Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų vaikai naudojasi one.lt?

mano 8metis naudojasi ne tik one, bet facebooku. ir jei saikingai, tai man net gerai, nes jis nuo situ puslapiu, ypac nuo ones ismoko skaityti ir rasyti dar pries mokykla. vis paprasydavo kad pataisyciau klaidas, ir dabar raso jau visai be klaidu thumbup.gif
Atsakyti
As esu susikurusi anketa ten, bet kuo toliau tuo nuobodziau unsure.gif
As nuspredziau uzsiregistruoti kurnors kitur didis.gif
Atsakyti
Aš pati išsiregistravau iš one kai tik atėjau į sveiką protą. Man greit bus 16. ax.gif Ir būdama mama tikrai uždrausčiau vaikui lankytis šitame portale..
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 07, 20:07)
Aš pati išsiregistravau iš one kai tik atėjau į sveiką protą. Man greit bus 16.  ax.gif  Ir būdama mama tikrai uždrausčiau vaikui lankytis šitame portale..

o kodel?
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 09 16, 17:11)


Nu tikrai kodėl?Kas jau ten tiek blogo? g.gif
Atsakyti
As nieko pries one.lt neturiu. Aisku, yra foto kuriu vaikams geriau nematyti, ir pasiulymu intymiu gali sulaukti. Cia jau mamoms spresti ar jos nori, kad vaikai tai matytu. Aisku, jeigu uzdrausi, jis gali slepti jog turi anketa ir t.t.
Nors is kitos puses jeigu vaikas paauglys ir nera kvailas, tai jam jokios itakos nedaro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintar!aa: 22 rugsėjo 2010 - 21:45
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 09 16, 18:11)



QUOTE(WyWa @ 2010 09 19, 09:43)
Nu tikrai kodėl?Kas jau ten tiek blogo? g.gif



O todėl, kad bent jau mano aplinkoj visi kurie sėdi prie one.lt nuo maždaug 10 metų dabar negali nuo jo atsitraut. Ieškos bernų, velnias žino kur susitinka, poto išsiskyria pjaustos venas, o vėliau ir vėl ieško bernų. Ir matau, kad degraduoja žmonės per tą one.lt.
Bet čia bent jau mano aplinkoj. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 25, 22:57)
O todėl, kad bent jau mano aplinkoj visi kurie sėdi prie one.lt nuo maždaug 10 metų dabar negali nuo jo atsitraut. Ieškos bernų, velnias žino kur susitinka, poto išsiskyria pjaustos venas, o vėliau ir vėl ieško bernų. Ir matau, kad degraduoja žmonės per tą one.lt.
Bet čia bent jau mano aplinkoj. smile.gif

Va, va, va. Tiksliai taip - ir mano aplinkoje biggrin.gif .
Tiesa, dar venų nei viena nesugalvojo pjaustytis, bet pro langus šokinėt ruošėsi ai ai ai kiek kartų biggrin.gif biggrin.gif .
Atsakyti
As turiu one.lt bet jau senai ten nebuvau,mano klasiokes irgi viena kita tik pasilanko reciau. Jau praejo ta ''one.lt mada'' bent jau tarp mano draugu... wink.gif*
Atsakyti
Mano pažįstami dabar tai nuo one.lt persimetė prie Facebook thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cookie_cookie @ 2010 10 05, 14:16)
Mano pažįstami dabar tai nuo one.lt persimetė prie Facebook  thumbup.gif

Pas mane one.lt drauguose taip pat nieko nėra, vis užeinu į mėnesį porą kartų. Facebook visi. 4u.gif
Atsakyti
Turiu ta anketa (man 12m.) Bet retai i ja einu,nes paprasciausiai ten nera ka veikti. Jau geriau koki facebooka... Siuntineja visokias nesamones per one. Kai jau busiu mama uzdrausiu savo vaikui kurtis sia anketa.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo limes321: 07 spalio 2010 - 18:59