Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms 2

Beieškant originalių dovanų radau tokį puslapį http://www.dizainodovanos.lt/
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2014 03 19, 13:18)
Noriu padaryti vaikiskus sarzus visos seimos. Esu toki gavusi pati.piese moteriske dirbusi praitais metais oze prie ranku darbo darbeliu.ji ir degtuku dezutes dekoravo.gsl zinot kaip ja rasti?


geriausias sarzistas Lietuvoje tai sis, kiek esu macius darbu, man jo geriausi www.sarzai.lt
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2014 04 16, 15:29)
geriausias sarzistas Lietuvoje tai sis, kiek esu macius darbu, man jo geriausi www.sarzai.lt

sveikos,
uzsukau cia visai netycia ir norejau tik paantrinti siam postui. Patys esam ne karta uzsakineje sarzus pas si sarzista, likom labai patenkinti ir mes darbu ir jubiliatai dovanomis thumbup.gif Darbai atliekami kruopsciai ir laiku, atsizvelgiama i pastabas ir pageidavimus smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif draugei trisdešimt metų greitai, niekaip nesugalvoju ka padovanoti, o reikėtų kažką rimtesnio,brangesnio, juk jubiliejus, gal kas kokia idėja turi, patarkit prašau g.gif
Atsakyti
Norėjau papasakoti ką mes padarėme dėdei 60 metų proga. Jis labai linksmas žmogus ir mėgsta visokius juokelius, na grynas komikas. Tai mes sakėme, kad neatvažiuosime į jo gimtadienį nes neturime laiko ( mes tai aš, mano sesuo ir brolis), tačiau apsirengėme policininkais (įmitavome aprangą) ir atvykome. Niekas nesitikėjo, šventė vyko kavinėje, tai kai mes ėjome įjungėme per telefoną policijos sireną ir visus nustebinome. Brolis sakė- Labas vakaras, vyriausiasi pareigūnas Justinas. Kas čia vyksta? Gavome pranešimą iš aplinkinių kad čia per didelis triukšmas. Aš- mes esame parko 23-iojo vyriausiasis komisariatas jaunųjų čeponiukų (musu pavarde, kaip pvz čia) vakarinis ekipažas.
Na o tada pradejom sakyti kaip cia yra, kaip dabar darysim, kur tas kaltininkas cia to susirinkimo, kad jis turi savo kalte cia kaip nors išpirkti arba išsivešim mes ji. Tai tada jie ten pradejo mum išgerti siulyti, mes juk policija negalim darbo metu gerti tai išsivedem jubilijata i kita patalpa kur sveciai nemato ir uždavem apie 15 klausimų, ten kada jo su zmona vestuves buvo, koks jo megstamiausias zaislas vaikystei buvo, su kokiu draugu suole sedejo, kur su zmona susituoke ir t.t. Tada kai parvedem pradejom sveciu tu klausimų klausinėt ar jie apie jubiliata ka nors žino, paklausinejom o tada sakom kad nieko cia su jais nebus, vaziuosim i komisarijata protokolo surasyt, bet tada greit pasiemem sluotas is kuriu padaryti mikrofonai ir susokom trumpa soki pagal daina (diskoteka) biggrin.gif O galiausiai is siuksliu maiso ištraukem dovana (siuksliu maisas nes tipo policija kisiu negali akivaizdziai nesiotis biggrin.gif ir seip kad staigmena biski butu) Dovana buvo tualetinis popierius sukrautas piramide, o i vidu idetas butelis, bet jo nesimato. Uzrasem lapeli- vyras įkopdamas į septintą dešimtį turi tik dvi vietas kur gali pasislėpti tai tualetas ir garažas. Mes dovanojame pirmajį įnašą. Linkime kad niekada nepritruktumete popieriaus ir išminties kuria rasite viduje biggrin.gif
Aš manau kad tokia staigmena galima padovanoti bet kokio jubiliejaus proga, daviau šiokią tokią idėją jums. Galiu jei reikia ir nuotrauka ikelti su tualetiniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilie @ 2014 08 13, 19:37)
Norėjau papasakoti ką mes padarėme dėdei 60 metų proga. Jis labai linksmas žmogus ir mėgsta visokius juokelius, na grynas komikas. Tai mes sakėme, kad neatvažiuosime į jo gimtadienį nes neturime laiko ( mes tai aš, mano sesuo ir brolis), tačiau apsirengėme policininkais (įmitavome aprangą) ir atvykome.

