Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms 2

QUOTE(brenkta @ 2013 06 14, 10:48)
Kalbant apie dovanas, tai mes su vyru ilgai sukome galvas, ką padovanti vyro broliui - sakė, kad nieko nereikia, vyras rado kažkokią firmelę, kurį spausdina ant plytų - tai aš buvau visiškai apšalus  doh.gif Užsakėm, padėjo pamaketuot ir greitai padarė. Tai drąsiai galiu rekomenduoti http://salvador.lt/. O kadangi buvo dvigubas gimtadienis, tai merginai asmenine pakabą padovanojom.


gan įdomios dovanos bet aš plytos nenorėčiau gauti biggrin.gif
Atsakyti
Galima padovanoti originalią dovaną - pakabuką raktams su išgraviruotu piešinuku. Čia nuotraukoje yra dovana mano tėčiui - jo mylimos anūkėlės pieštas piešinukas, o kitoje pusėje išgraviruotas tekstas. Dovana labai patiko wub.gif Ir tikrai tokios parduotuvėje nerastumėm.

user posted image

user posted image

P.S. pakabuką gamino pagal mano užsakymą jaunas juvelyras.

Atsakyti
justess22, nuostabi dovana wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Reik kažko orginalaus, šmaikštaus 18 gimt proga smile.gif
Atsakyti
sveikos supermamos 4u.gif norejau Jusu patarimo, zodziu draugei dovanosim dvi dovanas. ji norejo kvepalu tai i firminiu kvepalu dezute idejome tokius senovinius dekalonus, taciau dovanosim ir sarmos ceki kad galetu nusipirkti tikrus kvepalus, noreciaum, kad patartumete kaip reikia iteikti tuos dekalonus ir po to ceki ta kad butu linksmai o ne seip iteikimas dovanu ? ax.gif labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shogeta @ 2013 09 28, 10:07)
sveikos supermamos  4u.gif norejau Jusu patarimo, zodziu draugei dovanosim dvi dovanas. ji norejo kvepalu tai i firminiu kvepalu dezute idejome tokius senovinius dekalonus, taciau dovanosim ir sarmos ceki kad galetu nusipirkti tikrus kvepalus, noreciaum, kad patartumete kaip reikia iteikti tuos dekalonus ir po to ceki ta kad butu linksmai o ne seip iteikimas dovanu ?  ax.gif  labai labai aciu  4u.gif



gerai sugalvojot del kvepalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shogeta @ 2013 09 28, 10:07)
sveikos supermamos  4u.gif norejau Jusu patarimo, zodziu draugei dovanosim dvi dovanas. ji norejo kvepalu tai i firminiu kvepalu dezute idejome tokius senovinius dekalonus, taciau dovanosim ir sarmos ceki kad galetu nusipirkti tikrus kvepalus, noreciaum, kad patartumete kaip reikia iteikti tuos dekalonus ir po to ceki ta kad butu linksmai o ne seip iteikimas dovanu ?  ax.gif  labai labai aciu  4u.gif


gera cia mintis smile.gif
manau, kad dovanojant adekalona, galima pajuokauti, kad jei nepatiks kvepalu kvapas, visada galima ji panaudoti ne pagal paskirti, t.y. isgerti biggrin.gif
o tuomet reiktu, kad ji atidarytu dezute pauostyti kvapo, ar jai jis patinka, tada pamatytu, kad tai adekalonas.
o po to iteikti dovanu kupona pasakant, kad issirinktu kvepalus kokiu ji nori, kuriu nereikes suvartoti ne pagal paskirti smile.gif

Atsakyti
user posted image

cia i didele vaza pridejau grybuku ir negro buciniu, norejau kokiu kastonu, kukuruzu kaip buna, bet nebuvo laiko kada ieskoti, tai grybuku visur galima rasti tongue.gif o ypac gerai tokia dovana rudeni dovanoti - visos rudens gerybes wub.gif thumbup.gif

o cia seimos draugui vietoj geliu tongue.gif pomidoras balkoninis, tai auginosi zmones, pomidorus valge ir labai davolni buvo tongue.gif

user posted image
Atsakyti
sveikutes 4u.gif v 4u.gif l kreipiuosi i jus idejos blush2.gif blush2.gif mano drauges 25 gimtadieni arteja, ir ji dovanu norejo chalata, tai mes nupirkom jai ta chalata, bet as noreciau pasveikinti kazkaip kitaip netik "o su gimtadieniu gimiaii saltu metu laiku todel dovanojam tau silumos " noreciau kaip nors ja arba per gimtadieni pasveikinti iki asaru sugraudinti, arba ryte kaip nors kad pasikeltu nuotaika visai dienai g.gif gal nusivesti kur net nzn unsure.gif nenoriu daug islaidauti bet noriu kazko mielo mirksiukas.gif tai jei turite ideju buciau labai dekinga kad pasiulytumete 4u.gif
Atsakyti
vyriska dovanele tongue.gif


user posted image

o cia nesupokuota, nes per celafana nelabai turinys matosi tongue.gif

user posted image

dar galima stikliukus tekilai prideti

user posted image
Atsakyti
SOS!!!!
VYRO JUBILIEJUS 30metų.
Baliaus nedarom. Noris nustebinti kokią smulkmena. Ir kad tai butu pakankamai originalu bei gali buti šmaikšyu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Noriu padaryti vaikiskus sarzus visos seimos. Esu toki gavusi pati.piese moteriske dirbusi praitais metais oze prie ranku darbo darbeliu.ji ir degtuku dezutes dekoravo.gsl zinot kaip ja rasti?
Atsakyti