Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 07 10, 11:54)
O kaip jums geltonos ir violetines derinys? Man jis kelia abejoniu g.gif  Salia geltonos rezes dar vis zydi krumelis violetiniu laumakiu. Itariu kai prazys roze vaizdelis bus ne koks. Nors gal laumakes jau nezydes, nes cia jau paskutiniai ju pasispardymai.


geltona ir violetine yra beveik priesingas derinys, bet priesingi deriniai irgi derinami, taip kaip ir raudona ir zalia..........juk nieko nera graziau kaip raudonu roziu krumas..........smile.gif......
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 07 10, 09:23)
wub.gif išduok palaptį, kur tokių moteriškių rasti? Aš irgi noriu tokio grožio  cray.gif


Suvalkijos kaime (o dar sako, kad suvalkiečiai šykštūs žmonės biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2008 07 09, 22:57)
Buvau maloniai nustebusi maximinėm rožėm- sodinu jau antri metai, tai neprigijo tik viena iš keturių, o pernykštės išbujojo, kaip senos, o ir žydi gan gausiai  thumbup.gif

Pas mane jos irgi puikiai auga thumbup.gif pas mama taip pat, kaip tik viena ypatingai grazi dabar zydi, negaliu atsziuret wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2008 07 10, 12:45)
Atspėkit ax.gif  Tikrai ne viena turit.

ar tik ne perkūnropės ten žiedas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 07 10, 13:09)
ar tik ne perkūnropės ten žiedas bigsmile.gif


Taip 4u.gif
Atsakyti
Dar va kas zydi blush2.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 07 10, 12:59)
geltona ir violetine yra beveik priesingas derinys, bet priesingi deriniai irgi derinami, taip kaip ir raudona ir zalia..........juk nieko nera graziau kaip raudonu roziu krumas..........smile.gif......

Tada iskelsiu tik viena laumakiu krumeli, nes jau nebetelpa. Yra trys salia vienas kito trikampiu pasodinti. Du krumeliai baltais ziadais su violetiniais viduriukais, o vienas violetiniais ziedais. Ta jau matet ax.gif Iskelsiu viena balta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 10 liepos 2008 - 12:30
QUOTE(jolaxus @ 2008 07 10, 13:09)
ar tik ne perkūnropės ten žiedas bigsmile.gif

Va ka reiskia macro smile.gif

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 07 10, 13:29)
Tada iskelsiu tik viena laumakiu krumeli, nes jau nebetelpa.

Jos vienmetes, tai gal jau neverta vasarai isibegejus draskyt gelynu g.gif
Atsakyti
Nu groziu grozybiu pridejot wub.gif
As tarp savo stiebiniu roziniu ir baltu roziu ikisau lelija, kuri turejo but bordine, o prazydo geltonai....vat taip ir gavos su spalvu derinimu doh.gif lotuliukas.gif Reiks rudeni persodint.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 07 09, 09:57)
Man veiksmingiausia buvo hemija. Netekus vilties nupirkau kazkokiu miltuku, pabarsciau ten kur buvo bent maziausias kauburelis iskeltas ir gerai palaisciau. Kai bandziau naikint liaudiskais metodais (pasiusiojimu), vietoj keliu didesniu skruzdelynu gavau daug maziuku. Jos tiesiog is tos vietos persikeldavo i kita blink.gif , o kai pabarsciau miltukais dingo (kad tik neprisisnekejus topsecret.gif ).


Aš irgi tokiais miltukais skruzdes naikinu, kol kas tai veiksmingiausia priemonė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Norima @ 2008 07 10, 14:11)
Aš irgi tokiais miltukais skruzdes naikinu, kol kas tai veiksmingiausia priemonė thumbup.gif

O man šiltnamį net ši priemonė nepadėjo schmoll.gif , aš tuomet tas zarazas naikinau verdančiu vandeniu lotuliukas.gif . Dabar stebiu............ rolleyes.gif ir stebiu........jau kokios 4-5 dienos ramu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 07 10, 12:54)
O kaip jums geltonos ir violetines derinys? Man jis kelia abejoniu g.gif  Salia geltonos rezes dar vis zydi krumelis violetiniu laumakiu. Itariu kai prazys roze vaizdelis bus ne koks. Nors gal laumakes jau nezydes, nes cia jau paskutiniai ju pasispardymai.
Va tos laumakes rolleyes.gifuser posted image



Geltona ir violetine- vos ne labiausiai klasikinis pavyzdys kontrasto principu suderintu spalvu. Aisku, kaip sakiau, yra dar siltos, saltos spalvos, geriau dera abi siltos arba abi saltos, bet cia jau niuansai. Del geltonos ir violetines nera ko abejoti.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 07 10, 13:36)
Va ka reiskia macro  smile.gif
Jos vienmetes, tai gal jau neverta vasarai isibegejus draskyt gelynu  g.gif

Tai kad maniskes daugiametes. Bent jau taip rase kai pirkau. Pavasari galvoju pekelt arba rudeni.
Papildyta:
QUOTE(smth1 @ 2008 07 10, 14:21)
Geltona ir violetine- vos ne labiausiai klasikinis pavyzdys kontrasto principu suderintu spalvu. Aisku, kaip sakiau, yra dar siltos, saltos spalvos, geriau dera abi siltos arba abi saltos, bet cia jau niuansai. Del geltonos ir violetines nera ko abejoti.

4u.gif Dar melyna carpatini katileli prie jos sodinsiu.
Atsakyti