Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras internete susirašinėja su kitom...

QUOTE(suvalke @ 2008 07 08, 14:17)
O ar seniai jis taip elgiasi? g.gif


na jis taip elges gal jau kokie puse metu mazdaug o mes vede 2 metus virsaus
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 14:23)
na jis taip elges gal jau kokie puse metu mazdaug o mes vede 2 metus virsaus

blink.gif ir is kur pas tave tiek sveikatos,jei kaip pati sakei kiekviena diena nervuojiesi ir verki...
Manau vyras rado smagu pomegy,internetines paneles,lengvas flirtas...
Atsakyti
jis mane laiko tuscia vieta matyt kad taip elgesi verysad.gif o siaip tai pakenciu del vaiko nes viena as neislaikyciau
Atsakyti
sykį ir aš buvau mylimąjį pagavusi panašioje situacijoje... susipykom, nes netylėjau, nebeleidau susirašinėt su ja ir liepiau rinktis arba mane arba ją, o dar tada mes draugavom per atstumą, iš skirtingų miestų, todėl ir galėjau ultimatumą paskelbti, bet dabar kai gyvename kartu, jis žino, kad aš pavydi ( ne mažiau ir jis) todėl gerbdamas mane, nebesilanko jokiuose one.lt ir panašiai...

manau, vyras turi suprasti, kad susirašinėdamas su kitom, guosdamas ir pan, nuvertina žmoną ar draugę, juk jei nori būti gerbiami ir mylimi, turi ir mus mylėti ir gerbti...

patarimas iš mano pusės, nereiktų kelti skandalo, bet atsisėdus pašnekėti iš širdies (man visad kažkodėl su ašarom tai gaunas ir tai padeda wub.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 13:28)
jis mane laiko tuscia vieta matyt kad taip elgesi verysad.gif o siaip tai pakenciu del vaiko nes viena as neislaikyciau


Ar Jus dirbate?
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 14:28)
jis mane laiko tuscia vieta matyt kad taip elgesi verysad.gif o siaip tai pakenciu del vaiko nes viena as neislaikyciau

o kaip jūs manot pasikeitėt pati po vestuvių?nes vyras mini, kad viskas po vestuvių pasikeitė...kiek save prižiūrite?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2008 07 08, 14:42)
Ar Jus dirbate?


ne nedirbu as
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 07 08, 14:18)
thumbup.gif  išbandyti tikrai manau reiktų pažiūrėtumėt kiek jam rūpi, kai bendraujat su kitais vyrais, o gal ir kokį neblogą rasit ax.gif

Tai - išeitis?
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 07 08, 14:45)
o kaip jūs manot pasikeitėt pati po vestuvių?nes vyras mini, kad viskas po vestuvių pasikeitė...kiek save prižiūrite?

na nemanau kad as pasikeiciau. nU jis vis pasako kad as bambu nu bet patis pagalvokit kaip cia atrodytu kai jis pries mano akys susirasyneja su mergom o as tyleciau.siaip stengiosi save prisiziureti nors netiek daug laiko tam lieka karta nuejau pas drauge nusidaziau plaukus ar jei nueinu i kirpykla jis niekada nieko nepasako jis atrodo net nepastebi.
Atsakyti
Matyt mazai gyvenime turite problemu, kad is sudo galite ispausti vaska.
Tegul tas jusu vyras ten rasinejasi, nuo to tik abiems geriau bus, vyras nelys i akis ar negers kokioje skyleje su draugeliais, ir jus siek tiek atsipusite no jo, ir vyras paflirtaves internete issikraus ir bus geros nuotaikos.Gal geriau privalums izvelkite.
Atsakyti
QUOTE(*Kriste @ 2008 07 08, 14:23)
na jis taip elges gal jau kokie puse metu mazdaug o mes vede 2 metus virsaus

O prieš tuos pusę metų buvot pora kaip tvora? Vedybos, kaip reiktų suprasti, tai iš reikalo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2008 07 08, 15:18)
Vedybos, kaip reiktų suprasti, tai iš reikalo... g.gif

nu tekėt be reikalo tai irgi nei šis nei tas lotuliukas.gif
Atsakyti