Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

Apklausa: Ar esate patenkinti kelione į Maljorką? (294 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Makalius @ 2009 02 17, 17:15)
Sveiki,
siūlau Jums pasiskaityti mano pasakojimą Kelionių fotoreportažuose apie Maljorką, ten visa informacija bus wink.gif

Ačiū jau pasiskaičiau. Kas dėl vžb. viskas aišku, bet dėl pigių bilietų tai jūs rašot apie avia bendrovę, kuri bankrutavo. g.gif Todėl pelytės klausiu kur tie bilietai po 400 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2009 02 17, 10:57)
Sveikas. Norėčiau išsamesnės info kaip planuot kelionę ir kaip ją išsipirkt savarankiškai? Taip pat ir skrydį. Niekad to nedariau, bet pervertus Novaturo katalogą ir šokiruota kainų, manau ryščiaus pati susiorganizuot, tik va kelrodės žvaigždės reikia. smile.gif) gali ir į AŽ


Kelionės planavimas paprastas - nusiperkate pageidaujama kelionės data ir priimtiniausia kaina lėktuvo bilietus, tada užsisakote viešbutį (hotels.com, booking.com, venere.com, expedia.com ir t.t.), o tada laukiate ramiai kelionės ir planuojate ką nuveiksite nuvykę ten.

Kurį mėnesį ieškote bilietų ir keliom dienom kelionę planuojat?
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2009 02 18, 08:29)
kokiam tinklalapy tokia info? aš ieškau teisiai.lt, greitai.lt ir nerandu kad iki PMI.  blush2.gif planuojam pačiom paskutinėm gegužės ir pradžioje birželio kokį 10 dienų pabuvot. Apie vžb jau aišku, gal tik vietovių nelabai išsityrinėjom. Kadangi neesam tūsų mėgėjai tai ramesnės vietelės, gražesnės vietelės norisi

Cala Ratjada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2009 02 18, 13:48)
Cala Ratjada thumbup.gif

Ačiū o kuom ši vietovė žavinga. Ten Anglų ar Vokiečių raj? , nes kaip girdėjau Maljorka taip skirstosi. Jei galima truputį išsamiau.
Atsakyti
O man visa maljorka su vokietija asocijuojasi, nes visur tik vokieciu kalba eina i trasa biggrin.gif na ir ispaniskai jei moki biggrin.gif
mes S'Arenal'i buvom apsistoje, tai labai patenkinti, nors irgi nesitusinom. bet gyvas miestelis, sostine netoli su dviraciais galima nuvaziuot. pakrante sauni maudymuisi ir deginimuisi, o visus kitus miestelius aplankem per tris dienas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelsi: 18 vasario 2009 - 17:53
Gal kas kokia savaite visuomeniniu transportu po Maljorka keliavot? Planuojam toki pasibuvima.
Ir gal zinot, ar veikia tie visokie komerciniai laiveliai i salas, palei pakrante ne sezono metu?
Atsakyti
Yra dvi transporto priemonės - autobusas ir traukinys, plačiau gali rasti mano foto reportaže apie maljorką. Turiu ir visų laivų ekskursijų grafiką, jis taip pat paskelbtas čia:

http://www.infomallo...t/index.en.html

Nuspausk ant užrašo All the tourist information in pdf format ir pasirink "excursion en barca"
Atsakyti
Aciu, Udriau, 4u.gif

Skaiciau Tavaji pasakojima ir dar skaitysiu ne karta. smile.gif
Kaip is jo supratau, autobusu galima privaziuoti ir i mazus miestelius/kaimelius prie pat juros?
Labai mums aktualu, kad butu susisiekimas visuomeniniu transportu. Pagal tai rinksimes gyvenamaja vieta.

Kazkaip kvailai su ta Maljorka gavosi: spontaniskai nusipirkom bilietus spalio antrai pusei (kai nemazai lietaus buna doh.gif ). Nors esam daugiau turistes nei guletojos prie juros, tai turistauti manau, bus neblogas oras. Tik ar iseis pasimaudyti-jau nezinia... g.gif
Beto nusipirkom is/i oro uosto Heathrow... Tai pigiai i ta uosta nusigauti kaip ir be sansu... doh.gif
Bet neziurint visu nesekmiu, man tai smagu, nes bus pirmoji savarankiska kelione, be to pirmoji apskritai lektuvu. thumbup.gif clap_1.gif yahoo.gif assa.gif Mano bendrakeleivei visko maciusiai gal ir ne kas... cool.gif

Udriau, neatidaro nuorodos. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 18 vasario 2009 - 21:45
Ghmm.. man atsidaro... Aš tik tiek, kad tą pdf failą įsirašau į kopmpiuterį, nes jis paprastai yra didelis ir greitai nepasikrauna. O gal pas Tave uždėta POP up apsauga? tai gal dėl to neatsidaro... Beje, ten rasi ir transportus, tame tarpe ir keltus į kitas salas - Menorka ir Ibizą... , yra autobusų grafikai ir traukinių grafikai...

nuadokis ta nuoroda, kurią daviau - tikrai daug info - viešbučiai, susisiekimas ir visa kita... Jei grįžti - tai į Sant Elmo - ramymės miestelis, o ir viešbutis tik vienas...
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2009 02 19, 10:57)
nuadokis ta nuoroda, kurią daviau - tikrai daug info - viešbučiai, susisiekimas ir visa kita... Jei grįžti - tai į Sant Elmo - ramymės miestelis, o ir viešbutis tik vienas...

Kol kas stringu su skrydžiu iš Lietuvos. Pigių nerandu nors tu ką. Neesu naujokė kelionėse, bet niekad neteko pačiai organizuotis, bet visada kaip sakoma būna pirmas kartas. Todėl salos viduje kelionių dar nesidėstau. Tu paminėjai Sant Elmo, bet google duoda, kad jis- Italijoj?
Atsakyti
Jo parašymo yra du variantai Sant elmo ir San Telmo. Vakarinėje salos dalyje kaimelis toks... Dėl skrydžių - žiūrėk iš rygos, nes žinai, dabar lietuva kaimas...
Atsakyti
Sveiki,
as tai ruosiuosi i povestuvine kelione i Maljorka. tai eksperementuoti su skrydziais iki londono o paskui is jo i Maljorka nesinori, norisi ramiai nuskristi, atsidurti tvarkingai vietoj. tai rinksiuos novaturo pasiulymus. dabar apsistojau ties 3 viesbuciu, gal kas gales patarti kuri geriau pasirinkti:

Nixe palace - Cala majoras, 6km iki sostines centro. Viesbutis ne pigus, bet mano nuomone gerai tas, kad iki centro kaip ir netoli jei noresi pasitusint, ir vieta rami jei nori pailseti.

Aya - supermamoj radau nemazai geru atsiliepimu, pigesnis uz Nixe, pliusas kad yra paciam centre ir salia papludimio. Sirdis linksta link jo, bet Klausimas, ar iseinantis langai i gatve tikrai trugdo miegoti? Novature radau toki atsiliepima, tai tas mane ir stabdo...

Coral Playa - Magalufe. Irgi kaip supratau judriam mieste randasi? ar galima lyginti Megalufa su Playa de Palma? kuris miestas labiau triuksmingas?

aciu uz pasisakymus
Atsakyti