pati pasveikinimo ideja super, BET noriu padaryti PASTABA. Praneset, kad neatvyksti, kas yra nelabai gerai. Kartais zmones gali tiesiog tuomet uzsakyt mazesniam moniu kiekiui vaises. Kaip butu tada? Atvyksta dar 3 papildomi zmones, kuriems maistas neuzsakytas doh.gif . Kazin ar sventes "kaltininkas" del to gerai pasijustu.
Atsakyti
Laba diena,

gal turite gerų idėjų, kaip ir kur ne namuose švęsti 8 metų mergaitės gimtadienį? Žaidimų kambariai išaugti, kino teatre jau šventėme pernai, UNO pakas išbandytas ne kartą. Kūrybinės dirbtuvėlės nelabai domina šventės kaltininkę, o ir tarp svečių bus ir berniukų... Norėtųsi kažkokio judresnio gimtadienio, galbūt sportine tematika g.gif Lazerių arena ir pan. - pernelyg berniukiška. Radau laipiojimą į sieną, bet ar nebus baisu tokio amžiaus vaikams? Ar nepavojinga? Gal kas bandėte? Gal dar kokių kitų idėjų Vilniuje? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(damil @ 2014 09 10, 14:54)
Laba diena,

gal turite gerų idėjų, kaip ir kur ne namuose švęsti 8 metų mergaitės gimtadienį? Žaidimų kambariai išaugti, kino teatre jau šventėme pernai, UNO pakas išbandytas ne kartą. Kūrybinės dirbtuvėlės nelabai domina šventės kaltininkę, o ir tarp svečių bus ir berniukų... Norėtųsi kažkokio judresnio gimtadienio, galbūt sportine tematika  g.gif Lazerių arena ir pan. - pernelyg berniukiška. Radau laipiojimą į sieną, bet ar nebus baisu tokio amžiaus vaikams? Ar nepavojinga? Gal kas bandėte? Gal dar kokių kitų idėjų Vilniuje? Ačiū  4u.gif



Sveiki,
šventėme draugės mergaitės 9-ąjį gimtadienį "maisto gaminimo" tema. Buvo 12vaikų, iš jų 5 berniukai ir visi kartu, su profesionaliu šefu gamino picas ir šokoladinius pyragėlius. Mes buvome Trakų gatvėj, Ticket to the Kitchen <http://www.ticketkitchen.lt/lt/mokykla/kursai/ >, įspūdžiai puikūs, vaikai laimingi, o tie, kuriems pradžioje nepatiko, buvo įtraukti merginos, kuri vedė vakarą taip, kad nebenorėjo išeiti smile.gif Tikrai siūlau pasidomėti ir išbandyti - nauja, įdomi pramoga smile.gif Mes galvojame ir patys nuvykti, jie rengia ir suaugusiems pamokas bei vakarėlius:)
Atsakyti
Sveiki,

Kokios gali būti idėjos vaikų gimtadieniui? Kaip nustebinti svečius paprastomis namuose pagaminamomis idejomis?
Gal kas darote kokias sienų dekoracijas, puošiate balionais, darote ypatingai skanius ir aišku lengvai pagminamus desertus?


Papildyta:
https://fbcdn-sphoto...35ea3d130c0bbbf

user posted image
Papildyta:
user posted image

Manau buna smagu kai vaikai per gimtadieni issipiešia veidukus gyvuneliu temomis, kaip ispiestivienas is pvz http://images47.fotk...f6d5b544-vi.jpg[/IMG]
Atsakyti
Sveikos,

ruosiu dovana-staigmena mamos 50-meecio jubiliejaus proga ir laaabai prireike butent mamyciu pagalbos 4u.gif

Pirmiausiai apie ideja - darau filma apie mamos gyvenima is jos nuotrauku, filmu ir filmuku intarpu, parinktu dainu, melodiju ir fraziu - gal dar kam nors pravers ax.gif

Po truputi bendras vaizdas ryskeja, bet vat truksta keliu intarpeliu, o kadangi filmuku jau senokai nebeziuriu, todel kreipiuos i jus.

1. Niekaip nesugalvoju is kur paimti istrauka, kuri simbolizuotu gimima. Bent jau mano isivaizdavimu, is kazkokios gelytes ar pan turetu pasirodyti lelyte, gali pasakyti stai ir as, kur as esu ar kazkas panasaus. Manau minti supratote smile.gif Idealiausia is sovietmecio laiku, bet tiks ir is siuolaikiniu.

2. Gal kartais pamenate kokiu scenu is filmu ar pasaku, kuriose butu parodyta merginu, moteru reakcija i pasirodziusi nuostabu vyra. Sis intarpas reikalingas po nuotraukos, kurioje tetis bus ant zirgo. kaip ir ankciaus - idealiausia tu laiku filmas, pasaka, moterys yra pliaze, bet tiktu ir kiti variantai.

3. Reiktu intarpo is pasakos, kurioje pasaku bobute rusiskai pasakytu "i stali oni zyt pozyvat i dobra nazyvat. Konec". Lyg ir kazkokiame naujasniame filme buvo tokia pabaiga, bet niekaip nerandu kokiame.


Is anksto labai dekoju uz jusu mintis ir pagalba! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Cherry: 01 vasario 2015 - 19:23
Cia skirta Wild Cherry
Gal tiktu :

1. Coliuke https://www.youtube....h?v=EYCOucenkeE 1min 22s,is ziedo pasirodo
Coliuke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 19 vasario 2015 - 17:32
QUOTE(smala @ 2015 02 19, 17:30)
Cia skirta Wild Cherry
Gal tiktu :

1. Coliuke https://www.youtube....h?v=EYCOucenkeE  1min 22s,is ziedo pasirodo
Coliuke  smile.gif


Labai aciu smile.gif Panaudojau istrauka is filmuko, kur vaikeli nesa gandras.


Filmas gavosi beveik 20 min. Bet tikrai buvo verta stengtis - jau tiek emociju buvo... smile.gif
Atsakyti