Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip greičiau išvaryti sūnų paauglį iš namų...

QUOTE(regal @ 2011 12 10, 17:01)
Buvo kalbėta, bet ne barta. Ir dabar pradėjom eit pas psichologą, bet kol kas jokio pagerėjimo. Bandėm/bandom kalbėti ir gražiuoju, ir tartis, kad jei mokysis, gaus dovanų ko norės, ir žinoma, pykstamės, kol kas viskas tas pats. Draugė ir draugai yra viskas.
O jūsų atveju, tai jei jums tik 13, aš pvz. kaip motina rūkymo netoleruočiau, visa kita, ką aprašėt toleruotina, ir man būtų ramu, jei pas mus taip būtų gyvenama ax.gif

Turi vaikinas draugę? Jei nedurna panelė, gal pati su ja pašnekėkit, ko norit iš sūnaus, jeigu ji jam sakytų, drausimintų, tai jis tikrai klausytų. Juk pati sakot, kad draugė yra viskas. 4u.gif
Tai, kad neberūkau.. Vasaros metu buvo užėję - kompanijoj patraukt, bet kažkaip savęs žeminimas pradėjo atrodytų su kancaru dantyse stovėt. smile.gif

QUOTE(Kriiste @ 2011 12 10, 17:07)
13 metu mergaitei gryzti velai, po 23 val normalu? po tokiu baliuku kur valgyt nesinori ar mineralinio reik - irgi normalu???? blink.gif ir dar ta mineralini tevas nuperka, tikras tevas??? blink.gif  blink.gif  blink.gif

O štai Jums, nematau reikalo aiškintis ar teisintis. rolleyes.gif . Grįžimai vėlu metu, baliukai buvo imta kaip pavyzdys, kad tėvų pasitikėjimas lemia daug ką.
Matau turit panašaus amžiaus bernaitį, negi jis neturi draugų? Negi laikraščių neskaitot? Negi negirdit vaikų šnekų gatvėse?
Toks elgesys dabar yra NORMA, tarp vaikų žinoma. Suprantu, kad nėra jis geras, bet dabar vaikai daug greičiau bręsta, elgesiu taip pat (gaila, ne protu).
Labai gaila jūsų, jeigu nematot, ką šiuolaikiniai paaugliai veikia, ir nuoširdžiai linkiu Jums, kuo ilgiau laukti tos dienos kada Jūsų sūnus grįš girtais kaip tapkė ir braižysis prie durų. smile.gif . Dar palinkėčiau, kad pirmą kartą tokį sūnų pamatytumėt ankščiau negu studentavimo laiku, nes studentas atitrūkęs nuo pavadėlio gali dar ne tokių nesąmonių iškrėst. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Luzmirella @ 2011 12 10, 16:43)
O štai Jums, nematau reikalo aiškintis ar teisintis.  rolleyes.gif . Grįžimai vėlu metu, baliukai buvo imta kaip pavyzdys, kad tėvų pasitikėjimas lemia daug ką.
Matau turit panašaus amžiaus bernaitį, negi jis neturi draugų? Negi laikraščių neskaitot? Negi negirdit vaikų šnekų gatvėse?
Toks elgesys dabar yra NORMA, tarp vaikų žinoma. Suprantu, kad nėra jis geras, bet dabar vaikai daug greičiau bręsta, elgesiu taip pat (gaila, ne protu).
Labai gaila jūsų, jeigu nematot, ką šiuolaikiniai paaugliai veikia, ir nuoširdžiai linkiu Jums, kuo ilgiau laukti tos dienos kada Jūsų sūnus grįš girtais kaip tapkė ir braižysis prie durų.  smile.gif . Dar palinkėčiau, kad pirmą kartą tokį sūnų pamatytumėt ankščiau negu studentavimo laiku, nes studentas atitrūkęs nuo pavadėlio gali dar ne tokių nesąmonių iškrėst.  rolleyes.gif


prie ko cia nepasitikejimas? Tai mazu maziausia nesaugu schmoll.gif , o alkoholis ne tik smegenis atpalaiduoja bet ir jas naikina rolleyes.gif
tikrai toks elgesys nera NORMA vaiku tarpe, bent jau ne visu
turi mano sunus draugu ir laikrascius skaitau ir snekas girdziu - bet jusu nupiestas elgesys nera normalus (jau vien tai, kad dukra gyvena kartu su mama ir nebendrauja)
as tikiu, kad mano sunus niekad negrys girtas kaip tapke ir nesibraizys prie duru ir nelinkekit man tokiu baisiu dalyku schmoll.gif
As puikiai zinau kuo uzsiima ir kaip bendrauja paaugliai (ta prasme normalus) ir jie ne kiek nemaziau siuolaikiniai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Luzmirella @ 2011 12 10, 14:43)
nes studentas atitrūkęs nuo pavadėlio gali dar ne tokių nesąmonių iškrėst.  rolleyes.gif

