Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(smth1 @ 2008 07 10, 13:21)
Geltona ir violetine- vos ne labiausiai klasikinis pavyzdys kontrasto principu suderintu spalvu. Aisku, kaip sakiau, yra dar siltos, saltos spalvos, geriau dera abi siltos arba abi saltos, bet cia jau niuansai. Del geltonos ir violetines nera ko abejoti.


o kaip ružava su melsva ir violetine derinasi g.gif
Bijau kad truputį mišrainę padariau.. Pas mane auga hortenzija balta, 2 piramidinės juodosios pušys, 2 geltonos japoninės lanksvos („Golden Princess“) su rožiniais žiedais, melsvės su melsvais žiedais, veigėlė („Red Prince“) ir katilėliai blush-anim-cl.gif2:Ups, dar heihera pamiršau.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drieziukas: 10 liepos 2008 - 14:24
ax.gif va,kokį daiktą nusipyniau.Dar lankas nebaigtas ir šiaip,aptvarkyt dar reikia.

user posted image

user posted image

user posted image

Dabar galvoju,ką į ją sodint g.gif.Skersmuo apie 1.70m. Patarkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukas @ 2008 07 10, 15:19)
o kaip ružava su melsva ir violetine derinasi g.gif
Bijau kad truputį mišrainę padariau.. Pas mane auga hortenzija balta, 2 piramidinės juodosios pušys, 2 geltonos japoninės lanksvos („Golden Princess“) su rožiniais žiedais, melsvės su melsvais žiedais, veigėlė („Red Prince“) ir katilėliai blush2.gif

Prašom foto parodyti blush2.gif 4u.gif
Pas mane irgi - baltais žiedais hortenzija, 3 japoninės lanksvos, kadagys, raugerškis, ir įkišau rododendrą pernai... Bet panašu, kad rododendrui liūdna vienam, ir šiemet žiedų buvo ženkliai mažiau. SUžinojau, kad jie "šeimyniniai" augalai, reikia, kad jie liestųsi šaknimis, tada gausiau ir žydi g.gif Teks lanksvas ir hortenziją matyt perkelti kitur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 07 10, 12:20)
Šis visžalis. bigsmile.gif  Tik pavadinimo nežinau blush2.gif
user posted image

Jis didesnis kaip 2m neužauga. Čia pas mane tik nėra jam vietos atskleisti savo grožį. g.gif  O erdvėje žiūrėtūsi tikrai  thumbup.gif  bigsmile.gif

gal kas pasakys pavadinimą bigsmile.gif labai gražus krūmas ax.gif pasiieškočiau info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2008 07 10, 14:24)
ax.gif va,kokį daiktą nusipyniau.Dar lankas nebaigtas ir šiaip,aptvarkyt dar reikia.

user posted image

Dabar galvoju,ką į ją sodint  g.gif.Skersmuo apie 1.70m. Patarkit blush2.gif


Rudenį tai prisodink našlaičių, kad nuo ankstyvo pavasario žydėtų. Dabar gali jau pasisėti lysvelėj kur.
Atsakyti
Balanda, oho kokia pintine. As tai nemoku pint.
Atsakyti
QUOTE(drieziukas @ 2008 07 10, 15:19)
o kaip ružava su melsva ir violetine derinasi g.gif
Bijau kad truputį mišrainę padariau.. Pas mane auga hortenzija balta, 2 piramidinės juodosios pušys, 2 geltonos japoninės lanksvos („Golden Princess“) su rožiniais žiedais, melsvės su melsvais žiedais, veigėlė („Red Prince“) ir katilėliai blush-anim-cl.gif2:Ups, dar heihera pamiršau..  blush2.gif



Rausva, violetine ir melsva eina salia viena kitos spalvu paletej. Nesipjauna. Katileliai melsvi? Veigeles ir katileliu zydejimo laikas sutampa? Heichera kokia? Kita vertus, neturetu pjautis jokia. O melsves ten toks zydejimas, kad..smile.gif

Jokiu ziedu
user posted image

Kankina nuojauta, kad sita jau buvau ikelus. Archyvine..
Atsakyti
kai čia pritūksim vietos, prašom visas į naują gryčiutę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiemet kokį gražuolį nusipirkau už vieną litą. Tik jis vienmetis, margainis atrodo. Bet kam reiktų greitai kokį plotelį užželdint arba tokį masyvų akcentą , tai labai tinka.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 07 10, 18:05)
Rausva, violetine ir melsva eina salia viena kitos spalvu paletej. Nesipjauna. Katileliai melsvi? Veigeles ir katileliu zydejimo laikas sutampa? Heichera kokia? Kita vertus, neturetu pjautis jokia. O melsves ten toks zydejimas, kad..smile.gif

Jokiu ziedu
user posted image

Kankina nuojauta, kad sita jau buvau ikelus. Archyvine..

Kaip grazu thumbup.gif . As nebuvau macius sito vaizdelio.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti