Įkraunama...
Įkraunama...

Stoglangiai

QUOTE(gabby27 @ 2008 10 26, 15:40)
pas mane bute velux stoglangis, todel i nama mes desim 2 velux stoglangius, nes nenuvyle.
o kam neatsidarinejantis stoglangis? o kaip ji valyti, jei tarkim uzsinestu is lauko?
galiu numeri duoti velux atstovo jei reiktu smile.gif


Valyti ant stogo uzlipus. O salione del sviesos norim extra, tai ir nereikia, kad atsidarytu stoglangis.
Isviso norim kokiu 5 stoglangiu.
Tai kaip ten su tais tuneliais?
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2008 10 26, 13:56)
Valyti ant stogo uzlipus. O salione del sviesos norim extra, tai ir nereikia, kad atsidarytu stoglangis.
Isviso norim kokiu 5 stoglangiu.
Tai kaip ten su tais tuneliais?



pas mus yra tunelis, bet kaip minejau namas dar statybu stadijoj. taip kad pasidalint info negaliu kol kas...
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2008 10 26, 15:40)
pas mane bute velux stoglangis, todel i nama mes desim 2 velux stoglangius, nes nenuvyle.
o kam neatsidarinejantis stoglangis? o kaip ji valyti, jei tarkim uzsinestu is lauko?
galiu numeri duoti velux atstovo jei reiktu smile.gif


neatsidarinėjantis stoglangis man reikalingas dėl šviesos. Jis bus virš laiptinės. Dar viena langas bus laiptinės aikštelėje. Tai ir mastau ar reikia to stoglangio virš aikštlės ar užtektų prie laiptų lango, bet jis yra iš rytinės pusės...šviesos ne labai gal daug kris į vidų... Manau gal reikia ir stoglangį dėti. g.gif

Ir dar kas dėjotės stoglangius kokių dydžių rinkotės, ar užtenka 74*118, ir ar plastikinius rinkotės ar medinius.As cia žiūriu į Roto firmos langus-dabar kažekokia ten akcija. Ar patogu su vidurine varstymo ašimi... schmoll.gif
Atsakyti
Vidurinei varstymo asiai neidesi tinklelio nuo uodu.
Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 10 27, 12:14)
neatsidarinėjantis stoglangis man reikalingas dėl šviesos. Jis bus virš laiptinės. Dar viena langas bus laiptinės aikštelėje. Tai ir mastau ar reikia to stoglangio virš aikštlės ar užtektų prie laiptų lango, bet jis yra iš rytinės pusės...šviesos ne labai gal daug kris į vidų... Manau gal reikia ir stoglangį dėti. g.gif

Ir dar kas dėjotės stoglangius kokių dydžių rinkotės, ar užtenka 74*118, ir ar plastikinius rinkotės ar medinius.As cia žiūriu į Roto firmos langus-dabar kažekokia ten akcija. Ar patogu su vidurine varstymo ašimi... schmoll.gif


Mes turim mažai šviesos, tad dėjom maximaliai leistino dydžio berods 78*140cm. Į kambarį dėjom lakuoto medžio, vonioje - su plastiko padengimu, lango aprašyme buvo parašyta, kad plastikas labiau tinkamas drėgnai patalpai, be to man ir labiau tinka vonioj baltas langas. Bet rinkomės Velux - nusprendėm netaupyti kelių šimtų litų, nes visi aplink rekomendavo būtent juos, o ir akcijų jokių nebuvo smile.gif
Dėl varstymo ašies - tuose, kurie yra žemiau, rinkausi su dviguba varstymo ašimi - žiūrėti pro jį daug smagiau, kai atsiveria pilnai, o tuose, kurie aukštai - rinkausi su vidurine varčia - pigiau, o ir poreikio nėra dvigubam varstymui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 09 30, 10:10)
nereiktu taip is karto peikti, velux gal zinomiausi bet jie ir patys brangiausi.
fakro mano meistrai deti nerekomendavo nes tai lenku produktas, o roto gaminami pagal vokieciu technologijas, todel cia jau rimtas reikalas. pas mane jie dar tik keli menesiai sudeti bet dar nebega niekas niekur smile.gif as serfe roto stoglangiuspaprastus pirkau po 628, o tokius po 815. zinoma nepamirskit kad prie stoglangio dar eina tarpine kuri 300lt kainuoja smile.gif
dar vienas svarbus aspektas - stoglangio idejimo kokybe... o juos deti geriausia dengiant stoga - nes paskui darbas brangiau kainuos, nes reikes stogo danga ardyti... o jeigu jau padaila padaryta.. tuo labiau tarpas tarp gegniu turi atitikti stoglangio ploti, jeigu konstrukcija jau baigta tai tikraisudetinga ji ideti bus.