Del to pergyvenciau maziausiai. Man labiau butu neramu del vaiko, o ne suaugusiojo kreciamu nesamoniu, kai jau pats bus atsakingas uz tai.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2011 12 10, 17:00)
Del to pergyvenciau maziausiai. Man labiau butu neramu del vaiko, o ne suaugusiojo kreciamu nesamoniu, kai jau pats bus atsakingas uz tai.

drinks_cheers.gif va butent studentas 19-20 metu vaikians jau pats bus atsakingas uz savo kvailystes ir gyvenima, o va 13 metu vaikas - dar nesuvokia ka daro ir gali prisidaryt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 12 10, 14:55)
jau vien tai, kad dukra gyvena kartu su mama ir nebendrauja)

Suprantu mama - jai pernelyg skaudu, kad dukryte, kuria myli be galo, taip isslydo is ranku ir nutolo... Gerai, kad bent tetis saugo, kad galutinai nenusivalkatautu ohmy.gif , jis stipresnis psichologiskai tokioj situacijoj.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2011 12 10, 17:05)
Suprantu mama - jai pernelyg skaudu, kad dukryte, kuria myli be galo, taip isslydo is ranku ir nutolo... Gerai, kad bent tetis saugo, kad galutinai nenusivalkatautu ohmy.gif , jis stipresnis psichologiskai tokioj situacijoj.

taip, bet tai yra seimos tragedija, nelaime, o ne pavyzdys kitiems schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 12 10, 15:08)
taip, bet tai yra seimos tragedija, nelaime, o ne pavyzdys kitiems schmoll.gif

Be abejones.
Atsakyti
QUOTE(Luzmirella @ 2011 12 10, 16:43)
Turi vaikinas draugę? Jei nedurna panelė, gal pati su ja pašnekėkit, ko norit iš sūnaus, jeigu ji jam sakytų, drausimintų, tai jis tikrai klausytų. Juk pati sakot, kad draugė yra viskas.  4u.gif

tai va, kad atvirksciai - ta panele ir isvede ji is doros smile.gif kelio . Iki jos nei rūkyt reikėjo, nei gert, iš vis prieš rūkymą buvo nusistatęs, o va kaip greitai viskas gali pasikeisti doh.gif
dar su daug kuo galėtume taikstytis, kad jis bent mokintusi, nes su tokiais rezultatais, kur sis nori, 100procentu neistos.
O klausimas jums, kodel nekokie jusu santykiai su mama? As isivaizduoju, kad kaip tik dukra su mama turetu buti artimos.Bent jau man mama paauglystej buvo ne tik mama, bet ir drauge.
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2011 12 10, 17:01)
drinks_cheers.gif  va butent studentas 19-20 metu vaikians jau pats bus atsakingas uz savo kvailystes ir gyvenima, o va 13 metu vaikas - dar nesuvokia ka daro ir gali prisidaryt rolleyes.gif

na bent jau aš nematau didelio skirtumo. Skirtumas tik, kad už 13-metį tėvai dar neša atsakomybę, o už 20- ne, bet ar mano vaikas "prisidarys" 13 metų, ar 20, vis vien jis yra mano vaikas, ir visada bus vaikas, ir kiekvienas "nuklydimas" man skaudins širdį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 10 gruodžio 2011 - 17:43
QUOTE(Luzmirella @ 2011 12 10, 16:43)
Toks elgesys dabar yra NORMA, tarp vaikų žinoma. Suprantu, kad nėra jis geras, bet dabar vaikai daug greičiau bręsta, elgesiu taip pat (gaila, ne protu).
Labai gaila jūsų, jeigu nematot, ką šiuolaikiniai paaugliai veikia,

Bet ar reikia pavyzdžiu ir norma laikyti visiškai netoleruotiną paauglių elgesį. Man labai gaila, kad jūs nesutinkat protingų, gabių, negeriančių, nerūkančių, nesikeikiančių bei turinčių vertybių sistemą paauglių. Yra ir tokių.
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2011 12 10, 17:42)
na bent jau aš nematau didelio skirtumo. Skirtumas tik, kad už 13-metį tėvai dar neša atsakomybę, o už 20- ne, bet ar mano vaikas "prisidarys" 13 metų, ar 20, vis vien jis yra mano vaikas, ir visada bus vaikas, ir kiekvienas "nuklydimas" man skaudins širdį.


