Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras internete susirašinėja su kitom...

QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 12:32)
jis man atsako kad jam kazko truksta bet pats nezino ko.

puikiai jis žino ko jam trūksta. Tik nenori jums sakyt. Nes pasakymas vis tiek nieko nepakeistų...
Atsakyti
niedok Dieve atjungciau interneta tai skandala pakeltu schmoll.gif taip jau neiseis.jam yra 28m yra suauges o taip elges as taip pat jo nesuprantu kasdien prasau kad nerasynetu ir manes neerzintu ir kasdien tenka verkt bet jis i tai nereaguoja. duoda savo tel.numerius nu net maz zodziu truksta o taip sake kad myli ir dabar sako bet po viestuviu viskas pasikeite.sakau gal ir man taip pat elgtis g.gif met nemanau kad tai butu iseitis
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 14:08)
niedok Dieve atjungciau interneta tai skandala pakeltu schmoll.gif taip jau neiseis.jam yra 28m yra suauges o taip elges as taip pat jo nesuprantu kasdien prasau kad nerasynetu ir manes neerzintu ir kasdien tenka verkt bet jis i tai nereaguoja. duoda savo tel.numerius nu net maz zodziu truksta o taip sake kad myli ir dabar sako bet po viestuviu viskas pasikeite.sakau gal ir man taip pat elgtis g.gif met nemanau kad tai butu iseitis

Nepades tok pats elgesys kaip ir jo,nes kiek supratau jam paprasciausiai nerupi...nerupi kad jus nervuojates,nerupi kad verkiat .
Visiem kazkas po vestuviu pasikeicia bet kazkaip zmones gyvena turi bendru tikslu,lukesciu.
Atsakyti
QUOTE(suvalke @ 2008 07 08, 14:07)
Gal temos autore norejo pasakyti kad ji yra gera zmona atliekanti savo pareigas g.gif .
O vyras  pats nezino ko nori,nedarai valgyt blogai padarai vel blogai.. doh.gif


butent taip ir yra uztai jo ir nesuprantu
Atsakyti
Kriste, o pati nenorite su kitais vaikinais susirasyneti? Tada turetumete panasu pomegi su vyru, butu apie ka pasisneketi, padiskutuoti? lotuliukas.gif
Atsakyti
ne su kitais tikrai man nera noro susirasynet schmoll.gif o kaip jus manote ar galima man kazka pakeisti kad jis taip nesielgtu?
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 14:08)
kasdien prasau kad nerasynetu ir manes neerzintu ir kasdien tenka verkt bet jis i tai nereaguoja
(...)
sakau gal ir man taip pat elgtis g.gif met nemanau kad tai butu iseitis

Elgtis taip pat iš keršto - ne išeitis, nes tik papildomai sau nervus gadinsies. Bet veikti ką nors apart vaiko priežiūros ir valgio gaminimo - vertėtų. Kai pati jausies esanti ne vien tarnaitė, nebereikės ir ašarų lieti. Pati pagalvok, ar geriau nuolat zirzianti žmona, kurios vienintelis tikslas priversti kažko nedaryti, ar puikiai nusiteikusios (kad ir virtualios) merginos?
Atsakyti
O ar seniai jis taip elgiasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2008 07 08, 14:12)
Kriste, o pati nenorite su kitais vaikinais susirasyneti? Tada  turetumete panasu pomegi su vyru, butu apie ka pasisneketi, padiskutuoti? lotuliukas.gif

thumbup.gif išbandyti tikrai manau reiktų pažiūrėtumėt kiek jam rūpi, kai bendraujat su kitais vyrais, o gal ir kokį neblogą rasit ax.gif
Atsakyti
Tai pradek ir tu susirasinetis.... rolleyes.gif nu arba uzsiregistrokis tam saite, idek kokios grazios paneles nuotrauka.. ir susirasinek su savo vyru...
daugiau apie ji suzinosiu, ir tau ramiau bus, o jaigu jau i pasimatimus prades kvest tai bent jau tiksliai zinosi kad jis ne tik susirasineja.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 13:16)
ne su kitais tikrai man nera noro susirasynet schmoll.gif o kaip jus manote ar galima man kazka pakeisti kad jis taip nesielgtu?


Abejoju, kad kazka galima pakeisti g.gif Nebent vyras pats nores keistis.........
Greitu laiku prades susitikineti su panom, jeigu dar nesusitikineja...........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 08 liepos 2008 - 13:22
QUOTE(lauryna @ 2008 07 08, 14:20)
Abejoju, kad kazka galima pakeisti g.gif Nebent vyras pats nores keistis.........

drinks_cheers.gif
Atsakyti