Įkraunama...
Įkraunama...

VU papildomosios studijos

Ne baige papildomas o dabar stoja i magistra. paskaitos tai kazkur kas antra savaite vykdavo
Atsakyti
QUOTE(nefertite123 @ 2011 07 07, 12:48)
Ne baige papildomas o dabar stoja i magistra. paskaitos tai kazkur kas antra savaite vykdavo

Bet kiek dienu i savaite? Ar visa savaite?
Atsakyti
sveikutes:) ar yra įstojusių šiaip metai Į VU papildomas ekonomikos studijas?smile.gif aš įstojau ir važinėsiu iš Klaipėdos, gal atsiras norinčių kartu?smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Julla @ 2011 07 07, 13:28)
Bet kiek dienu i savaite? Ar visa savaite?



Na kiek zinau tai vilnieciai kas antra ketviradieni penktadieni o is kitu miestu kas antra sestadieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doloresa @ 2011 07 07, 13:13)
sveikutes:) ar yra įstojusių šiaip metai Į VU papildomas ekonomikos studijas?smile.gif aš įstojau ir važinėsiu iš Klaipėdos, gal atsiras norinčių kartu?smile.gif ax.gif

Jau atsirado biggrin.gif . Važinėsiu drinks_cheers.gif . Kada važiuojat sutarties sudaryti?
Atsakyti
QUOTE(liliux4 @ 2011 07 10, 09:36)
Jau atsirado  biggrin.gif . Važinėsiu  drinks_cheers.gif . Kada važiuojat sutarties sudaryti?



nebuvau prisedus prie kompo:) už mane brolis pasirašė šnd sutartįsmile.gif aš įgaliojimą jam buvau parašiusi:) kaip smagu kad bus kompanija iš KLP:) 4u.gif mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julla @ 2011 07 06, 13:21)
Sveiki,
Vakar istojau i papildomas studijas Verslo vadyba. Kas baige ar sunku studijuoti? Ir ar lengvai paskui galima istoti i magistratura?
Papildyta:

Ar yra kas dar istojo i papildomas verslo vadyba VU siais metais??

Laba 4u.gif

aš taip pat įstojau į Verslo vadybą, važinėsiu šeštadieniais smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
sąrašiukai paskelbti, tai gal atsiras daugiau kas važinės iš Klaipėdos(ekonomika)?smile.gif
ką rinksimės iš pasirenkamų?smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas,
aš važinėsiu šeštadieniais iš Klaipėdos (arba Gargždų) (verslo vadyba), gal kas važiuoja savo mašina? Gal turi mokamų vietų biggrin.gif ? Mielai prisijungčiau.
Atsakyti
Sveiki ar yra cia forume istojusiu is pernai metu ar anksciau i VU TF papildomas studijas? Noreciau uzduoti keleta klausimu, labaij pagelbetumet.
Atsakyti
kitą penktadienį važiuosiu iš Klaipėdos į vilnių. važiuoju iš vakaro, nes kitu atveju reiktų labai jau anksti išvažiuoti šeštadienį,(egzaminas ~8,30) jei atsiras norinčių kartu rašykite į Ažsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,atsiprasau jei kvailai paklausiu,kaip yra skaiciuojamas bendras balu vidurkis stojant i teises papildomas studijas?Aciu:)
Atsakyti