Man patiko tas su paaukštinta atidarymo ašim thumbup.gif O kokį matmenį ėmėt ax.gif Gal turi foto kaip atrodo tas langiukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2008 10 27, 19:14)
Vidurinei varstymo asiai neidesi tinklelio nuo uodu.


palei mane jei vidurine varstymo asis tai tinklelis nuo uodu montuojamas ant sienos ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rut79: 15 lapkričio 2008 - 17:31
Gal kas zino firmele kuri stoglangius montuotu Klaipedoj ir duotu garantija.
Atsakyti
QUOTE(vidule @ 2008 11 15, 03:06)
Man patiko tas su paaukštinta atidarymo ašim  thumbup.gif O kokį matmenį ėmėt ax.gif Gal turi foto kaip atrodo tas langiukas  blush2.gif

dabar tik zinute pamaciau smile.gif
pas mus paaiskejo statybinis brokas - stoglangiai sudeti o va apie sandaruma nepagalvota. tai dabar perdedam juos is naujo tuo paciu ir truputi pazeminam nes is tiesu per aukstai buvo. tad nelabai turiu ka parodyti smile.gif prie namo bunu tik vakare - is isores nenufotkinsi smile.gif o viduj nelabai matysis atidarymo fainumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 12 02, 14:17)
dabar tik zinute pamaciau smile.gif
pas mus paaiskejo statybinis brokas - stoglangiai sudeti o va apie sandaruma nepagalvota. tai dabar perdedam juos is naujo tuo paciu ir truputi pazeminam nes is tiesu per aukstai buvo. tad nelabai turiu ka parodyti smile.gif prie namo bunu tik vakare - is isores nenufotkinsi smile.gif o viduj nelabai matysis atidarymo fainumas smile.gif



o tai patys jus čia dedatės, ar kokia firmelė dėjo,... o tai pas jus nesudėta stogo danga kad galite keisti stoglangio aukštį...
mums pasišovė dėti vienas giminaitis, aišku jis garantijos neduos, tai mastau gal reikia ieškoti kokios firmėlės...
kaži kiek kainuoja stoglangio įdėjimas...
Klaipėdoje gal kas žinote kokią firmelę...
Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 12 03, 13:16)
o tai patys jus čia dedatės, ar kokia firmelė dėjo,... o tai pas jus nesudėta stogo danga kad galite keisti stoglangio aukštį...
mums pasišovė dėti vienas giminaitis, aišku jis garantijos neduos, tai mastau gal reikia ieškoti kokios firmėlės...
kaži kiek kainuoja stoglangio įdėjimas...
Klaipėdoje gal kas žinote kokią firmelę...

mums idejo stogdengiai. sitos srities kaip sakoma "savamkoksliai".... o ir cerpes jau seniai sudetos, tai dabartinis jau stoglangiu meistras tas cerpes nuimineja ir tada stoglangi perdeda smile.gif vienas langas 400lt. tokio perdarymo...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 12 03, 11:26)
mums idejo stogdengiai. sitos srities kaip sakoma "savamkoksliai".... o ir cerpes jau seniai sudetos, tai dabartinis jau stoglangiu meistras tas cerpes nuimineja ir tada stoglangi perdeda smile.gif vienas langas 400lt.  tokio perdarymo...


va ir mums įdėjo viena stoglangi kai pamaciau bloga pasidarė, per aukstai...as kazekaip buvau įsitikinus kad per stoglangį matysiu ne tik dangų, atidaryti tai pasieksiu bet vaizdo jokio nematysiu...tai kitus du vyras prisakė nuleisti kiek galima maksimaliai, tai tie mulkiai vel sekantį nenuleido lotuliukas.gif tipo per velai pasakė ...nusišauti, sakiau kaip norite bet man perdedate, vyras įrodinėja kad jau danga uždėta , negi gadinsi dangą ,,,na negi jau cia taip sudėtinga nukelti keles plokštes ir perkėti... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti