Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

Kažkada buvau čia pasisakius... ir berods vardinau pliusus ir minusus virtuvės sujungtos su svetaine ir atvirkščiai...
Ir dabar pagalvojau, kad jei virtuvė atskira nuo sveitainės turi dar vieną didelį pliusą - jei turi svečių, o jie miega svetainėj, gali drąsiai eit į virtuvę, pasidaryt kavos ir pan... nes kitaip tektų laukt kol svečiai atsikels... Gal kiti ir nelaukia, bet man tai būtų nesmagu žadint svečius. Ir pačiai nebūtų smagu jei aš miegočiau pas kažką, o tas žmogus pradėtų vaikščiot po tą patalpą...
Žodžiu, aš vis tiek esu už atskiras virtuves... Nebent yra nuosavas namas, kuriame yra vietos visiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2010 07 19, 17:43)
Kažkada buvau čia pasisakius... ir berods vardinau pliusus ir minusus virtuvės sujungtos su svetaine ir atvirkščiai...
Ir dabar pagalvojau, kad jei virtuvė atskira nuo sveitainės turi dar vieną didelį pliusą - jei turi svečių, o jie miega svetainėj, gali drąsiai eit į virtuvę, pasidaryt kavos ir pan... nes kitaip tektų laukt kol svečiai atsikels... Gal kiti ir nelaukia, bet man tai būtų nesmagu žadint svečius. Ir pačiai nebūtų smagu jei aš miegočiau pas kažką, o tas žmogus pradėtų vaikščiot po tą patalpą...
Žodžiu, aš vis tiek esu už atskiras virtuves... Nebent yra nuosavas namas, kuriame yra vietos visiems smile.gif

nu as manau kad tu nakvojanciu sveciu nebuna daznai, tai tos kavos problemos man nera biggrin.gif as sujungiau ir kaifuoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2010 07 20, 00:48)
nu as manau kad tu nakvojanciu sveciu nebuna daznai, tai tos kavos problemos man nera  biggrin.gif as sujungiau ir kaifuoju  thumbup.gif


Na čia jau kiekvienas renkasi kas jam labiau atitinka... Kadangi pas mane būna svečių ir nakvoja, tai džiaugiuosi, kad turiu atskirą virtuvę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2010 07 20, 09:55)
Na čia jau kiekvienas renkasi kas jam labiau atitinka... Kadangi pas mane būna svečių ir nakvoja, tai džiaugiuosi, kad turiu atskirą virtuvę smile.gif

o as miegu ilgai, tai man ir gerai del to biggrin.gif sveciai dazniausiai pirmi atsikelia lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes planuojame jungti. Gyvenam šiame bute jau dešimt metų, virtuvėlė labai maža (6 kv/m), todėl keliame ją į kitą vietą. O šeimyna vis tiek renkasi į bendrą kambarį - ir žaidžia, ir TV žiūri, ir valgo, ir plela blink.gif Tai ir aš galėsiu dalyvauti tame, nes dabar už sienos su savo puodais smile.gif
Atsakyti
aš tik už sujungtas, tada didesnė galimybė visai šeimai kartu dažniau būt. Nebent yra didelė virtuvė kartu su valgomuoju. Aš už dideles erdves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2010 08 01, 14:44)
aš tik už sujungtas, tada didesnė galimybė visai šeimai kartu dažniau būt. Nebent yra didelė virtuvė kartu su valgomuoju. Aš už dideles erdves smile.gif



Pas mane bute virtuve irgi sujungta su svetaine. As labai patenkinta. Ir erdves daug, ir patogu bendrauti. As uz thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2010 07 19, 14:43)
Kažkada buvau čia pasisakius... ir berods vardinau pliusus ir minusus virtuvės sujungtos su svetaine ir atvirkščiai...
Ir dabar pagalvojau, kad jei virtuvė atskira nuo sveitainės turi dar vieną didelį pliusą - jei turi svečių, o jie miega svetainėj, gali drąsiai eit į virtuvę, pasidaryt kavos ir pan... nes kitaip tektų laukt kol svečiai atsikels... Gal kiti ir nelaukia, bet man tai būtų nesmagu žadint svečius. Ir pačiai nebūtų smagu jei aš miegočiau pas kažką, o tas žmogus pradėtų vaikščiot po tą patalpą...
Žodžiu, aš vis tiek esu už atskiras virtuves... Nebent yra nuosavas namas, kuriame yra vietos visiems smile.gif


