Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlių vežimėlis

Musu mergaites neisivaizduoju be vezimuko smile.gif Ko gero visoms mergaitems patinka rupintis mazesniais uz save.. motiniskas instinktas smile.gif
Atsakyti
Del vezimuku, tai turbut nera mergaites, kurioms nepatiktu vienu ar kitu amziaus laikotarpiu.. o idomiausias pastebejimas buna vaiku kambariuose, ten dazniausiai berniukai juos stumdo (nes namie jei nera seses, neturi tokiu zaislu)
Atsakyti
Maniske i vezimeli net neziurejo iki kol atsirado sesute, buvo tiesiog zaislu talpykla jis jai retai naudojama. O po mazosios atsiradimo ne tik kad lele ten veziojo, bet uzsimane ir nesiokles, lovutes lelei, supyneliu biggrin.gif . Mazosios kol kas dar nedomina.
Atsakyti
NUO METUKŲ PATS MYLIMIAUSIAS ŽAISLAS
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasJ @ 2012 12 12, 21:43)
Musu mergaites neisivaizduoju be vezimuko smile.gif Ko gero visoms mergaitems patinka rupintis mazesniais uz save.. motiniskas instinktas smile.gif


pritariu drinks_cheers.gif mes namie 2 turime, ir abu labai mylimi , veziojam leles meskinus doh.gif kaikada ir broliai pasivazineja lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai gražu žiūrėt, kaip dukra mamas žaidžia, ypač sode, kai vežioja tą vežimuką po kiemą wub.gif ir elgias kaip tikra mama, užkloja lėlę ir rūbus bando pagal metų laiką pataikyt smile.gif
Atsakyti
Musu irgi ziuri kaip sese vezyme vazineja ir savo lele vezioja, is pradziu labai daznai zaide, kai nupirkom, dabar ne taip daznai, bet dar zaidzia smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

noreciau patarimo, kur galima nupirkti 2 m. mergaitei gulinti lelytes vezimeli. Gal kas siuntete is uzsienio? Kokios kainos su atsiuntimu, gal galite nuorodu atsiusti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MagnolijaB @ 2010 01 08, 16:20)
Mes dovanojom 2 gimtadienio proga vežimėlį rinkimosi kriterijus būtent buvo, kad būt kuo didesnis, kad ilgesniam laikui užtektų, nes kai pamatau kieme penkiametes ir vyresnes mergaites susisukusias prie vežimėlio, man tai atrodi visai nekaip.
siunčiausi iš vokietijos štai tokį, bendroj sumoj man apsėjo iki  200 lt
user posted image
Esu juo labai patenkinta, super manevringas, ratai guminiai, jokio garso, pakankamai tvirtas. Pradžioj uždėjus buvau tik lopšiuką, o sportini paslėpus, dabar uždėjau sportinuką, o lopšiuką naudojam kaip lovytę, dukrytė labai žaidžia, beja reguliuojamas rankenos aukštis.



Sveiki, gal galite parasyti, is kur siuntete si vezimeli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuteg: 02 liepos 2013 - 14:23
QUOTE(astuteg @ 2013 07 02, 15:34)
Sveikos mamytes,

noreciau patarimo, kur galima nupirkti 2 m. mergaitei gulinti lelytes vezimeli. Gal kas siuntete is uzsienio? Kokios kainos su atsiuntimu, gal galite nuorodu atsiusti smile.gif
Papildyta:
Sveiki, gal galite parasyti, is kur siuntete si vezimeli?


Siu vezimeliu galima isigyti http://www.lelius.lt...eliu-vezimeliai
Atsakyti
Maniškė dar mažytė 1 m. 10 mėn., bet irgi jau seniai mėgsta stumdyti skėtuką, aišku iš pradžių bile stumdyti, o dabar jau sodina lėlytes ar meškučius.
Galvoju gimtadieniui kokį kokybiškesnį gulimą padovanoti, žiūriu be 200 Lt nei urmo bazėj negausi. Reikia dairytis į kaimynus lenkus turbūt, nes jie irgi neblogai gamina, ne kinietiškai.
Atsakyti
Gal kas turit is situ vezimeliu nors viena arba galit parasyti kaip kokybe maziuke mano dar maza bet ir patinka stumdyti tai kol kas nenoriu tokio labai didelio jai pirkti ir net nezinau is kokiu rinktis blush2.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Doliux,2013 11 11, 01:31]
Gal kas turit is situ vezimeliu nors viena arba galit parasyti kaip kokybe maziuke mano dar maza bet ir patinka stumdyti tai kol kas nenoriu tokio labai didelio jai pirkti ir net nezinau is kokiu rinktis blush2.gif

vezimelis


Ar is sito atsiprasau uz tokia didele foto blush2.gif meginau pakeisti bet nebeleido redaguoti blush2.gif
Atsakyti