Įkraunama...
Įkraunama...

Stoglangiai

QUOTE(sarra @ 2008 09 30, 08:31)
o sudėti stoglangius gali stoglangiai ar geriau kad dėtu tų kur parduoda stoglangius meistrai...ar jie duoda garantijas dėl sudėjimo ir kiek kainuoja stoglangio įdėjimas...
ačiukas iš anksto 4u.gif



mums dejo stogdengiai, kainavo apie 100 ar 150lt (jei gerai pamenu) vieno stoglangio idejimas.
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2008 09 30, 12:29)
tai zinau kad velux yra brangiausi, ir zinau kad labai priklauso kaip sudes stoglangius. Todel ir sakau kad neverta taupyti ant stoglangiu renkantis tiek pati gamini, tiek pacius meistrus...Cia jau reikia konkreciu rekomendaciju.  smile.gif

tai yra daug sriciu kur nereikia taupyti... renkantis stogo danga, renkantis fasado apdaila..... bet zmones renkasi kas jiem priimtina pagal kaina ir kokybe...
seip tai nera ta roto tokia jau nezinoma ar nerimta firma smile.gif
va dabar galvoju gal reiktu kol dar leektros vedziojimas nebaigtas isigyti distancini valdyma stoglangio atidarymui? jis pas mus virs laiptu iseina, tai tikrai nepatogu atidaryt - uzdaryt. galkas jau turit? idomu butu suzinoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 09 30, 08:43)
tai yra daug sriciu kur nereikia taupyti... renkantis stogo danga, renkantis fasado apdaila..... bet zmones renkasi kas jiem priimtina pagal kaina ir kokybe...
seip tai nera ta roto tokia jau nezinoma ar nerimta firma smile.gif
va dabar galvoju gal reiktu kol dar leektros vedziojimas nebaigtas isigyti distancini valdyma stoglangio atidarymui? jis pas mus virs laiptu iseina, tai tikrai nepatogu atidaryt - uzdaryt. galkas jau turit? idomu butu suzinoti smile.gif



elektra valdomi stoglangiai, mano supratimu reikalingi tokiose vietose, kur nepatogu pasiekti, na kaip pas tave, pvz laiptinej...
pas mus visi pasiekiami, t.y. vienam lygy, tai net nesuku sau galvos del to mirksiukas.gif mes laiptinej dejom ne stoglangi, nes nepakako vietos jam, del stogo konstrukcijos, o sviesos tuneli(jis nesidarineja) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 09 30, 10:43)
tai yra daug sriciu kur nereikia taupyti... renkantis stogo danga, renkantis fasado apdaila..... bet zmones renkasi kas jiem priimtina pagal kaina ir kokybe...
seip tai nera ta roto tokia jau nezinoma ar nerimta firma smile.gif
va dabar galvoju gal reiktu kol dar leektros vedziojimas nebaigtas isigyti distancini valdyma stoglangio atidarymui? jis pas mus virs laiptu iseina, tai tikrai nepatogu atidaryt - uzdaryt. galkas jau turit? idomu butu suzinoti smile.gif


pas mane virš laiptų taip pat suplanuotas stoglangis ir lipant laiptais yra langas tai galvoju gal atsisakyti to stoglangio ar jį daryti kad daugiau būtu šviesos bet neatidarinėjamą ...kaip manote

Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 09 30, 12:50)
pas mane virš laiptų taip pat suplanuotas stoglangis ir lipant laiptais yra langas tai galvoju gal atsisakyti to stoglangio ar jį daryti kad daugiau būtu šviesos bet neatidarinėjamą ...kaip manote

klausimas kiek ten tas langas laiptus apsvies, kiek aukstai jis. pas mane stoglangis virs visos laiptu aiskteles, tai viskas ir apsvieciama. del to tai tikrai labai dziaugiuosi. bet del atidarymo ir valymo tai gali kilti keblumu smile.gif
na, aisku kas menesi niekas jo nevalys, nebent koks medis salia visai butu. tai gal ir nebus kazkokios dideles problemos. as gal neatsisakyciau stoglangio smile.gif man jie visur liux
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2008 09 30, 10:49)
elektra valdomi stoglangiai, mano supratimu reikalingi tokiose vietose, kur nepatogu pasiekti, na kaip pas tave, pvz laiptinej...
pas mus visi pasiekiami, t.y. vienam lygy, tai net nesuku sau galvos del to  mirksiukas.gif  mes laiptinej dejom ne stoglangi, nes nepakako vietos jam, del stogo konstrukcijos, o sviesos tuneli(jis nesidarineja)  mirksiukas.gif



o šviesos tunelis tai tas pats kas stoglangis tik bigsmile.gif neatsidarinės...
gal visai ir neblogai tik kaip su nuvalymu...reikės kartą į metus lipti ant stogo ir pravalyti... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 09 30, 12:28)
o šviesos tunelis tai tas pats kas stoglangis tik bigsmile.gif  neatsidarinės...
gal visai ir neblogai tik kaip su nuvalymu...reikės kartą į metus lipti ant stogo ir pravalyti... bigsmile.gif



nea, jis nera kaip stoglangis. siaip velux puslapy yra apie ji paskaityti placiau, siaip jis is isores (ant stogo) atrodo kaip mazas stoglangis, bet name, jo praktiskai visai nesimato, nes turi tokia apie 2 metrai "garmoske" kuri isitempia nuo stogo iki pakabinamu lubu (musu atveju) ir is jo sklinda sviesa...
siaip aisku, jei nebesklis ta sviesa po keletos metu, tai teks lipti ant stogo atkrapstyt purvus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 09 30, 11:43)
tai yra daug sriciu kur nereikia taupyti... renkantis stogo danga, renkantis fasado apdaila..... bet zmones renkasi kas jiem priimtina pagal kaina ir kokybe...
seip tai nera ta roto tokia jau nezinoma ar nerimta firma smile.gif
va dabar galvoju gal reiktu kol dar leektros vedziojimas nebaigtas isigyti distancini valdyma stoglangio atidarymui? jis pas mus virs laiptu iseina, tai tikrai nepatogu atidaryt - uzdaryt. galkas jau turit? idomu butu suzinoti smile.gif


pas mus yra irgi laiptinej idetas stoglangis is pradziu taip pat uzsisakem be distancinio valdymo, faktas tas kad jo niekad tikrai neatidarysi ranka ir prie jo tikrai neimanoma prieit tai uzsisakem distancini valdyma tik dar neidetas tas valdymas, patiko ir tai kad galima ir zaliuzi valdyti ir pradedant lyt uzsidaro pats ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rut79: 30 rugsėjo 2008 - 19:55
Giedre,o kiek tas sviesos tunelis atsiejo? Kazin ji galima po kiek metu jau i uzdengta stoga montuoti? Vienoje vietoje matau sviesos trukuma.
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2008 09 30, 18:01)
Giedre,o kiek tas sviesos tunelis atsiejo? Kazin ji galima po kiek metu jau i uzdengta stoga montuoti? Vienoje vietoje matau sviesos trukuma.



mums kainavo apie 1000 lt..
gal geriau nusiusk uzklausima firmai, kuri jais prekiauja ir pasakys tau tiksliai, nes as tikrai nzn mirksiukas.gif
ir dar, jei stoge pakanka vietos, tai geriau stoglangi montuoti manau g.gif apie ta sviesos tuneli, pasiteisins jis ar ne, galesiu tik veliau pasakyti, kai jau pasidarysim apdaila viduj... dabar man ten visur tamsu ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.
O yra neatsidarinejamu stoglangiu? Bet ne tuneliu.
Man atrodo, kad is to tunelio sviesa iseina nelabai maloni. Rasiau ne viena emeila i velux, klausiau, kur galim pamatyt, kaip tas tunelinis apsvietimas atrodo, tai spekit ar atrase man.........
Kas turit tunelini stoglangi, kaip visgi ta sviesa ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2008 10 26, 16:57)
Sveikos.
O yra neatsidarinejamu stoglangiu? Bet ne tuneliu.
Man atrodo, kad is to tunelio sviesa iseina nelabai maloni. Rasiau ne viena emeila i velux, klausiau, kur galim pamatyt, kaip tas tunelinis apsvietimas atrodo, tai spekit ar atrase man......... 
Kas turit tunelini stoglangi, kaip visgi ta sviesa  ax.gif ?


pas mane bute velux stoglangis, todel i nama mes desim 2 velux stoglangius, nes nenuvyle.
o kam neatsidarinejantis stoglangis? o kaip ji valyti, jei tarkim uzsinestu is lauko?
galiu numeri duoti velux atstovo jei reiktu smile.gif
Atsakyti