Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės piešti

Sveikutes,
Aciu Gegytei uz naujuosius namucius 4u.gif
Senai bebuvau uzsukuso ir papaisyt laiko stinga, taip laukiu kada i dekreta iseisiu - tada manau bus daug laiko sau ir pomegiams rolleyes.gif o kolkas uzsiverciau darbais, kad g rolleyes.gif leciau ramiai iseit ax.gif

kaip smagu kad emeles nepamirsta ir savo darbukus demonstruoja tiek senbuves tiek nauju veidu atsirado thumbup.gif
Atsakyti
YYla jau taip graziai moki ,kad turbut kazka esi baigusi ax.gif su menais turiu galvoje
Atsakyti
Sveikos, kaip čia miela wub.gif ...

Senbuvės gal dar manęs neužmiršo blush2.gif ?
O jei užmiršo, iš naujo visoms prisistatau: vaidenausi čia pirmoje temoje 4u.gif .

Šito darbelio, rodos, nebuvau įkėlus user posted image ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2008 07 06, 21:16)
Sveikos, kaip čia miela  wub.gif ...

Senbuvės gal dar manęs neužmiršo  blush2.gif ?
O jei užmiršo, iš naujo visoms prisistatau: vaidenausi čia pirmoje temoje  4u.gif .


Tai žinoma, kad neužmiršom wub.gif Pasivaidenk dažniau mirksiukas.gif
Atsakyti
Stengsiuosi wub.gif .
Atsakyti
grazus darbelis su meile matosi darytas bigsmile.gif
Atsakyti
mano parase yra nuoroda galit nueiti ir pasiziureti kai kurios mano darbelius nors jau ka turejau turbut parodziau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Labai gražūs darbeliai. Yyla, superiniai tavo žuviukai. 4u.gif
Įkeliu ir aš neseniai pieštuku atliktą darbuką. Labai laukčiau kritikos.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lydekaite @ 2008 07 09, 13:40)
Sveikutės,
Labai gražūs darbeliai. Yyla, superiniai tavo žuviukai.  4u.gif
Įkeliu ir aš neseniai pieštuku atliktą darbuką.  Labai laukčiau kritikos.


šiaip tai įspūdis labai geras thumbup.gif , tik man tas petys kažkaip truputėlį kliūva, bet net negaliu pasakyti, kas su juo negerai g.gif ar truputį per daug užšešėliuotas ir ne iki galo "išformuotas", ar kažkiek per daug atsikišęs ir per didelis kaip visai figūrai, ar tiesiog kontūras per ryškus padarytas g.gif Na, ir su plaukais dar, aišku, būtų galima šiek tiek daugiau padirbėti - bet kadangi aš jų pati piešt nemoku normaliai, tai vėlgi nieko per daug patart negaliu ax.gif Tiesiog bent jau man labai kontrastuoja vienodai užtušuotas viršugalvis, o po to tik atsirandančios sruogos, kurios nuo viršugalvio spalvos visgi skiriasi nemažai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudens-vaikas: 09 liepos 2008 - 14:20
Sveikutes ,

Gal jus zinot kur galeciau rasti angliuko sedincio arba iki puses kokia aiskesni paveiksliuka kaip ka piesti, konturai ir tt.? Meno gyslele turiu bet ....

iNTERNETE PER PAIESKA ZIUREJAU BET NIEKO NERADAU TINKAMP,GAL ZINOT KUR KOKI SUPER PAMOKELE smile.gif ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2008 07 09, 15:17)
šiaip tai įspūdis labai geras thumbup.gif , tik man tas petys kažkaip truputėlį kliūva, bet net negaliu pasakyti, kas su juo negerai  g.gif ar truputį per daug užšešėliuotas ir ne iki galo "išformuotas", ar kažkiek per daug atsikišęs ir per didelis kaip visai figūrai, ar tiesiog kontūras per ryškus padarytas  g.gif Na, ir su plaukais dar, aišku, būtų galima šiek tiek daugiau padirbėti - bet kadangi aš jų pati piešt nemoku normaliai, tai vėlgi nieko per daug patart negaliu  ax.gif Tiesiog bent jau man labai kontrastuoja vienodai užtušuotas viršugalvis, o po to tik atsirandančios sruogos, kurios nuo viršugalvio spalvos visgi skiriasi nemažai.


Rudens-vaike, ačiū už tokią išsamią mano kūrinėlio apžvalgą. Tas petys ir man nepatinka, per daug didelis/vyriškas atrodo, bet jau neapsiėmiau jo taisyt, bijodama visiškai pagadint. Plaukučius pabandysiu pakoreguot.
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 07 05, 09:32)
Dekui.Viskas gerai gi tam ir dedu ,kad pakritikuotumet man  mirksiukas.gif  del piesimo tai teisi tu ,bet mane jis nedomina as nenoriu piesti  mirksiukas.gif  man tapyti daug geriau  lotuliukas.gif  cia privacias pamokas kai lankiau tai mokytoja ka padedavo ant stalo ta  piesdavau (bet nebuvo piesimas man idomu).labiausiai suzavejo akvearele  wub.gif
Taip ir noriu dabar issinesti molberta ant pievos ir vel tapyti  wub.gif

Akvarele su molbertu nepaliesi, nebent tepi storiau, o ne lieji. smile.gif

QUOTE(FAINulka@ @ 2008 07 06, 14:32)
Sveikutes,
Aciu Gegytei uz naujuosius namucius  4u.gif
Senai bebuvau uzsukuso ir papaisyt laiko stinga, taip laukiu kada i dekreta iseisiu - tada manau bus daug laiko sau ir pomegiams  rolleyes.gif  o  kolkas uzsiverciau darbais, kad g rolleyes.gif leciau ramiai iseit ax.gif
kaip smagu kad emeles nepamirsta ir savo darbukus demonstruoja tiek senbuves tiek nauju veidu atsirado thumbup.gif

smile.gif Nėra už ką smile.gif Tikiuos, kad gerai viskas smile.gif

QUOTE(lydekaite @ 2008 07 09, 13:40)
Sveikutės,
Labai gražūs darbeliai. Yyla, superiniai tavo žuviukai.  4u.gif
Įkeliu ir aš neseniai pieštuku atliktą darbuką.  Labai laukčiau kritikos.
user posted image

Man tas petys kairysis per daug ryškus.
Pabandyk jį nublankint ir labiau paryškink plaukus, manau bus liuks smile.gif O šiaip gražu, tik vėl bėda - nemoki teisingai štrichuot.


O jėj... prirašiau, o kai pačią prispaus įdėt ką nors biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti