Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlių vežimėlis

Sveiki 4u.gif

QUOTE(ievoole @ 2012 02 20, 18:35)
O ką Jūs galvojate apie tokius vežimaičius? gal kuri turite? mirksiukas.gif



Mes turime toki vezimeli (2 variantas, raudonas), labai patinka, ir lelems ir zaislams pavezioti, tikrai pritariu salomena_ kad zaislas daugiafunkcinis ir vaikui gerai, nes dar labiau laveja vaizduote thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalinka: 25 balandžio 2012 - 14:35
Mano mazoji siuo metu turi 2 vezimukus. Viena gavo per 1 m gimtadieni. (dabar jei 2,8 m bet puikiausiai tinka) Migdo savo mazasias leles. Vezimelis jai patogus, lengvas, lb grazus http://www.thetoysho...amBed/EPN348219.
Didesnem lelem turim baby born sketuka. Konstrukcija gan tvirta, bet nepatiko medziagine dalis. Labai greite isistampe gumeles, saugos dirzelia (prilaikantis lelyte) su lipdukais jie labai limpa prie vezimelio medziagines dalies apvadu, todel issipesiojo sulai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 07 birželio 2012 - 09:22
mes turim juodai balta su taskiukais ir raudona gele mamas&papas vezimeli, atrodo kaip tikras, tik mazas. guminiai ratukai, svelniai vaziuoja, gaila kad kai as augau tokiu nebuvo, uztat dabar dukra dziaugiasi
Atsakyti
turim ir mes leliu vezimaiti, ( su juo ismoko vaikscioti musu mergina , vietoj stumduko buvo) veliau jau ir zaislus leles vezioja. Super dalykelis. O ir pati atsiseda ir sese pavezioja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milla22 @ 2012 07 09, 17:44)
turim ir mes leliu vezimaiti, ( su juo ismoko vaikscioti musu mergina , vietoj stumduko buvo) veliau jau ir zaislus leles vezioja. Super dalykelis. O ir pati atsiseda ir sese pavezioja biggrin.gif

ir mes turejom pirma vezimeli fp,tai tarnavo kaip stumdukas.veliau nupirkom didesni,bet nezaidzia visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2008 01 09, 11:08)
va dabar yra uz super kaina toks komlp kai pamaciau nepatikejau savo akim nuo 30 svar nukainuota iki 6 svar bigsmile.gif
user posted image]My Webpage[/URL]



Sveiki ar butu galima si komplekciuka isigyti?ir kokia jo butu kaina LT ?
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2010 01 08, 15:20)
Mes dovanojom 2 gimtadienio proga vežimėlį rinkimosi kriterijus būtent buvo, kad būt kuo didesnis, kad ilgesniam laikui užtektų, nes kai pamatau kieme penkiametes ir vyresnes mergaites susisukusias prie vežimėlio, man tai atrodi visai nekaip.
siunčiausi iš vokietijos štai tokį, bendroj sumoj man apsėjo iki  200 lt
user posted image
Esu juo labai patenkinta, super manevringas, ratai guminiai, jokio garso, pakankamai tvirtas. Pradžioj uždėjus buvau tik lopšiuką, o sportini paslėpus, dabar uždėjau sportinuką, o lopšiuką naudojam kaip lovytę, dukrytė labai žaidžia, beja reguliuojamas rankenos aukštis.



Kur ji butu galima isigyti?kokiam ugiui mazdaug jis jau pritinka?
Atsakyti
QUOTE(Laurinkus @ 2012 11 23, 13:13)
Sveiki ar butu galima si komplekciuka isigyti?ir kokia jo butu kaina LT ?

O kur galima butu ji isigyti?
Atsakyti
Gal kas turite si Baby Borno vezimuka. Kokie butu atsiliepimai 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2012 11 26, 17:22)
Gal kas turite si Baby Borno vezimuka. Kokie butu atsiliepimai 4u.gif

user posted image
user posted image


as irgi prie to pacio vezimo, domina butent jo rankenos aukstis, nes visos parduotuves raso skirtingai doh.gif vienoj 51cm.kitoj 69cm. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnex @ 2012 12 05, 22:09)
as irgi prie to pacio vezimo, domina butent jo rankenos aukstis, nes visos parduotuves raso skirtingai doh.gif  vienoj 51cm.kitoj 69cm. lotuliukas.gif

As tai is vis jokiu ismatavimu nemaciau ant dezes parasytu. Tik kad 3+ ir leles ugis g.gif O ir internete jokiu atsiliepimu neradau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 08 gruodžio 2012 - 20:09
QUOTE(Kačia @ 2012 12 08, 20:38)
As tai is vis jokiu ismatavimu nemaciau ant dezes parasytu. Tik kad 3+ ir leles ugis g.gif O ir internete jokiu atsiliepimu neradau rolleyes.gif


jei rasete lietuviu kalba, tai ir nieko neradote, bet jei rasytumete anglu kalba iskart ismeta daug vezimeliu tame tarpe ir matmenis jo mirksiukas.gif
man taip pat itarima kelia ir deze pacio vezimelio(parduodamo cia, Lietuvoje), nes eiline balta deze ir uzklyjuotas popierius su vezimeliu g.gif nors abejoju ar tokia deze orginalioji g.gif
Atsakyti