Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos kaklo papuošalas

[B]noriu paklausti, kaip puosite savo kakla:) visgi, kiek perziurejau nuotrauku, tai labai svarbu...
Atsakyti
Ruošiuosi dėtis gyvų gėlių kaklo papuošalą. Man dar per anksti atrodo (o tuo pačiu ir labai sendina) visokie karoliai, ypač atseit deimantų.
Atsakyti
as toki pasidariau:

user posted image
Atsakyti
grazu, bet ne man, bet kartu man patinka zmones, kurie issiskiria, juk nestandartine nuotaka dazniausiai atrodo super:)))
Atsakyti
Aš taip pat nusipirkau perliukus ant kaklo ir ant rankos, panašūs kaip Yell, tik pas ją gelsvi, o pas mane melsvi. ir pas mane be jikio pakabučio. ax.gif
Atsakyti
O vat aš renkuos ir nežinau ką išsirinkti cry.gif pas mane ant suknelės akmenukų yra, tai sakau gal kažką panašaus reiks ir ant kaklo pirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2005 05 24, 20:37)
O vat aš renkuos ir nežinau ką išsirinkti  cry.gif pas mane ant suknelės akmenukų yra, tai sakau gal kažką panašaus reiks ir ant kaklo pirkt  ax.gif

Tai jeigu pavyktų surasti ką nors panašaus į akmenukus ant suknelės, manau, visai gražiai turės žiūrėtis... ax.gif
Atsakyti
Bėje, o su auskarais kaip darote (pas ką ausys pradurtos wink.gif )? Irgi prie to pačio papuošalo, kur ant kaklo bus kažką ieškote ar kaip? Nes aš tai tik auksą kažkaip pratus nešioti, tai neįsivaizduoju ką čia reikės ant savęs pakabinti biggrin.gif
Atsakyti
Na aš tai ieškosiu kaško paprasto bet puošnaus, gal koks paprastas wėrinukas grandinėlės tipo su pakabučiu ( nemoku paaiškint), nes suknelė gana puošni su bordo detalėm tad per daug apkrauti wisko nesinori.
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2005 05 24, 21:07)
Bėje, o su auskarais kaip darote (pas ką ausys pradurtos wink.gif )? Irgi prie to pačio papuošalo, kur ant kaklo bus kažką ieškote ar kaip? Nes aš tai tik auksą kažkaip pratus nešioti, tai neįsivaizduoju ką čia reikės ant savęs pakabinti  biggrin.gif

Pas mane tai auskarai bus tokie pat kaip ir ant kaklo perliukai. Jei tu įpratus nešioti auksą tau jie kuo puikiausiai tiks prie vestuvinio žiedelio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar galimas kitas variantas- ant kaklo nieko, bet auskarai turi buti ispudingi ir dideli. Bent jau vestuviniu rubu katalogose atrodo labai graziai. As sau butent to ieskosiu, tik auskarus manau teks nuomoti, nes paprastu nenoriu, o geru neipirksiu schmoll.gif
Atsakyti
o kaip darys tos kurios nera ausu išsidūrusios? g.gif
Atsakyti