Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios Panevėžyje

Nu vel kartojuosi - o tai skaiciuoji akademinem valandom?
Jei taip, tai gal nebesiblaskysiu - bandysiu su esamu ax.gif
Susitariau susiskambyt sestadienio ryte (cia irgi problema:darbo diena mano kasdien iki 17 val., o savaitgaliais jie nenori - sako neturi teises mokyt) Bet susitarsiu gal kaip nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2009 07 01, 14:59)
Nu vel kartojuosi - o tai skaiciuoji akademinem valandom?
Jei taip, tai gal nebesiblaskysiu - bandysiu su esamu ax.gif
Susitariau susiskambyt sestadienio ryte (cia irgi problema:darbo diena mano kasdien iki 17 val., o savaitgaliais jie nenori - sako neturi teises mokyt) Bet susitarsiu gal kaip nors smile.gif

na jei turi instrukoriu tai meginki su juo pavazineti ir matysi kaip sekasi sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytukas na tai kaip sekasi panevezietem vairuoti 4u.gif
Atsakyti
ax.gif ax.gif Sestadieni isvaziavau pirmasyk po 3 metu (aisku su instruktorium) - pradzioj l.bijojau,bet po to viskas buvo ciki thumbup.gif Bet.... kritiniu klaidu pridariau daug.Sekancia diena su vyru nulekem i Skaistakalnio aikstele - yra keli pasikeitimai (lyginant su anksciau).Va cia tai nusiminiau....niekanebemooookuuuuu verysad.gif verysad.gif
Vaziuosim treciadieni i Regitros aikstele - ziuresiu kaip seksis.Bet as niekada nemokejau ten varinet ziuredama i veidrodelius (pastoviai persisukus per peti, bet kazkaip gaudavosi)O dabar ,girdejau, nebegalima kitaip-reik per veidrodelius ziuret verysad.gif Esu labai nusiminus ir labai bijau.
p.s. o jei bunant Skaistakalnio aikstelej,atvaziuoja kas nors is "Pavaros" - ar neisvaro?policijos neiskviecia?vistik privati nuosavybe ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Noriu jusu patarimo. Gyvenu Vilniuje, vairavimo mokykla taip pat baigiau Vilniuje. Is pirmo karto, Regitros neislaikiau sad.gif
Kadangi Vilniuje menesiui i prieki nera laisvu vietu, o teisiu labai jau norisi, galvoju apie teisiu laikyma Panevezyje smile.gif
Kaip su Regitra Panevezyje? Kaip egzaminuotojai? Kadangi is Panevezio esu isvykusi jau senai, tai ir tu gatviu nelabai ka teatsimenu blush2.gif
Gal kuri turetumete panevezio marsrutus?Buciau labai dekinga?
Beje, gal yra laikiusi teises Panevezyje ir Vilniuje, ar yra dideliu skirtumu? smile.gif
Atsakyti
Mokiausi pas instruktoriu Valenta.Didelis jam ACIU 4u.gif Nuostabus zmogus.Lenkiu pries ji galva ir rekomenduoju thumbup.gif O mokiausi virs "Kaziuko kamaros"Klaipedos g.
Atsakyti
laba diena,
ir as jungiuosi i si saunu buri:)galgalite rekomenduoti instruktorius tikrai lb gerus???:)nes jau semia buryje yra tikrai dauk musu, tai sakau gal kaikas tikrai gali rekomenduoti:)
Atsakyti
QUOTE(Renata85 @ 2009 11 01, 19:30)
laba diena,
ir as jungiuosi i si saunu buri:)galgalite rekomenduoti instruktorius tikrai lb gerus???:)nes jau semia buryje yra tikrai dauk musu, tai sakau gal kaikas tikrai gali rekomenduoti:)

sveikute as galiu rekomenduoti tikrai gera instruktoriu es teko bent kelis keisti o sis buvo superinis jis is vairobalt mokyklos thumbup.gif
Atsakyti
man taip pat reikia gero intstruktoriaus,pasiulykit 4u.gif
o kuris cia geras is VAIROBALT?
Atsakyti
QUOTE(AGNIESKA4 @ 2010 02 07, 11:06)
man taip pat reikia gerois  intstruktoriaus,pasiulykit  4u.gif
o kuris cia geras is VAIROBALT?
zinai kaip su tuo gerumu g.gif vienam gali buti geras, kitam ne, bet man labai padejo Edmundas is vairobalt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 07, 12:39)
zinai kaip su tuo gerumu  g.gif  vienam gali buti geras, kitam ne, bet man labai padejo Edmundas is vairobalt  ax.gif

na tas tai taip vienam geras kitam gali buti ne kas bet as uz ji thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes vairuojancios visos ax.gif
Pati dabar pradejau vazinetis su instruktorium is VAIROBALT wub.gif VLADAS superinis zmogus,labai taktiskas,smaikstus,begalo geros dusios zmogus wub.gif kad tokiu daugiau butu,atsisedau uz vairo nemokedama,rytoj bus 4 pamoka katu katu jau sauniai vazineju dar trupuciuka vietom su jo pagalba,tad rekomenduoju lb, nenusivilsit drinks_cheers.gif
Atsakyti