Įkraunama...
Įkraunama...

candy-candy senas geras filmukas

Aš ir kas vakarą žiūrėdavau Candy Candy bigsmile.gif Ir dabar vis dar prisimenu jį ir kaip faina, kad internete galima jį surasti. Reikės būtinai parsisiųsti thumbup.gif

Ech kaip visi prisiminimai sukilo, kaip lėkdavau namo iš dailės mokyklos užsiėmimų, kad tik spėčiau pažiūrėti, kaip mokykloje su draugėm aptarinėdavom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anchela @ 2008 06 30, 15:55)

bet cia rusu kalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 06 30, 17:20)
bet cia rusu kalba ax.gif

geriau nei japonų lotuliukas.gif

lietuviškai aiškų būtų geriau dry.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 06 28, 22:33)
nu neuzmaciau kad butu apie ta filmuka g.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif ziurejau visa filmuka nepraleisdama nei vienos serijos,su mielu noru dar pazeciau blush2.gif truksta tokiu grazu filmuku mazoms mergaitem ,dabar tik saudosi,musasi doh.gif

Ir aš pritariu šiai nuomonei, galėtų kada pakartot šį filmuką. Aš irgi neatsitraukdama jį žiūrėjau. Per TV3 berods buvo rodomas ax.gif
Atsakyti
Vienas is megstamiausiu vaikystes filmuku thumbup.gif
Atsakyti
dar ir dabar po tiek metu atsimenu kad ziuredavau toki seriala.... tada laaaaabai patiko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Turiu atsisiuntusi iš linkomanijos visas serijas rusų kalba. Kaip tik artėjančioms atostogoms prisiminti vėlyvą vaikystę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayami @ 2008 06 28, 22:37)
***** kaip verkiau kai Antony's mirė, vaikystės trauma biggrin.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif


Aha, siaubas cray.gif Kibirus išverkiau. Kelintais metais maždaug rodė? g.gif Norėtųsi žinoti, kiek man metų tada buvo.
Papildyta:
Siaubas, skaitau dabar ir net šiurpuliukai per kūną bėgioja, jaučiu, jei vėl žiūrėčiau ir vėl verkčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
taip,vienas mieliausų senųjų anime.
žiurėdavau ir aš kažkada.
buvau šiemet prisiminimui pirmą seriją atsisiuntus,liknsmai prasukau.
Atsakyti
QUOTE(helli @ 2008 06 30, 12:28)
Beje dėl liūdnos pabaigos, tai lyg ir ne taip liūdnai ten viskas baigėsi ... na aišku su Tery nieko neišėjo  verysad.gif (tiesiog chamizmo viršūnė iš autorių pusės taip pasielgti su vargšais žiūrovais  smile.gif )


lotuliukas.gif thumbup.gif

Einu ieškoti, kur atsisiųsti su angliškais titrais, gal vyrą prispausiu žiūrėti su manim lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sufi: 29 lapkričio 2008 - 10:39
Jei kas ispaniškai moka Čia youtube visos serijos
Atsakyti
O apie pačią filmuko pabaigą vienam aprašyme parašyta `Finally she devotes herself to Albert, a handsome young man and a very good friend of her.` Kas reiškia: galiausiai ji atiduoda save/ atsiduoda Albertui, gražiam jaunam vyrui, kuris yra jos geras draugas` g.gif
Atsakyti