Įkraunama...
Įkraunama...

Turkų kalbos kursai <ČIA>

Sudominot, norėčiau pamėginti, bet, kad su šia kalba aš visiškai žalia. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
1. http://www.internati...kborder-fs.html Klausymo lavinimui
2. http://www.turkishlanguage.co.uk/ šitas geras
3. http://www.onlineturkish.com/
ir dar tryliką sikstilijonų nuorodų, kurias galite susirasti pačios google sistemoj ;D
bet kol mes ten rankiosimės iš puslapių, gal geriau padėstom jau turimas turkų kalbos žinias, m?
Atsakyti
nu ka, galiu pasidalinti skaiciais, kuriuos siandien ismokau (bet dar reikia uzkoduot smegeninej, nes greit susipainioja dar unsure.gif ) biggrin.gif

Atsakyti
Susietas mano deskpotas, muzika, draugai, svajonės.. smile.gif
Fraise - nu jabitute, aš irgi negimiau mokėdama biggrin.gif
Atsakyti
ale as dar pasigirsiu, kad skaityt moku didis.gif hihihi.gif nors turbut visos, paklausiusios turkiskos muzikos, moka skaityt biggrin.gif
Atsakyti
Skaičiuoti ir aš moku.
Apšviesiu nemokančias
1=bir , 2=iki , 3=üç , 4= dört 5= beş 6=altı 7 =yedi 8 = sekiz 9 =dokuz 10= on 11= on bir 12= on iki ir t.t
Raidės tariamos taip - ü - kaip iū, ç - kaip č , ş - kaip š, ı - neįmanoma perteikti, bet ne kaip lietuviška i , ö - kaip io
Atsakyti
Papildau: biggrin.gif

30= otuz 40=kırk 50= elli 60= altmış 70= yetmiş 80= seksen 90= doksan 100= yüz

137= yüz otuz yedi ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šaunus žmogus biggrin.gif
Bet dabar galvoju gal imkim pagrindus, elementarius pasisveikinimus ir atsisveikinimus. žinau ir daugiau, tik nežinau, ar naudinga bus viską rašyti g.gif
Labas - Merhaba, sagol (sakoma labiau draugams)
Labas rytas - Günaydın
Laba diena - iyi günler
Labas vakaras - iyi akşamlar
Labanakt - iyi geceler
Atia atia (kai pats lieki) - güle güle
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partena: 06 liepos 2008 - 17:52
QUOTE(Partena @ 2008 07 06, 18:47)
Šaunus žmogus biggrin.gif
Bet dabar galvoju gal imkim pagrindus, elementarius pasisveikinimus ir atsisveikinimus. žinau ir daugiau, tik nežinau, ar naudinga bus viską rašyti  g.gif
Labas - Merhaba, sagol (sakoma labiau draugams)
Labas rytas - Günaydın
Laba diena - iyi günler
Labas vakaras - iyi akşamlar
Labanakt - iyi geceler
Atia atia (kai pats lieki) - güle güle

Ar cia as saunus zmogus? blush2.gif hihihi.gif

As tai manau, kad pravers tie elementarus dalykai mirksiukas.gif As moku "Günaydın" (istrigo jis man, nes laabi grazus zodis biggrin.gif ), o kitu dar nespejau gerai isimint blush2.gif

Uztat padariau pazanga ir siandien susitvarkiau su skaiciais (beveik blush2.gif , dar kartais supainioju), ismokau skiaciuot, taisyklingai pasakyt sudetingus skaicius biggrin.gif ir trupmeninius ismokau skaityt ir rasyt (desimtainius, per kableli) biggrin.gif
Atsakyti
Na su trupmeniniais man dar neteko susidurti, ale ir nekimšiu jų į galvą, juk ir lietuvių kalboj jų beveik nenaudoju smile.gif
mhm, Günaydın įdomiai tariasi.
Padarom mini chatą? biggrin.gif
beje, taip tu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partena: 06 liepos 2008 - 21:51
QUOTE(Partena @ 2008 07 06, 22:50)
Na su trupmeniniais man dar neteko susidurti, ale ir nekimšiu jų į galvą, juk ir lietuvių kalboj jų beveik nenaudoju smile.gif
mhm, Günaydın įdomiai tariasi.
Padarom mini chatą? biggrin.gif
beje, taip tu  ax.gif

mini chat'a? unsure.gif a kaip cia? blush2.gif as dar nemoku turkiskai blush2.gif nebent viena kitai skaicius diktuotume lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ta prasme - labas, kaip sekasi, kuo tu vardu ir bla bla bla
jei sakai, kad nemoki, na tai tiesiu pagalbos ranką tada drinks_cheers.gif
parašysiu mini pokalbį, su nauju pažįstamu :

Labas - Merhaba
(atsako) - Merhaba/Selam
Kaip sekasi? - Naber? (labiau draugui toks klausimas)
Gerai, ačiū, o tau? - Iyiyim, teşekkurler, sen?
Blogai, ačiū (nors nelabai jau tada ir dėkot norisi rolleyes.gif ) - Iyi değilim, teşekkurler.
Kuo tu vardu? - Adin ne? (arba adın ne , nebepamenu...)
Aš esu... - Benim adim...
Malonu susipažinti - Memnun oldum
Man irgi - Bende

Pradžiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partena: 06 liepos 2008 - 22:12