Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai

QUOTE(balta @ 2008 06 30, 11:04)
"Umcaloabo" - taip vadinasi Vokietijoje - mes taip pat geriam, bet čia ne homeopatiniai lašai, o augaliniai. Nesuprantu, kodėl jie Lietuvoj vadinami homeopatiniais  g.gif


Homeopatiniai vaistai, kiek aš žinau, yra tie, kurie ne patys šalina susirgimo priežastį, bet išjudina organizmo galias ir gynybinius mechanizmus, kad šie natūraliai pasigydytų.

Taip kad čia veikimo principas.

Homeopatiniai gali būti ir auginaliai, ir ne tik (turbūt?), gali būti ekologiški, gali ir ne. Čia tiesiog visai kitas apibūdinimas smile.gif

O čia ekologijos subforumas, nors ne mano darbas daryti tvarką forumuose biggrin.gif
Atsakyti
Balta, o homeopatinį Magnesium Phosphoricum bandėt nuo galvos skausmo? Aš vartoju 6C potenciją. Paprastai apibūdinus:nuo visokių spazminio, mėšlunginio pobūdžio skausmų.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 06 30, 20:07)
O bent jau man gydytoja aiškino,kad uždegiminiai procesai visokie spartėja kai daugiau vartoji miltinių. BEnt jau man kad mažiau bertų patarė vengti baltų miltų (ypač kvietinių), ir saldumynų, o kiek įmanoma daugiau vartoti šviežių vaisių ir daržovių.


Nuo paprastu berimu ar nuo puliniu? Nes as turiu auksini stafilokoka, ir nuolat kyla puliniai. Kiek teko dometis apie a.staf kas antras zmogus nesiotojas bet serga ne visi. Na va man ir mano vyrui pasiseke doh.gif jau kaip bijau-siaubas, tiek prigeriau ab, kad turbut apart to a.staf jau niekas nebegyvena pas mane.
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 06 30, 21:37)
Balta, o homeopatinį Magnesium Phosphoricum bandėt nuo galvos skausmo? Aš vartoju 6C potenciją. Paprastai apibūdinus:nuo visokių spazminio, mėšlunginio pobūdžio skausmų.


Bandžiau, bet gal potencija per maža - D6.
Išbandžiau net specialų receptą "Karštas septynetas": dešimt tablečių išmaišyti karštam vandeny (ne su metaliniu šaukštu) ir išgerti. Ne-pa-dė-jo. Vėl teko griebtis stiprių tablečių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 06 30, 23:13)
Nuo paprastu berimu ar nuo puliniu? Nes as turiu auksini stafilokoka, ir nuolat kyla puliniai. Kiek teko dometis apie a.staf kas antras zmogus nesiotojas bet serga ne visi. Na va man ir mano vyrui pasiseke  doh.gif  jau kaip bijau-siaubas, tiek prigeriau ab, kad turbut apart to a.staf jau niekas nebegyvena pas mane.

auksini stafilokoka naikina toks kinietiskas grybas kordicepsas, mes juo naikinome. Sio grybo veikimo spektras laaabai platus, siaip jis yra naturalus antibiotikas. Jis tikrai yra ekologiskas, nes auga tik naturaliai ir laaabai aukstai kalnuose. Visas rimtesnes ligas gydomes juo (kai arbateliu nebeuztenka), be jokiu kitu antibiotiku.
Atsakyti

Radau tokią informaciją, kad gydant auksinį stafilokoką fitoterapiškai veiksmingas indiškas bazilikas (Ocimum tenuiflorum), Darjeeling arbata (Camellia sinensis), granatų vaisiai (Punica granatum) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 06 30, 13:55)
Atitempiau savo bėdas ir čia, gal kas galės daugiau patarti  ax.gif



Man irgi taip buvo, prieš kokį dešimt metų... Kai niekaip negalėjau atsikratyt tų pūlinių, tai gydytojai rekomendavo vitamino C kursą... Atrodytų paprasta, bet paimdavo iš venos kraujo, tuomet sumaišydavo su vitamino C ampule, ir šį mišinį suleisdavo į užpakalį... Nepamenu tikslios trukmės to gydymo kurso, bet man padėjo thumbup.gif Tiesa, kai leisdavo, skaudėdavo labai, ir dar kelis mėnesius negalėjau normaliai atsisėst, bo guzų atsirado, bet: PADĖJO biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(aige @ 2008 06 30, 23:13)
Nuo paprastu berimu ar nuo puliniu? Nes as turiu auksini stafilokoka, ir nuolat kyla puliniai. Kiek teko dometis apie a.staf kas antras zmogus nesiotojas bet serga ne visi. Na va man ir mano vyrui pasiseke  doh.gif  jau kaip bijau-siaubas, tiek prigeriau ab, kad turbut apart to a.staf jau niekas nebegyvena pas mane.



