Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios Panevėžyje

sveikutes sakau gal kokie sunkesni doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dano_mama*: 02 liepos 2008 - 07:23
as vairuoju tiksliau liko islaikyt regitroj egza vairavimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 07 01, 19:48)
O kodėl laikysi Panevėžy g.gif Juk Rokišky gali,ten daug lengviau(taip sako),aš jau seniai teises turiu,bet yra pažįstamų,kuriems tame Panevėžy nekas buvo... ax.gif


Niu čia visi tik aplink ir šneka,kaip yra Rokišky lengviau...Nu nežinau,aš tai tos nuomonės,kad blogam šokėjui ir kiaušai maišo lotuliukas.gif Kad man instruktorius kaip tik sakė,kad tie kurie skuba Rokišky laikytis,agalvodami,kad ten bus daug lengviau,smarkiai apsirinka-kokis 3k ten neišlaiko ir grįžta į Panevėžį,na bet aš manau čia kaip kam-jei mokėsi važiuoti,tai ir pravažiuosi,o jaudulys nuo miesto pavadinimo netaps mažesnis.
Aš irgi minčių turėjau Rokišky laikyti,ir dabar neatmetu tos galimybės-esu nusiteikusi jei Panevėžy kokius 2k neišlaikysiu,tada šausiu į Rokiškį mirksiukas.gif Net su vyru buvau nuvažiavusi apsidairinėti į Rokiškį-nu ką aš žinau,daug nevažinėjom bet įspudis susidarė toks,kad daug salelių-apvažiavimų,šviesoforų mažai(kas manau apsunkina eismą)...
Papildyta:
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 07 01, 22:40)
nieko nepadarysi merginos o kokie yra tie praktikos klausimukai gal ir kvailas klausimukas blush2.gif


Aš visus turiu klausimukus iš interneto atsispausdinusi,tik nepamenu kur aš juos radau schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2008 07 02, 13:50)
as vairuoju tiksliau liko islaikyt regitroj egza vairavimo  blush2.gif


Jetau,kaip man smagu,kad vis daugiau į mūsų būrį jungiasi mergyčiu....smagiau,nes nebesijausiu tokia tundra doh.gif
O jetau,kaip gerai,kad sužinojau dėl diržų aikštelėje,nes man instruktorius kaip tik sako kad nereikia jų užsisegti doh.gif Dabar žinosiu,atsargumas gėdos nedaro blush2.gif
Atsakyti
dirzus visada reikia prisisegti nesvarbu kur vaziuoji atsisedai i masina ir prisisegei is kart 4u.gif
Atsakyti
Panevėžy yra tokia tvarka,kad visi išlaiko tik iš trečio karto,nesvarbu,kad pirmą ir antrą geriau pravažiuoja rolleyes.gif Gal būt ne visiems tas pasiteisina,tiesiog labai daug tokių žinau..kaip ir kalba,kad Regitra taip pinigų pasidaro..[/COLOR[COLOR=yellow]]metų gale geriau nevažiuoti,nes jau būna įvykdyti planai,koks procentas turi pravažiuot,tad belieka visus pramest...Nežinau,kiek čia teisybės,beje,aš išlaikiau iš pirmo karto,kad nepagalvotumėt,kad čia savo nuoskaudą lieju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 07 02, 14:48)
dirzus visada reikia prisisegti nesvarbu kur vaziuoji atsisedai i masina ir prisisegei is kart 4u.gif

Kas dėl diržo,tai jau be kalbų,jis turi būt užsegtas..Bet jei išsuksite iš miesto,privalote regitrininko paprašyti jį taip pat prisisegti mirksiukas.gif Nepaaiškinsiu kodėl,tiesiog mus taip mokė smile.gif
Atsakyti
tai bent orelis tikra vasarele thumbup.gif
kaip sekasi mokytis vairuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dano_mama*: 03 liepos 2008 - 14:59
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 07 03, 16:58)
tai bent orelis tikra vasarele thumbup.gif
kaip sekasi mokytis vairuoti 4u.gif


Aga,net smagiau vairuoti,lengvas vėjelis pro langą šniokščia mirksiukas.gif
Papildyta:
Dabar 10d vaikiuką į mankštas vežiojau į miestą,tai vis tetis mano instruktoriumi pabuvo,tai sakė,kad pagerėjimas labai labai jaučiasi-pati nebesijaučiu įsitempusi prie vairo,tiksliai žinau ką kur reikia daryti,bet smulkių klaidelių vis dar pasitaiko...
Niu dar žadu pirkti 2aikšteles ir 4maršrutus ir meldžiu Dievulį,kad tų pirkimų pakaktų,nes jau bapkių kiek atsieis,tai net baisu pagalvoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2008 07 03, 16:03)
Aga,net smagiau vairuoti,lengvas vėjelis pro langą šniokščia mirksiukas.gif
Papildyta:
Dabar 10d vaikiuką į mankštas vežiojau į miestą,tai vis tetis mano instruktoriumi pabuvo,tai sakė,kad pagerėjimas labai labai jaučiasi-pati nebesijaučiu įsitempusi prie vairo,tiksliai žinau ką kur reikia daryti,bet smulkių klaidelių vis dar pasitaiko...
Niu dar žadu pirkti 2aikšteles ir 4maršrutus ir meldžiu Dievulį,kad tų pirkimų pakaktų,nes jau bapkių kiek atsieis,tai net baisu pagalvoti doh.gif

tai kas leliukui nutiko verysad.gif o seip saunu kad pazanga padarei as ir kai su teciu vazineju tai atrodo kad viskas gerai bet kai su instruktorium reiktu vaziuoti tai kazin kaip ten butu doh.gif o kiek kainuoja aikstele g.gif
Atsakyti
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 07 03, 17:07)
tai kas leliukui nutiko verysad.gif  o seip saunu kad pazanga padarei as ir kai su teciu vazineju tai atrodo kad viskas gerai bet kai su instruktorium reiktu vaziuoti tai kazin kaip ten butu  doh.gif o kiek kainuoja aikstele g.gif


Niu mūsų sunytis turi sunkią negalytę,jei įdomu užsuk čia:

http://www.supermama...?...322898&st=0
Papildyta:
Niu mums į Panevėžį ar aikštelė,ar maršrutai kainuoja 80lt-3val.
Atsakyti
sstiprybes tau ir tavo leliukui 4u.gif o jei moki uz 3 val 80 lt tai labai nedaug pas nus 1.5 val kainuoja nuo 60-80 lt
Atsakyti
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 07 03, 17:16)
sstiprybes tau ir tavo leliukui 4u.gif  o jei moki uz 3 val 80 lt tai labai nedaug pas nus 1.5 val kainuoja nuo 60-80 lt


Tai žiūriu,kad visos sako,kad aš čia nedaug dar moku...Kažkaip džiaugiuosi dėl to,kad man taip pasisekė,ale per daugumą susideda pinigėliu,tuo labiau,kad nesu iš tų itin gabių,kur vairavimą perkanda iš pirmo karto doh.gif
Atsakyti
niekis ismoksi ir issilaikysi mirksiukas.gif
Atsakyti