Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės piešti

QUOTE(Irdange @ 2008 07 05, 09:38)
ne nelankau  blush2.gif
dabar ruosiuosi stojamiesiems,vat pabaigiau 12 - klase  thumbup.gif

į dailę stot ruošiesi gal?
ir sveikinu pabaigus mokyklą mirksiukas.gif aš tai džiaugiuos trečią kursą baigus, tai dabar mėgaujuosi "laisvu" laiku po sunkios sesijos thumbup.gif bet visgi kuriam laikui dabar nėra numatyta tokio laisvo laiko tarpo patapymui, nors minčių oi kiek yra wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Irdange @ 2008 07 05, 09:42)
grazus man darbas,tik as ryskiu spalvu megeja noretusi ryskumo ir labai ka sunku pasakyti nes foto kokybe labai prasta  blush2.gif

ačiū 4u.gif
vat ir aš ryškių spalvų visai mėgėja rolleyes.gif ir tas darbas realybėj ir yra ryškus, suknelės spalva man ypač patinka, nes gavosi man tokia labai labai wub.gif ir dar deranti prie mano kambario spalvų. Deja, nepavyko nieko normalesnio su telefonu išspausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2008 07 05, 10:45)
į dailę stot ruošiesi gal?
ir sveikinu pabaigus mokyklą mirksiukas.gif aš tai džiaugiuos trečią kursą baigus, tai dabar mėgaujuosi "laisvu" laiku po sunkios sesijo

o ka studijuoji?
ačiū
ne i dizaina ar dar kur lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 07 05, 09:56)
o ka studijuoji?
ačiū
ne i dizaina ar dar kur  lotuliukas.gif  doh.gif

aš tai studijuoju visai su menais nesusijusį dalyką - psichologiją (nors jei užsiimti kokia meno terapija, tai galima ir mano mokslus ir pomėgius suderinti, tik kad jau atradau sau širdžiai mielą sritį, kur menai nesiderina) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudens-vaikas: 05 liepos 2008 - 10:02
o kodel nesinori su menais?
as lankiausi psichoterapija tai is piesiniu mano labai daug TIESOS pasake bigsmile.gif
Atsakyti
labai dėkui už pakomentavimą. smile.gif
apie tuos dalykus (1,2 planus ir jų ryškumą) galvojau, bet kažkodėl nepadariau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 07 05, 16:21)
o kodel nesinori su menais?
as lankiausi psichoterapija tai is piesiniu mano labai daug TIESOS  pasake  bigsmile.gif

iš tiesų stodama į psichologiją ir galvojau apie meno terapiją, konkrečiau dailės terapiją/psichoterapiją. Per paskaitas kažkiek mokėmės apie piešinius, juos šiek tiek analizavom, su vaikais daržely piešėm, tyrimėlius darėm. Tas viskas man įdomu, bet, kaip jau sakiau, atradau kitą psichologijos šaką, kuri man dar artimesnė, nors su menais ir nesusijusi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Gegytė @ 2008 07 05, 16:28)
labai dėkui už pakomentavimą. smile.gif
apie tuos dalykus (1,2 planus ir jų ryškumą) galvojau, bet kažkodėl nepadariau.  4u.gif

4u.gif
būna gi kartais, kad padarai darbą pagal visas taisykles, gaunasi tvarkingas darbas, o kartais tas kur be taisyklių - daug artimesnis širdžiai wub.gif Nežinau, kaip jums, bet man tai labai skirdavosi jausmas, kai piešdavau dailės kursuose ir kai piešdavau pati sau, dėl savęs namie rolleyes.gif Žinoma, ir mokytis buvo įdomu, bet kartais tai nebeteikdavo tokio džiaugsmo kaip papaišyti tiesiog sau, išlieti emocijas ant lapo, per daug negalvojant apie jokias taisykles ir pan. wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes,va koks ryskus ir vaikiskas paveiksliukas bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2008 07 05, 18:53)
iš tiesų stodama į psichologiją ir galvojau apie meno terapiją, konkrečiau dailės terapiją/psichoterapiją. Per paskaitas kažkiek mokėmės apie piešinius, juos šiek tiek analizavom, su vaikais daržely piešėm, tyrimėlius darėm. Tas viskas man įdomu, bet, kaip jau sakiau, atradau kitą psichologijos šaką, kuri man dar artimesnė, nors su menais ir nesusijusi  wub.gif


ir kokia jei nepaslaptis?



yyla cia tavo? bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
aga mano hihihi.gif niu koks jis man juokingas,negaliu,siadien pabaigiau,dar žuvinui akytę truputį patvarkiau smile.gif

Beje ,tavo darbai man abai patiko,turbut sudėtinga buvo ta skrynutę piešti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2008 07 05, 20:26)
aga mano hihihi.gif niu koks jis man juokingas,negaliu,siadien pabaigiau,dar žuvinui akytę truputį patvarkiau smile.gif

Beje ,tavo darbai man abai patiko,turbut sudėtinga buvo ta skrynutę piešti doh.gif

dieve kokie grazus wub.gif super kaip tu otkius padarei?su kuo tapei ?ant ko?per kiek laiko?oijatus koks grazus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2008 07 05, 18:15)
Sveikos mergytes,va koks ryskus ir vaikiskas paveiksliukas bigsmile.gif

user posted image

thumbup.gif wub.gif

aš vis prisimenu tavo jūros arkliukus, man tai ten pats pačiausias iš tavo visų darbų thumbup.gif ir šis toks jūrinės tematikos smagus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Irdange @ 2008 07 05, 19:10)
ir kokia jei nepaslaptis?


ne paslaptis - medicinos psichologija, taip pat elgesio su pacientais psichologija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudens-vaikas: 05 liepos 2008 - 19:44
Dekui rudens-vaike,arkliukai buvo arkliukai wub.gif
O piesta ant drobes,aliejineis dazais,o per kiek laiko,tai negalui tiksliai pasakyti,nes patapau ir padedu po keliu dienu vel paimu i rankas,tai ciam man nuo noro priklauso,tai su vienu paveikslu pazaidziu tai su kitu smile.gif
Atsakyti