Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš kokį maistą

Apklausa: Pries koki greita maista esate nusiteikusi? (269 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Taip, greitas maistas ne nuodėmė, jei valgomas tik retkarčiais. Mano atveju gal porą kartų per metus laugh.gif
Baisiausias dalykas - kebabai schmoll.gif Jau to tai nevalgysiu schmoll.gif
Atsakyti
As pries greito maisto gaminius. tegul ,nesupyksta tie kurie ji megsta, bet ar yra sveika tai valgyti.Aciu. thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai galvoju taip, kad greitas maistas, nėra sveikas, todėl stengiuosi juo maitintis kuo rečiau. Bet kelionės metu kartais tenka tenkintis ir visokiais hotdogais. O labai kategoriškai esu nusiteikusi prieš tuos visus saldžius gazuotus gėrimus g.gif Jau šitų, tai ne ne ne schmoll.gif
Atsakyti
Nemėgstu,aš grieto maisto,aš mąstau,kad greitas maistas nėra sveika,ypač,kaip ,jis yra paruošiamas.
Aišku,mes gyvename greitame laikmety,bet mane stebina,kai vaikai vietoj šiltų pietų valgo traškučius.,ar geria įvairius vaisvandenius, jiems skanu,bet koka jų sudėtis ax.gif
Atsakyti
Nemegstu visu isvardintu produktu. smile.gif
Atsakyti
Nesu nusiteikusi prieš kažką, šiaip stengiuos šiais dalykais nepiktnaudžiaut, nes žinot žinau, kad nesveika.. BET kartais ne iš niekur užsimanai Hot-dogo doh.gif nu ir ką daryt? tenkinu savo norus.. blush2.gif
Atsakyti
Stengiuosi kuo mažiau valgyti tokio maisto, nes jis tikrai nesveika schmoll.gif
Atsakyti
nevalgau sumuštinių- man jie neskanu ir greito maisto.
Atsakyti
jokiu ousfabrikaciu ir nesveiko greito maisto schmoll.gif
Atsakyti
man nelabai patinka tas greitas maistas, bet kartais.... ax.gif
Atsakyti
dievinu greita maista, bet tenka jo atsisakyti nes lb jau figurai kenkia, o siaip tai manu kad ir ilgai daromas maistas pvz cepelinai, kepsniai ir visi riebaluose plaukiantys patiekalai nera gerai schmoll.gif
Atsakyti
M'cDonalde vieną kart gyvenime buvau, nepatiko, neskanu, kainos nerealios schmoll.gif na kartais kokio kebabo užsimanau, bet tada specialiai važiuojam į Deiviną autostradoje už Kauno ir ten sukapojam nebent
Iš gėrimų mėgstu Sprite ax.gif bet coca cola schmoll.gif fe
Atsakyti