Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų išrinktas vardas patiko kitiems?

Norejau suzinoti, kokia buvo aplinkiniu nuomone del jusu isrinkto vardo vaikui. Palaike, nieko nesake ar stojo piestu? smile.gif
Atsakyti
koks skirtumas patiko ar nepatiko -- negi pervadinsit dabar?
Atsakyti
Aisku nepervadinsim, bet idomu, ar buvo tokiu, kurie labai priestaravo? g.gif
Atsakyti
buvo buvo... bet čia jų problemos. visiems neįtiksi
Atsakyti
vardelis visiems patiko thumbup.gif o is tikruju man tai nerupi - svarbiausia man ir Mb jis grazus. kai bobules, mamos, tetos turejo vaiku, jos jiems rinko vardus, kurie joms patinka. taigi turejo progu "pasireiksti". dabar kaip sakoma jau musu eile atejo blush2.gif
Atsakyti
Tai zinoma. Bet pas mus buvo tokiu, kurie siule savo variantus ir sake: "tik neduokit sito vardo". doh.gif
Atsakyti
a koks jų reikalas? Nedaviau vaikui kokio durno, neištariamo vardo ar raidžių kratinio. Bandė siūlyt kitus variantus, bet griežtai nukirtom - ne, bus toks ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(burbuliukas:) @ 2008 07 09, 07:53)
Tai zinoma. Bet pas mus buvo tokiu, kurie siule savo variantus ir sake: "tik neduokit sito vardo".  doh.gif


aš tai kol laukiausi, ir kai visi klausinėjo "tai kokį vardą duosi" tai tylėjau šikną suraukus. paskelbiau tik tada, kai jau pavadinau. dėl to neišgirdau jokių "vadink taip, nevadink taip". aišku, buvo nusivylusių, nepatenkintų, bet tai jau ne mano bėdos.
Atsakyti
Svarbiausia, kad tevams mielas ir ne per daug imantrus. Buna tevu, kad duoda vardus vaikams tokius keistus ir serialinius tik is mandrumo. doh.gif
Atsakyti
Patiko ir labai biggrin.gif Negirdejau kokiu nepatinka ar nevadint taip ax.gif
Ypac mano tevams ir uosviams patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Dukros vardas patinka visiemas
O vat pirmojo is dvynuku varda, mano mociute, labai iskreipia, vadina ji Rikiu. Mane tas tiesa sakant siutina, nemegstu sutrumpinimu, ypac graziu vardu...
Atsakyti
QUOTE(Akutore @ 2008 07 17, 18:46)
Dukros vardas patinka visiemas
O vat pirmojo is dvynuku varda, mano mociute, labai iskreipia, vadina ji Rikiu. Mane tas tiesa sakant siutina, nemegstu sutrumpinimu, ypac graziu vardu...


Idomus jusu vardas - Rijucis. 4u.gif
Atsakyti