nu 13 metu - dar vaikas (ne veltui tevai atsakomybe nesa) - jo elgesys yra priklausomas nuo aplinkos, draugu ir pan, o va 20 metu - jau suauges, savarankiskas zmogus, galintis daugiau vadovautis savo galva, o ne kopijuodamas draugus - todel didesne tikimybe kad "neprisidarys" ir "nenuklys" tiek smarkiai kiek galetu budamas 13 metu cool.gif (kad ir mergaite, jei pastos budama 13 yra viena, o jei 20 - visai kas kita)
o kad del vaiko nesekmiu sirdi skaudes - tai cia aisku - ar jam 2 ar 13 ar 50 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luzmirella @ 2011 12 10, 16:43)
Labai gaila jūsų, jeigu nematot, ką šiuolaikiniai paaugliai veikia, ir nuoširdžiai linkiu Jums, kuo ilgiau laukti tos dienos kada Jūsų sūnus grįš girtais kaip tapkė ir braižysis prie durų.   smile.gif . Dar palinkėčiau, kad pirmą kartą tokį sūnų pamatytumėt ankščiau negu studentavimo laiku, nes studentas atitrūkęs nuo pavadėlio gali dar ne tokių nesąmonių iškrėst.  rolleyes.gif

matai, kas yra norma tavo kompanijoj, nėra visuotinė norma rolleyes.gif studentiškas gyvenimas man, manau geriau pažįstamas, nei tau..ir, žinai, nemažai mūsų tėvai nėra matę girtų kaip tapkių, nors ir net išgeriam patys kokio vyno su tėvais, bet viskam sava vieta ir laikas.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cartman: 10 gruodžio 2011 - 21:13
QUOTE(regal @ 2011 12 10, 18:42)
tai va, kad atvirksciai - ta panele ir isvede ji is doros smile.gif kelio .
O klausimas jums, kodel nekokie jusu santykiai su mama?
Papildyta:
na bent jau aš nematau didelio skirtumo. Skirtumas tik, kad už 13-metį tėvai dar neša atsakomybę, o už 20- ne, bet ar mano vaikas "prisidarys" 13 metų, ar 20, vis vien jis yra mano vaikas, ir visada bus vaikas, ir kiekvienas "nuklydimas" man skaudins širdį.

Tai tada labai liūdna... Jei panelė veda iš doros kelio, vienintelė išeitis būtų išsiskyrimas. Ir tai priklauso tik nuo jų pačių, nebent uždraustumėt matytis.. Bet nemanau jog klausytų.
Žymiu juodai, nes noriu, kad visos prieš tai pasisakiusios apie mano "blogumą, mamos skaudinimą ir etc." paskaitytų: su mama nekaip sutariu nuo mažų dienų, čia jos kaltė. Ir mano ožiai, gyvenimo būdas, draugai, nesugyvenamas charakteris ne prie ko. Nesutariu dėl to, nes šaknys kur kas giliau, negu paprasti pykčiai su tėvais, turiu savą istoriją, pagrįstos ir mano nebendravimo su ja priežastys (jei tiksliau, - jos nebendravimo su manim priežastys). čia ne tame esmė.

Va dėl to skirtumo tai sutinku, pilnai. Ir net juokinga pasidarė paskaičius kažkurios forumietė pasisakymą: "a butent studentas 19-20 metu vaikians jau pats bus atsakingas uz savo kvailystes ir gyvenima". Ir norit pasakyt, jums nerūpės, neskaudės širdies, tegu daro ką nori, kaip nori? biggrin.gif

Ir vėlgi, čia tos kurios pasisakė, kad tai šeimos problema, taigi PRAŠAU NEŠNEKĖTI, NES SITUACIJOS NEŽINOT IR MAMYTĖ KURIOS "BRANGIOJI DUKRELĖ IŠSLYDO IŠ RANKŲ" NĖRA AUKA.
O šiaip man jūsų nuomonės dėl mano ir mamos santykių nėra įdomios, mano mama žino ko ji nori. Tą ji ir turi mirksiukas.gif . Ir ne man ją teisti, o ką kalbėt apie jus, tas, kurios mano mamos net nepažįsta, nepažįsta manęs. biggrin.gif

Dar radau postą apie mano nepažinojimą tvarkingų, gerų vaikų, protingų. Pažįstu ir tokių. Tik deje, kad po to tokie pajutę laisvę nusivažiuoja kaip reikalas.mano draugas, kuriam suėjo aštuoniolika vasarą, tik pradėjęs studentaut, šiuo metu atlieka bausmę kalėjime, už vagystę.
Tėčio bendradarbės dukra - rasta negyva po Kauno tiltu, gal prieš 10 metų buvo.
Ir jų tėvai laikė vaikus už pavadėlio. rolleyes.gif . Viską kontroliavo, prižiūrėjo.
Aš manau, jog tėvams taip labai patogu - vaikas prisibijo, tavo žodis aukščiausias ir problemų nėra bigsmile.gif . Bet kažin, kaip patogu po to raudonuot dėl vaiko gatvėse, naktim melstis, kad tik ko neprisidarytų. Ar nerūpėtų, "juk pilnametis", kaip tai kuri pasisakė aukščiau? biggrin.gif
Atsakyti