Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras internete susirašinėja su kitom...

sveikos mamytes mano vyras labai daug laiko praleidzia prie interneto ir vis iesko merginu kad susirasyneti.karta pamaciau kad jis su jom susirasynejo apie seksa, bet jis teigia kad jis taip tik juokauja.Bet iskur man garantuoti kad jis kuria diena su kuria nepermiegos verysad.gif kaip jus manote ar man verta susirupinti?ir gal kas turit kokiu patarimu ir esat susidure su sia situacija.As namie visada padarau valdyt, bunu su vaiku siaip negaliu pasakyt kad mes daznai pykstames bet jei susipykstam tai tik del tokio jo elgesio.kai jis buna prie kompo tai man net neleidzia prieit g.gif jau ir nezinau ka daryt.
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 11:13)
kaip jus manote ar man verta susirupinti?


susirupinti reikia.nes siaip vyrai nesusirasyneja tik biggrin.gif jei jo tai nedomintu arba butu tik siaip jis nesedetu ir nepliurptu su mergom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 13:13)
sveikos mamytes mano vyras labai daug laiko praleidzia prie interneto ir vis iesko merginu kad susirasyneti.karta pamaciau kad jis su jom susirasynejo apie seksa, bet jis teigia kad jis taip tik juokauja.Bet iskur man garantuoti kad jis kuria diena su kuria nepermiegos verysad.gif kaip jus manote ar man verta susirupinti?ir gal kas turit kokiu patarimu ir esat susidure su sia situacija.As namie visada padarau valdyt, bunu su vaiku siaip negaliu pasakyt kad mes daznai pykstames bet jei susipykstam tai tik del tokio jo elgesio.kai jis buna prie kompo tai man net neleidzia prieit g.gif jau ir nezinau ka daryt.

jokiu garantijų nėra ir negali būti, lygiai kaip jūs negalite už save garantuoti, kad pati su kažkuo nepermiegosit mirksiukas.gif

o kad susirašinėja, tai nematau čia nieko blogo, aš irgi susirašinėju su vyrais, net vedusiais, dalinamės patirtimi, patarimais, kurie padėtų pagerinti mūsų šeimų seksualinį gyvenimą cool.gif tarp mūsų nieko nėra, bet laiškai laaaabai patvirkę iš šono gali pasirodyti lotuliukas.gif

o tavo šeimyninės laimės įsivaizdavimas ("namie visada padarau valgyt") tai labai ribotas... Gal pabadyk tu pati su vyru apie seksą pašnekėt? mirksiukas.gif
Atsakyti
as su juo bandziau kalbetis ir apie seksa ir siaip isikalbeti kdl jis taip daro.jis man atsako kad jam kazko truksta bet pats nezino ko. man labai skaudu ziuret kaip jis susirasyneja su kitom ir jis mato kad as pavyzdziu ir dar labiau mane erzina. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 12:32)
as su juo bandziau kalbetis ir apie seksa ir siaip isikalbeti kdl jis taip daro.jis man atsako kad jam kazko truksta bet pats nezino ko. man labai skaudu ziuret kaip jis susirasyneja su kitom ir jis mato kad as pavyzdziu ir dar labiau mane erzina. verysad.gif


Ajajai, nieko gero manau, tikrai susirupink.Koks gi cia gali buti susirasinejimas, kai turi zmona, dukryte. Gal but verta kreiptis net i psichologa g.gif Pamastyk ir apie tai.
Atsakyti
Pritariu visom, kad čia ne šiaip sau jis pramogauja...Tik nežinau kokia išeitis, jei kalbos jo neveikia, daro tą patį ir skaudina tave, nepaisant nieko. Na dar idomu, kodėl jis taip pradėjo elgtis, trūksta kažko šeimoje...
Atsakyti
[quote=*Kriste,2008 07 08, 13:32]
as su juo bandziau kalbetis ir apie seksa ir siaip isikalbeti kdl jis taip daro.jis man atsako kad jam kazko truksta bet pats nezino ko. man labai skaudu ziuret kaip jis susirasyneja su kitom ir jis mato kad as pavyzdziu ir dar labiau mane erzina. verysad.gif

dieve susirupinti aisku verta ohmy.gif man nesuprantama kaip gali vyras bendrauti su kitomis, o dar intymiomis temomis unsure.gif ohmy.gif ir dar specialiai erzina, tai kiek jam metu, kad jis taip vaikiskai elgiasi.. g.gif manau tavo vyras pasiilgo moteru demesio huh.gif
o mano patarimas tau -ATJUNK INTERNETA thumbup.gif ir nebebendraus su jokiomis panomis wink.gif smile.gif
Atsakyti

o mano patarimas tau -ATJUNK INTERNETA thumbup.gif ir nebebendraus su jokiomis panomis wink.gif smile.gif
[/quote]
Kai tikrai nores "bendraut" su kitom interneto atjungimas nepades schmoll.gif .Manau noredamas pasiekti tiksla kelia ras...tik galetu tas kelias but pas zmona y lova ir suzinotu tada zmogus ko jam truksta.
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2008 07 08, 13:44)

o mano patarimas tau -ATJUNK INTERNETA  thumbup.gif  ir nebebendraus su jokiomis panomis  wink.gif  smile.gif

nebūkime naivios, norės atras būdų kaip bendraut, atjungimas nieko nepakeis...
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 12:13)
As namie visada padarau valdyt, bunu su vaiku siaip negaliu pasakyt kad mes daznai pykstames bet jei susipykstam tai tik del tokio jo elgesio.kai jis buna prie kompo tai man net neleidzia prieit g.gif jau ir nezinau ka daryt.

Gal nustok daryti valgyti? g.gif Aš nesišaipau, bet ir sunkiai įsivaizduoju, kaip galima normalius santykius šeimoje palaikyti vien tokiu "mamytišku" rūpesčiu.
Atsakyti
Toks mano ex susirasynejimas su panom, privede prie musu skyrybu. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 08 liepos 2008 - 13:05
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2008 07 08, 14:03)
Gal nustok daryti valgyti? g.gif Aš nesišaipau, bet ir sunkiai įsivaizduoju, kaip galima normalius santykius šeimoje palaikyti vien tokiu "mamytišku" rūpesčiu.

Gal temos autore norejo pasakyti kad ji yra gera zmona atliekanti savo pareigas g.gif .
O vyras pats nezino ko nori,nedarai valgyt blogai padarai vel blogai.. doh.gif
Atsakyti