Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(corolla @ 2009 02 02, 17:23)
o kukuruzu duona rugsti? negaliu valgyt rugsciu duonu, nes kitaip iskart raniberl'a reiktu vartot, kazkaip nuo duonos sukyla man ten viskas smile.gif


Ne, visai nerugsti. Bet man su mielem kepta nei viena duona nebuvo rugscios. g.gif O sita kukuruzu tai apskritai tokia labiau desertine...
Atsakyti
QUOTE(Nikki N @ 2009 02 02, 23:44)
Ne, visai nerugsti. Bet man su mielem kepta nei viena duona nebuvo rugscios.  g.gif O sita kukuruzu tai apskritai tokia labiau desertine...

o ji nera tokia labai jau trupanti? kazkokia duona esu kepusi su kukuruzu miltais, tai labai byrejo.. (nors ten palyginus su cia neseniai pasirodziusiu receptu truputi kitokia duona, kukuruzu miltai sudare tik nedidele dali)
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 02 02, 23:54)
o ji nera tokia labai jau trupanti? kazkokia duona esu kepusi su kukuruzu miltais, tai labai byrejo.. (nors ten palyginus su cia neseniai pasirodziusiu receptu truputi kitokia duona, kukuruzu miltai sudare tik nedidele dali)


Nera labai trupanti. Plutele nerealiai skani, pati skaniausia is visu mano ragautu. thumbup.gif
Atsakyti
Reiks bandyt, kaip tik tvarkydamasi spindele sukau galva ka cia padarius su uzsigulejusiu maiseliu kukuruzu miltu, kad nereiktu ismest blush2.gif
Atsakyti
Ai, teisingai, pamirsau parasyti, kad as kukuruzu duona kepu apie 1,5 val. Galima ir ilgiau.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
o as teveliams nakciai buvau zutsaciusi Sonatinos duonyte skrudinimui smile.gif tai vat snd ryte valgem su sviestuku cesnakais ir krapukais smile.gif nu labai skanu buvo, tiesa as jos neskrudinau o siaip kaip batona valgem smile.gif visiems labai patiko smile.gif kepiau su savo Moulinexu ant 3 programos smile.gif isties galima sakyti tie patys ingridiantai kaip ir prancuziskam batonui, bet cia man skaniau simta kart smile.gif
Atsakyti

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterele35: 04 vasario 2009 - 12:55
Nikki N, pažiūrėjau tavo minėtą kukurūzų duonos receptuką, iškilo klausimas ax.gif o tai viską duonkepėj maišyt ir kept joje? Ar tu orkaitėj ją kepi? Nes mano duonkepės (Bomann) tešlos programa užima 1,5 val, o kepimo tik 1 val. Kaži kokia programa jai tiktų? Normali?
Atsakyti
Siandien kaip tik ruosiuosi kepti ta kukuruzu duona. bet programa jai turetu buti skirta keksams/pyragams kepti, nes duonai skirtos programos kildina mieline tesla, o si duonyte su kepimo milteliais, taip kad ner prasmes laikyt teslos pora valandu. ir minkyt ten ner ko labai - sumaisai ir viskas, taip kad uztektu vien sumaisyti ir uzdeti paprasta kepima arba kepti orkaiteje.
Atsakyti
aaa... aišku 4u.gif dar noriu paklaust o kaži kam skirtos kuchen ir sandwich programos? blush2.gif
Atsakyti
Mama Greta,
mano idetas receptas yra su mielem, taigi, kepama "duonine" programa.

Avenita,
taip, tam duonkepe ir yra, kad i ja tik sukrautum produktus, o jau ji atlieka visa maisymo, kildinimo ir kepimo darba. thumbup.gif Mano idetame receptuke parasyta - "Select basic bread setting". T.y., pasirenkam pagrindine programa. As dar papildomai po to pakepu su kepimo programa, man skaniau. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(avenita @ 2009 02 04, 14:40)
aaa... aišku  4u.gif dar noriu paklaust o kaži kam skirtos kuchen ir sandwich programos?  blush2.gif


Kuchen - kepimas. Nu pvz iskepa kakzokia bulka, ir matai, kad zaloka, tai dar ant kuche uztsatyk kelias minutes wink.gif
Dar gali susimaisyt tesla mikseriu (sakute) ir supilt i duonkepe ir issikept su kuchen, cia kokiam sodo namely, kur orkaites ner, geras sprendimas wink.gif

O sandwich ir as neraukiu blush2.gif O ten tik kepa ar ir maiso? jei tik kepa, tai gal sumest pjaustyta duonele ir tipo ja paskrudina?

Negaliu ant savo paziuret, nes dabar picai tesla kildina wink.gif
Atsakyti