Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

Apklausa: Ar esate patenkinti kelione į Maljorką? (294 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(-Anna- @ 2009 02 19, 11:49)
Sveiki,
as tai ruosiuosi i povestuvine kelione i Maljorka. tai eksperementuoti su skrydziais iki londono o paskui is jo i Maljorka nesinori, norisi ramiai nuskristi, atsidurti tvarkingai vietoj. tai rinksiuos novaturo pasiulymus. dabar apsistojau ties 3 viesbuciu, gal kas gales patarti kuri geriau pasirinkti:

Aya - supermamoj radau nemazai geru atsiliepimu, pigesnis uz Nixe, pliusas kad yra paciam centre ir salia papludimio. Sirdis linksta link jo, bet Klausimas, ar iseinantis langai i gatve tikrai trugdo miegoti? Novature radau toki atsiliepima, tai tas mane ir stabdo...

aciu uz pasisakymus

Mes kaip tik buvom apsistoje Aya viesbutyje, tai tikrai likom patenkinti. Viesbutis atnaujintas, visur grazu svaru, nes ne taip senai remontas. Beje jis gavo 4 zvaigzdutes. Maistas labai skanus. Va del kambario i gatve ir tuo paciu i papludimi nezinau, nes mes gavom i kiemo i baseino puse, bet vakare kiek vaiksciojom, masinu ne tiek daug vaziuoja, prie adaru langu mes nemiegojom, todel garso sandarumas geras.
Tik mums nepasiseke su lova, nes gavom ne vienagule, o dvigues, nors tai buvo irgi povestuvine kelione musu, bet kazkaip nesureiksminom ir tas nuotaikos nesugadino.
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2009 02 19, 10:49)
Sveiki,


Coral Playa - Magalufe. Irgi kaip supratau judriam mieste randasi? ar galima lyginti Megalufa su Playa de Palma? kuris miestas labiau triuksmingas?




Magalufas yra megstamiausias anglu, nes visi ten vaziuoja. Buvau beveik pries 2 metus. Labai primena Palanga, kai vakare visi issipuosia ir eina i barus  biggrin.gif  muzika groja iki paryciu  lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siguliukas17: 19 vasario 2009 - 21:28
Kas galetu pasiulyti miesteli Maljorkoje, salia papludimio, kuriame butu ir klubu ir prekybos centru ir nebutu vieni vokieciai, nes vokieciu kalbos pas mus nerasta blush2.gif
Atsakyti
Magalufe visur kalba angliskai. Du papludimiai Magaluf ir Palma Nova. Yra parduotuviu visokiu (ne preybos centai bet...) Mane tik vienas dalykas nervuodavo, vakare neimanoma praeiti, nes prie baru dirba zmones kurie kviecia uzeiti i bara. Tai prie kiekvieno stabdydavo ir siulydavo uzeiti. O siaip man patiko ta vietele. Netoli delfinariumas (nepamenu kaip vadinasi, rase apie ji) ir vandens atrakcionu parkas.
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2009 02 21, 17:40)
Kas galetu pasiulyti miesteli Maljorkoje, salia papludimio, kuriame butu ir klubu ir prekybos centru ir nebutu vieni vokieciai, nes vokieciu kalbos pas mus nerasta  blush2.gif


Magalufas tada smile.gif
O šiaip jūs ten važiuojate su turistais bendrauti ar ilsėtis? smile.gif Jeigu "tusinsitės" po klubus, jaunimas tikrai mokės anglų k. Man tai apskritai keistas tas nusistatymas prieš vokiečius, ar tai prieš anglus. Man nei vieni, nei kiti netrukdo, aš važiuoju su savo planais ir su savo programa, su kitais turistais mano keliai susikerta tik viešbučio valgykloje (jei imam su maitinimu aišku).
Prekybos centrai normalūs tik Palmoje.
Atsakyti
QUOTE(Doncia @ 2009 02 22, 00:20)
Magalufas tada smile.gif
O šiaip jūs ten važiuojate su turistais bendrauti ar ilsėtis? smile.gif Jeigu "tusinsitės" po klubus, jaunimas tikrai mokės anglų k. Man tai apskritai keistas tas nusistatymas prieš vokiečius, ar tai prieš anglus. Man nei vieni, nei kiti netrukdo, aš važiuoju su savo planais ir su savo programa, su kitais turistais mano keliai susikerta tik viešbučio valgykloje (jei imam su maitinimu aišku).
Prekybos centrai normalūs tik Palmoje.



