Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš kokį maistą

Apklausa: Pries koki greita maista esate nusiteikusi? (269 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
4u.gif
Atsakyti
jei galeciau, tai visus atsakymus suzimeciau.nevalgau nei greito maisto, nei geriu gerimus gaiviuosius schmoll.gif
Atsakyti
Man tai patinka jie visi,bet valgau ko gero visuos juos viena karta per metus. Pvz. hot dogus visada kai vaziuoju i ikea( nes ten skaniausi ),pop cornus visada kai i kina einame (kazkaip neisivaizduoju kitaip kino be ju), coca cola light dezem namie turim ,kebabus po kiekvienos party (nes tik ju galima 5 nakties nusipirkti,beto jie skanus pas mus,ne taip kaip LT),Mc Donalda aplankau tada kai kur vaziuojam ir autobahne nieko kita neberasi hihihi.gif
taigi,galvokit ka norit apie mane,bet as manau jei saikingai viska valgai tai gali save ir pasilepinti flirt.gif Nesu nei pries joki maista nusistacius, tai tik praplecia akirati ir galima daugiau eksperimentuoti victory.gif
Atsakyti
QUOTE(lintuke @ 2008 07 08, 19:45)
jei galeciau, tai visus atsakymus suzimeciau.nevalgau nei greito maisto, nei geriu gerimus gaiviuosius schmoll.gif


Yra atsakymas 'isvis nekenciu greito maisto' blush2.gif
Atsakyti
as irgi karts nuo karto paragauju tu pusfabrikaciu, chemiju ir dar kaip ten juos pavadinsim.. kartais tiesiog organizmas uzsimano tos sintetikos, o kartais per skubejima uzsukam i Mc Donalda ar KFC, kartais hod dog'a uzsukam suvalgyt, kad is bado nenumirti kelionei biggrin.gif
Atsakyti
o man irgi patinka, bet tai nereiskia, kad reikia juos kasdien valgyt...
ir is nesveiku dalyku pramoga reikia daryti lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi retkarciais viso sito gerio valgau. Bet tai buna viena-du kart per metus ir taip pat dazniausiai per keliones, kai reikia pavalgyti greitai. Kasdieniniam gyvenime visu situ pusgaminiu vengiu.. ax.gif
Atsakyti
Coca-colos ir Fantos labai nemegstu, todel niekada ir negeriu, dar truputi siurpa kelia desrainiai kur nors vidury gatves pardavinejami ir visokie "submarinai" is degaliniu. Mc'donaldo maisto siaip irgi niekada nevalgau, bet jis buna tikras issigelbejimas kai kur nors uzsieni reikia greitai ir nebrangiai pavalgyti biggrin.gif
Atsakyti
pazymejau varianta KITA, nes negaliu vienareiksmiskai teigti,kad nekenciu tokio maisto.nu nesu jo megeja,bet kartais kazkodel butent tokio ir uzsinori.o tu burbuletu gerimu jokiu schmoll.gif
Atsakyti
dažniausiai stengėmės nevalgyti visų tų greitų maistų,bet pasitaiko visko,ypač vasarą kai keliaujam.... o labiausiai stengiamės apseit be visų coca colų,spritų,fantų schmoll.gif ...geriausias gėrimas vanduo mūsų šeimai ir kartais sultys mirksiukas.gif
Atsakyti
esu nusiteikus prieš visą greitą maistą, jei jis valgomas pastovai, nors kartais galima sau leist pasmaguriauti fri bulvytem ar kokteiliais iš McDonalds. juk tai nėra sveika nei skrandžiui nei figurai schmoll.gif:
Atsakyti
Ypac nemegstu visu tu coca-colu ir panasiu gerimu. Zinau, jog greitas maistas yra nesveikas, taciau kartais galima nusidet ir ju pavalgyt smile.gif Juo labiau, kad siais laikais nieko nebeliko sveiko, darzoves ir tos apipurkstos visokiais chemikalais arba genetiskai modifikuotos biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti