliusai, kad gamindama galiu bendrauti su šeima, draugais, stebėti vaiką, minusas, kad virtuvėje visada reikia palaikyti tvarką, nes prisėdus ant foteliuko kliūna neplauti indai ir pan. (nesu pedantė, tačiau pastebėjau, kad tvarkytis dabar man daug maloniau, nei anksčiau ax.gif )
Atsakyti
Pirmiausia tai reikėtų pergalvoti kaip bus patogiau.Jei nepatinka kai stebima ką veiki -atskira.Jei mažai vietos atskirai virtuvei ir jei jos saskaita pasididini erdves- bendra.Bet kuriuo atveju priklauso nuo aplinkybių.
Reikėtų pasvarstyti ko norėtųsi erdvės ar uždarumo.Kas bus bendroje patalpoje?Ar joje virs gyvenimas ar bus tik svečiai?
Bet kokiu atveju reikia gerai pagalvot į priekį.Kiekvienas varijantas turi savų pliusų ir minusų.
Jei rasi sau argumentuotą priežasti del ko darai taip ar kitaip gailėtis manau nereikės.
Papildyta:
Pakomentuosiu dar.
Pas mane atskira virtuvė su langu.
Kai virtuvėje malama kava ,o aš kambaryje žiuriu įdomią laidą ir triukšmas mane erzina -norisi atskirt visiškai.
Ir iš kitos pusės nors kambarys 40 kvadratų visai nieko prieš būtų "priklijuoti" dar 16 virtuvės.
Aiškumo ko gero nedadėjau biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus bendra naujame bute - kitaip jau nelabai ir butu pavyke padaryti. Kaip ir daugelis rase - yra savi piusai ir minusai. Pliusai - daugiau erdves, gamindama nesijauciu atsiskyrus, galiu stebeti televizoriu. Minusai - nors as kazkaip nelabai apsikuiciu, bet visviena ta virtuvine aplinka ir jos rakandai man svetaines nepuosia, dabar mastau, kad reiktu dar sumuryti tokia sienute neauksta, kad as pro ja viska matyciau, bet ji sleptu visa virtuves " virtuve" smile.gif Kysotu tik virsutines spintutes. Siaip, tai man atrodo, kad mes net valgom daugiau, kai saldytuvas vidury svetaines biggrin.gif Palaikyti tvarka virtuveja man laabai padeda indaplove - gaminu, o nesvarius indus iskarto dedu ten- dureles uzdarau ir aplinkui tvarka. Praktiskai neisivaizduoju bandros su svetaine virtuves be indaploves.

Jei tureciau itin daug erdves, pav. name, daryciau virtuves ir valgomojo zona is dalies atskirta, nuo poilsio zonos.
Atsakyti
Virtuvė ir svetainė yra 2 atskiri kambariai, kam gražu, patogu, patinka tie daro bendrą. Pas mane nei bendra nei atskira, ko aš ir norėjau smile.gif
Atsakyti