Atleisk, suprantu, kad problema labai didelė, bet kaip gražiai pasakei... lotuliukas.gif
O jei rimtai, aprašiau jau būdą, kuriuo pati išsigydžiau, gal neturėtų jis labai kenkt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 07 01, 12:39)
Radau tokią informaciją, kad gydant auksinį stafilokoką fitoterapiškai veiksmingas indiškas bazilikas (Ocimum tenuiflorum), Darjeeling arbata (Camellia sinensis), granatų vaisiai (Punica granatum)  4u.gif


Nesu 100% tikra, bet berods mačiau šitos arbatos HyperRimi ekologiškų produktų skyrely. Sėkmės gydantis 4u.gif
Atsakyti

Ačiū labai mergaitės wub.gif , grįšiu namo visus patarimus susikonspektuosiu smile.gif ir pradėsiu vykdyti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
apie natūralų jogurtą ir jo gaminimą rasite čia
http://egiptas.netfr...-ftopic533.html
čia iš knygelės paimta kuria irgi naudojuosi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rasikeke @ 2008 07 01, 01:24)
auksini stafilokoka naikina toks kinietiskas grybas kordicepsas, mes juo naikinome. Sio grybo veikimo spektras laaabai platus, siaip jis yra naturalus antibiotikas. Jis tikrai yra ekologiskas, nes auga tik naturaliai ir laaabai aukstai kalnuose. Visas rimtesnes ligas gydomes juo (kai arbateliu nebeuztenka), be jokiu kitu antibiotiku.

aš apie jo geras savybes irgi girdėjau-labai geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 02 liepos 2008 - 11:54
QUOTE(Nosferatu @ 2008 06 30, 10:21)
Na jai visai blogai temperatūra ar bronchitas, aš geriu homeopatinius lašus "Umcalor" ir vaikus gydau šiuo preparatu , na super ir nekenksminga organizmui. Jau kokia 10 metu berods bus  thumbup.gif
gal čia reklama  g.gif

Umcalor yra homeopatinis antibiotikas, veikia tikrai super ir neisbalansuoja organizmo, kaip kad kiti antibiotikai.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 06 30, 23:13)
Nuo paprastu berimu ar nuo puliniu? Nes as turiu auksini stafilokoka, ir nuolat kyla puliniai. Kiek teko dometis apie a.staf kas antras zmogus nesiotojas bet serga ne visi. Na va man ir mano vyrui pasiseke  doh.gif  jau kaip bijau-siaubas, tiek prigeriau ab, kad turbut apart to a.staf jau niekas nebegyvena pas mane.


Pūlingi tokie buvo vią veidą nusėję doh.gif:

QUOTE(rasikeke @ 2008 07 01, 00:24)
auksini stafilokoka naikina toks kinietiskas grybas kordicepsas, mes juo naikinome. Sio grybo veikimo spektras laaabai platus, siaip jis yra naturalus antibiotikas. Jis tikrai yra ekologiskas, nes auga tik naturaliai ir laaabai aukstai kalnuose. Visas rimtesnes ligas gydomes juo (kai arbateliu nebeuztenka), be jokiu kitu antibiotiku.


O kieno? Kiek žinau yra Tianši ir dar kažkieno gamybos. O kieno jūs vartojat?

QUOTE(balta @ 2008 07 01, 13:39)
Radau tokią informaciją, kad gydant auksinį stafilokoką fitoterapiškai veiksmingas indiškas bazilikas (Ocimum tenuiflorum), Darjeeling arbata (Camellia sinensis), granatų vaisiai (Punica granatum)  4u.gif

lotuliukas.gif Nu va, už oros savaičių išskrendu į Indiją, tai Darjeelingo ir baziliko galėsiu užsivežti lotuliukas.gif
O tos arbatos tikrai visuose Skonio ir kvapo, kavinuko, presto ir pan. pardėse yra. Tik dėl ekologiškumo nieko negaliu pasakyt censored2.gif

QUOTE(uogyte3 @ 2008 07 02, 23:50)
Umcalor yra homeopatinis antibiotikas, veikia tikrai super ir neisbalansuoja organizmo, kaip kad kiti antibiotikai.

O nuo ko jis dar? Kam gydyt tinka?

Atsakyti