Mes zadame vaziuoti pailseti o kartu nulekti ir i klubus, vis gi jauni esam tai norim ir papludimy pagulet ir vakare palekt kur pasilinksmint smile.gif O norim kad nebutu vieni vokieciai del kalbos, nes kaip skaiciau kad kai kuriuose miesteliuose net administratores viesbuty tik vokiskai mokejo, tai norisi kad nebutu to kalbos barjero kai negali susikalbet niekur nei viesbuty nei klube nei kur kitur ax.gif
O kazkokiu lankytinu vietu bus tam Magalufe ar Palmanovoj?
Ir dar svarstom ar geriau rinktis Maljorka ar Tenerife, tai gal kas abiejose salose buvo ir gali patarti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2009 02 22, 21:38)
O kazkokiu lankytinu vietu bus tam Magalufe ar Palmanovoj?
Ir dar svarstom ar geriau rinktis Maljorka ar Tenerife, tai gal kas abiejose salose buvo ir gali patarti? smile.gif


Na nelabai lankytinų vietų yra, ten tipiniai kurortai.
Buvau ir ten, ir ten smile.gif Abi salos patiko, į abi skrisčiau dar kartą. Tenerifėje labiau patiko klimatas.
Jeigu norit "pasitūsinti", tai aišku geriau į Maljorką, dar geriau į Ibizą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doncia: 22 vasario 2009 - 21:19
QUOTE(Doncia @ 2009 02 22, 22:18)
Na nelabai lankytinų vietų yra, ten tipiniai kurortai.
Buvau ir ten, ir ten smile.gif  Abi salos patiko, į abi skrisčiau dar kartą. Tenerifėje labiau patiko klimatas.
Jeigu norit "pasitūsinti", tai aišku geriau į Maljorką, dar geriau į Ibizą smile.gif



Na mes geguzes gale, birzelio pradzioje planuojam skristi, tai manau klimatas turetu tiek ten tiek ten buti geras smile.gif o del tusu tai ne del ju vaziuojam, tiesiog manau nors pora vakaru noresis kazkur nulekt smile.gif
Tenerifeje kiek skaiciau dauguma juodo smelio papludimiu, tai vat sitas manes nevilioja smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
mes irgi planuojam i maljorka birzelio pabaigoj.. noriu tu baltu papludimiu ir zydro vandens.. mazo viesbutuko..
cia nuotraukos, miesteliai. bet planuoju rintis kelione su agentura.. gal kas patars pradziai kokiame regione ieskoti?
ir kur mazi jaukus viesbutukai?
Dekinga!
Atsakyti
QUOTE(Doncia @ 2009 02 22, 22:18)
Na nelabai lankytinų vietų yra, ten tipiniai kurortai.


Pernai buvau Maljorkoj, labai patiko, tai galiu trumpai pasisakyt jei kas planuojat kelione. Siaip del vokieciu ir anglu ten yra pasidaline sritimis viskas. Rytine pakrante visi kurortai vokiski, o ten apacioj kur Magalufas ir viskas aplinkui yra angliska, ir netgi pati infrastruktura pagal tai pritaikyta. Vokiskoji puse keliaujant pasirode ramesne ir papludimiai grazesni, bet mes rinkomes angliska nes vis tiek neketinom sedeti vienoj vietoj. Magalufas skaitosi tokia triuksminga atseit vieta, su klubais barais ir pan. tai man nelabai patiko. Gyvenau Santa Ponsoj - ten viesbuciai yra ramioj vietoj, juose vien anglai, vakarais visos programos anglu kalba ir maistas daugumoj angliskas. Patiko tai kad klubams yra atskira gatve, tai jei nori tusintis eini ten, jei nori miegoti eini ramiai i viesbuti ir miegi. O siaip sedint tam vienam kurorte jausmas truputi kaip Palangoj, tik aplinka aisku grazesne. Butinai patarciau issinuomoti masina, jos ten visai nebrangios, pasivazineti, nes tik tada pamatai kas ta tikroji Maljorka. Lankytinu vietu tikrai yra. Nors nemazai keliavus esu, Maljorka viena didziausiu ispudziu padare, tie aplesinu sodai, kalnai, zydra jura, serpantinai. Galima pavaziuoti i virsu, i kalnus, ten toks miestelis yra Valdemosa su labai graziu vienuolynu, dar po kazkoki nacionalini parka vaiksciojom kalnuose, ispudziai ir grozis nepakartojamas. Rytine pakrante irgi pervaziavom, ten yra Drakono urvai, tikrai verta, ir siaip po miestelius pasitrinti. Netoli sostines yra akvariumas, as kadangi jokiam nebuvus tai irgi atrode ispudingai. Ai dar toks Formentoro iskysulys ziauriai patiko, tik vaziuoti kazkiek streso patiri nes serpatinai tokie kad ojoj o uz lango skardis ir jura matosi smile.gif Bet kazkaip nurepliojom iki pat svyturio, tai yra krastinio tasko smile.gif Zodziu vietu ten yra, ir tikros Ispanijos yra, bet reikia vazineti. Ir patariu neimti ekskursiju is tos agenturos kuri veza. Ten viskas rusiskai, is tikruju jie nelabai rupinasi, viskas skirta tik tam kad istraukt kuo daugiau pinigu. Kai pamatem kad keliones po 50 eur pas juos kainuoja o kai kurios ir po 100, tai pakraupom. Tuo tarpu viska gali apvaziuoti pats, arba nueiti i bet kokia lavke, ten vietoj ekskursijos po 20 eur yra i tas pacias vietas, nu tik tiek kad angliskai. Tai va tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klomba: 23 kovo 2009 - 13:18
QUOTE(klomba @ 2009 03 23, 14:14)
Lankytinu vietu tikrai yra.


Tai kokios lankytinos vietos Palma Novoj ir Magalufe? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doncia @ 2009 03 23, 21:30)
Tai kokios lankytinos vietos Palma Novoj ir Magalufe? smile.gif


Nu kad paciam Magalufe ar Palma novoj nelabai kas yra tokio lankytino, cia net ir ne miesteliai o tokie kaip poilsio rajoneliai kurie susijungia i visa ilgda poilsio zona per visa pakrante. Tai ten ka - viesbuciai, jura, saule, barai kabakai ir pan. O iki viso grozio ir objektu reikia pavaziuoti i salos arba kitus krastus, arba viduri.
Papildyta:
QUOTE(errachka @ 2009 03 23, 14:42)
Noretume ir mes tokiu laiku keliones i Maljorka.
Kas nors is LT organizuoja? Bo kaskaip nepavyko rasti info  g.gif


Mes vykom su Tez turu. Novaturas irgi turejo sita kelione, bet ten brangiau. I Maljorka pradeda daryti keliones tik geguzes menesi, geriausia su pirmom grupem vykti nes tada dar pigiausiai gaunasi. Paskambint i Teztura reikia ir klausti, nes tai nera tokia masine kelione tai nelabai ir informacijos daug paruosia.

QUOTE(errachka @ 2009 03 24, 10:22)
Aciu, pabandysiu susisiekt  4u.gif


Jei kartais siemet situ kelioniu jie neorganizuotu, nes del krizes kai kuriu girdejau atsisako. Tai zinau kad i Maljorka zmones skrenda patys su Ryanairais, berods per Frankfurta. O viesbuti uzsisakai internetu ir vsio, ne taip ir sudetinga. Dar pigiau iseina.
Atsakyti