tikrai yra savu pliusu ir minusu, nes cia viena syk is Turto agenturos brokeris sake kad dabar uzsienieciai labiau renkasi nuomai namus butus kur yra atsirai virtuve nuo salono, kad uzsienyje jau ta mada praejo, nes kaip ir saket vienas is minusu yra ta teritorija - rybos, jai yra sveciai, ir daug kitu yra , kvapai, betvarke ir tt pasakojo tikrai idomiu dalyku , o pas mus atrodo viskas atvirksciai zmones daro kartu kad butu biggrin.gif
Atsakyti
as siuo metu kaip tik tvarkausi dokumentus sienos griovimui.
siuo metu gyvenu tokio pat plano bute, koki ir nusipirkom, tik plotas skiriasi. tai virtuve yra apie 8kv. ir ji pailga, tai man tik virtuvinis komplektas joje ir tetelpa, stalo padet ten neiseina, kad visiems butu patogu. tai siuo metu mes valgom svetainej, tai as is virtuves lakstau, pirma nunesdama lekstes i svetaine, paskui nesdama atgal i virtuve biggrin.gif tai del to ir nutariau griauti siena, kad nereiketu man lakstyt. o tuo pat ir vonia pasididinsiu koridoriaus saskaita cool.gif
kol kas planas man patinka, ziuresim, kaip bus kai bus igyvendintas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2010 08 03, 00:12)
tikrai yra savu pliusu ir minusu, nes cia viena syk is Turto agenturos brokeris sake kad dabar uzsienieciai labiau renkasi nuomai namus butus kur yra atsirai virtuve nuo salono, kad uzsienyje jau ta mada praejo, nes kaip ir saket vienas is minusu yra ta teritorija - rybos, jai yra sveciai, ir daug kitu yra , kvapai, betvarke ir tt pasakojo tikrai idomiu dalyku , o pas mus atrodo viskas atvirksciai zmones daro kartu kad butu  biggrin.gif


Ateis ir pas mus tokia mada, bet praeis keli metai biggrin.gif
Atsakyti
Mes atskyrėm virtuvę nuo svetainės stumdoma pertvara. Kai norisi bendros erdvės, pertvara atstumiama, kai norisi atskirų erdvių, pertvara užstumiama.
Labai esam pateninti šiuo sprendimu. Ir gražu, ir praktiška, ir jauku. Aš gamindama atsistumiu petvarą ir tuo pačiu į tv akį užmesti galiu, su vyru pabendrauti, su svečiais bendrauti ir nešiot maistą į stalą (nereikia šūkauti iš kito kambario). Jeigu netvarka virtuvėje, o kažka užsuka trumpam, užstumiu petvarą ir jokios netvarkos nematyti.
Visiškai atskiros virtuvės nesinorėtų. Kaip daugelis minėjo, man svarbus šeimos buvimas kartu, o jeigu virtuvė visiškai atskirta, tai tas buvimas labai jau apribotas gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(žemyna* @ 2010 08 03, 10:56)
Mes atskyrėm virtuvę nuo svetainės stumdoma pertvara. Kai norisi bendros erdvės, pertvara atstumiama, kai norisi atskirų erdvių, pertvara užstumiama.
Labai esam pateninti šiuo sprendimu. Ir gražu, ir praktiška, ir jauku. Aš gamindama atsistumiu petvarą ir tuo pačiu į tv akį užmesti galiu, su vyru pabendrauti, su svečiais bendrauti ir nešiot maistą į stalą (nereikia šūkauti iš kito kambario). Jeigu netvarka virtuvėje, o kažka užsuka trumpam, užstumiu petvarą ir jokios netvarkos nematyti.
Visiškai atskiros virtuvės nesinorėtų. Kaip daugelis minėjo, man svarbus šeimos buvimas kartu, o jeigu virtuvė visiškai atskirta, tai tas buvimas labai jau apribotas gaunasi.


sakyciau labai praktiskas sprendimas. mes irgi planuojam tokia pertvara isitaisyt. o is ko ja jus pasidaret? medis? stiklas? zaliuzes?
Atsakyti