Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(svetelis @ 2009 02 04, 19:23)
Skaiciau skaiciau ir nusorendziau pas Irina uzsirasyti (laimiss salonas). Is tikruju tai kirpausi rugseji, tai ataugo visiskai be formos plaukai, vos zemiau peciu, palaidais negaliu vaiksciot nes kaip iskramtyta, kiekvienas plaukas ziuri kur jam patinka, o ne kur reikia. Irinai is karto pasakiau kad man reikia tokio kirpimo kad butu ale "wash and go", sakau nemegstu fenu, zodziu kai isplaunu galva, galeciau taip ir eiti. Tai ji is karto sako ok, suprato. Kirpo sausus plaukus, isplove, iszdiovino ir kirpo. Paaiskino kodel, tipo kad ji nukirps plaukus pagal ju augimo krypti, tada nereikes net dziovinti, pakedeni rankom ir gal eiti, jie sukris kaip reikia. Kirpo daugiau nei valanda, daug pas mane plauku. Bet ka galiu pasakyti, kol kas po daugelio metu tai vienintelis man is tikruju itikes kirpimas, kadangi taip ir yra, issimaudziau, pasipurciau, net nedziovinau su fenu, nieko nepurskiau, sakes kaip graziai guli plaukai. Dabar noriu atsiauginti, paziuresiu kaip ataugineja po kirpimo. Nes po daugelio kirpeju ojoj kaip negraziai man atauginejo. Antra karta eisiu pas ja irgi, patiko.



O koks salono adresas? ax.gif
Atsakyti
atrodo azuolyno 7, ten kur seb arena, naujas pastatas
Atsakyti
Siandien nusidaziau plaukus pas Irina labai labai esu patenkinta. thumbup.gif Pasakiau jai, kad suradau ja is geru atsiliepimu forume, ji sako kaip gaila, kad nemoka lietuviskai, tai visoms padekotu. Tai prase Irina, kad perduociau visoms klientems linkejimus aciuks.gif
Atsakyti
kiek pas ta Irina kirpimas ir dazymas? domina ilgi plaukai bigsmile.gif
Atsakyti
Ilgu plauku nezinau, mano iki peciu, tai kirpimas 60lt, dazymas su folija 120.
Atsakyti
Laba diena, Brangiosios moterys,
Mano vardas Irina Vlasova. As kirpeja salone ''Laimiss.lt"
Noriu padekoti Jums uz pasitikejima, uz gerus zodzius apie mano darba!!!
Man labai malonu.
Belaukiant pavasario noriu Jums suteikti 10% nuolaida.
Visoms didelis aciu! Iki pasimatymo!!!
Atsakyti
QUOTE(Irina Vlasova @ 2009 02 09, 14:23)
Laba diena, Brangiosios moterys,
Mano vardas Irina Vlasova. As kirpeja salone ''Laimiss.lt"
Noriu padekoti Jums uz pasitikejima, uz gerus zodzius apie mano darba!!!
Man labai malonu.
Belaukiant pavasario noriu Jums suteikti 10% nuolaida.
Visoms didelis aciu! Iki pasimatymo!!!

Gerų žodžių negaila, o tuo labiau kai yra už ką 4u.gif Man labai patiko Jūsų darbas, todėl vėl užsirašiau ax.gif
Atsakyti
4u.gif Pasiskaiciau atsiliepimus apie Irina ir taip pat uzsirasiau kirpimui. ax.gif
Atsakyti
atidariau naują temą kad būtų kur įspūdžiais dalintis ČIA mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 09 vasario 2009 - 18:12
uzsimaniau ir as pas Irina mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti