Įkraunama...
Įkraunama...

VU papildomosios studijos

QUOTE(MadamPiff @ 2010 07 09, 08:00)
Įstojau į ekonomiką ir važinėsiu iš Klaipėdos į Vilnių. Šį pirmadienį (12dieną) važiuosiu dokumentus pasirašyti, kad noriu studijuot pas juos.

Pas juos kiek supratau kas trečią šeštadienį paskaitos vyksta, o kaip su sesija?

tokia ir ta sesija- vieną 6dienį bus vieno dalyko ilga paskaita, kitą 6dienį po kelių savaičių- trumpas egzaminas + po jo kito dalyko ilga paskaita...ir taip pamažu kol baisite.
Atsakyti
labukas visoms stojusioms ir istojusioms.....prisijungiu ir as prie moksliuku komandos....... snd pridaviau dokumentus ir be jokiu problemu iskarto prieme mokytis.... smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
labukas, istojau ir as i ekonomikos papildomas studijas, jau greit turesim egzamina 4u.gif gal kas is praeitu metu zino ar sunku laikyti baig. egzamina ir kiek paskui priima i magistratura g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2008 09 01, 11:51)
Tu klysti. Temos ne tokios pacios, nes papildomos ir pokolegines studijos- tai ne tas pats schmoll.gif , tai skirtingi dalykai, todel ir temos atskiros.


Temu pavadinimai tai zinoma kad ivardyti nevienodai, bet i papildomas studijas priimami studentai baige kolegijas mirksiukas.gif taigi diskusiju temos esme kaip ir viena 4u.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš bandžiau išsiaiškinti visus tų studijų skirtumus, bet taip man ir nepavyko.
Tai gal kuri galite paaiškinti kuom skiriasi pokoleginės, papildomos ir ištęstinės studijos?
Nes studijų kuratorė man to nesugebėjo paaiškinti.
Atsakyti
Pokolegines - islyginamosios studijos, po kolegijos bakalauro, po kuriu igaunama teise stoti i universitetini magistra
Papildomos - kai po vienokio bakalauro (pvz fizikos) nori stot i kita magistra (pvz biologijos), bet truksta biologiniu dalyku ivertinimu - tada tiesiog tie dalykai yra isklausomi.
O istestines - tai, kas anksciau buvo vadinama neakivaizdinem ir vakarinem - dabar sujungtos i viena ir duotas joms naujas vardas wink.gif
QUOTE(Rumsa @ 2011 06 13, 12:41)
Šiandien ir aš bandžiau išsiaiškinti visus tų studijų skirtumus, bet taip man ir nepavyko.
Tai gal kuri galite paaiškinti kuom skiriasi pokoleginės, papildomos ir ištęstinės studijos?
Nes studijų kuratorė man to nesugebėjo paaiškinti.

Atsakyti
Sveikos smile.gif galbut yra istojusiu i VVA papildomas? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Vakar istojau i papildomas studijas Verslo vadyba. Kas baige ar sunku studijuoti? Ir ar lengvai paskui galima istoti i magistratura?
Papildyta:
QUOTE(Julla @ 2011 07 06, 15:16)
Sveiki,
Vakar istojau i papildomas studijas Verslo vadyba. Kas baige ar sunku studijuoti? Ir ar lengvai paskui galima istoti i magistratura?

Ar yra kas dar istojo i papildomas verslo vadyba VU siais metais??
Atsakyti
QUOTE(Julla @ 2011 07 06, 15:21)
Sveiki,
Vakar istojau i papildomas studijas Verslo vadyba. Kas baige ar sunku studijuoti? Ir ar lengvai paskui galima istoti i magistratura?
Papildyta:

Ar yra kas dar istojo i papildomas verslo vadyba VU siais metais??



Sveika smile.gif as taip pat i VVA istojau tu i vieneriu metu papildomas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nefertite123 @ 2011 07 06, 16:17)
Sveika smile.gif as taip pat i VVA istojau tu i vieneriu metu papildomas? smile.gif


Taip i veneriu metu, gal girdejai kokius atsiliepimus apie tuos mokslus?
Atsakyti
Mano drauge siais metais baige tai sake kad nera labai sunku pries egzaminus uztekdavo pora dienu pasimokyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nefertite123 @ 2011 07 07, 12:10)
Mano drauge siais metais baige tai sake kad nera labai sunku pries egzaminus uztekdavo pora dienu pasimokyt smile.gif

Bet jinai jau magistra baige? O kiek kart per savaite paskaitos vyko 1 karta?
Atsakyti