Įkraunama...
Įkraunama...

candy-candy senas geras filmukas

QUOTE(Rustė @ 2008 06 29, 10:22)
visas filmukas pilnas tokių skausmingų istorijų...
Antony mirė, pati Candy našlaitė ujama svetimuose namuose (įsivaikinta ji ten buvo ar kaip nepamenu), tada mokykloje jos draugė buvo įsimylėjusi Antony brolį (nepamenu vardo jau), o jis įsimylėjo Candy...

seselių mokykloje ten viena jos bendramokslė išėjo savanore į karą...mane labai šokiravo tas...

na ir ta meilės istorija su Terry...
nelaiminga pabaiga...

šiaip labai neįtikėtinas multikas, realiai taip gyvenime, manau negalėtų būti tongue.gif

prisiminus nostalgija uzima,galetu vel rodyti ax.gif
Atsakyti
Mane tai jau ir uzvalde wub.gif
Atsakyti
galėtų pakartoti tongue.gif
kad ir kokia LTV tongue.gif

atsimenu rodydavo po 1 seriją savaitgaliais man regis ohmy.gif laukdavom kaip nežinai ko...
antrą kartą kaip rodė, tai kas vakarą man atrodo rodydavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 06 29, 11:38)
galėtų pakartoti tongue.gif
kad ir kokia LTV tongue.gif

atsimenu rodydavo po 1 seriją savaitgaliais man regis ohmy.gif laukdavom kaip nežinai ko...
antrą kartą kaip rodė, tai kas vakarą man atrodo rodydavo  g.gif

Labai to noreciau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
rašom kolektyvinę paraišką į LTV, kad kartotų tongue.gif

o šiaip realiai, galima taip?
Atsakyti
I tv3 reikia rasyt, nes per ji rode. rolleyes.gif Man sitas filmukas labai patiko, ziurejom kartu su sese ir zliumbem abidvi verysad.gif siaip pabaiga nuvyle, norejosi kad po visu patirtu nelaimiu Candy butu laiminga.
Atsakyti
As ir ne viena asara nubraukus buvau, ziuredama si seriala ax.gif
Atsakyti
Aš dėl šio filmuko savaitgaliais anksčiau už visą šeimyną keldavaus ir kraustydavaus su visais patalais į kitą kambarį, kad galėčiau pažiūrėti lotuliukas.gif nepraleisdavau nė vienos serijos.
Atsakyti
As ir ziurejau, irgi nusivyliau pabaiga, jog taip liudnai baigesi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerroly @ 2008 06 29, 14:11)
I tv3 reikia rasyt, nes per ji rode.  rolleyes.gif Man sitas filmukas labai patiko, ziurejom kartu su sese ir zliumbem abidvi verysad.gif siaip pabaiga nuvyle, norejosi kad po visu patirtu nelaimiu Candy butu laiminga.

Tai darom kai ka kolektyviai mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi ziuredavau, ar bent jau panasu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerroly @ 2008 06 29, 15:11)
I tv3 reikia rasyt, nes per ji rode.  rolleyes.gif Man sitas filmukas labai patiko, ziurejom kartu su sese ir zliumbem abidvi verysad.gif siaip pabaiga nuvyle, norejosi kad po visu patirtu nelaimiu Candy butu laiminga.

Tai, kad ji ir buvo laiminga, atiduodama save tokiem patiem našlaičiam kaip ir ji.

tik aišku mum mergaitėms, norėjosi, jai kitokios laimės, su meilės istorijos laiminga pabaiga ir vestuvėmis... wub.gif
Atsakyti