Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos kaklo papuošalas

QUOTE(lotute @ 2005 05 24, 22:28)
o kaip darys tos kurios nera ausu išsidūrusios? g.gif


dar nevelu prasidurti.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 24, 23:28)
o kaip darys tos kurios nera ausu išsidūrusios? g.gif



išnomos tau klipsus nepergyvenk
Atsakyti
O nuomos salonuose bandet paziureti? As kai nuejau pasiziureti, man taip ir pasake - del tai neleisk pinigu, tikrai duosim. Betkiek paziurejau, tai nelabai tokie... Pora labai ispudingu ranko darbo veriniu buvo, tokie suraizdyti perliukai-akmenukai, nemoku paaiskinti, bet man pazadejo, kad gaus nauju, o dar ir mamos daruge prie mano zydros sukneles sake kazka grazaus turinti, reiks nueti paziureti. Bet, manau, tokia diena geriau sidabras ziuretusi, na, gal Yell suknelei ir auksas tikti, bet jei visai balta, tai graziau baltas metalas atsviecia, nors as irgi aukso gerbeja
Atsakyti
Mano suknele siuvineta svarovskiais, tai ir ant kalo kazka is kristaliuku reikia nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 05 25, 08:18)
O nuomos salonuose bandet paziureti? As kai nuejau pasiziureti, man taip ir pasake - del tai neleisk pinigu, tikrai duosim. Betkiek paziurejau, tai nelabai tokie... Pora labai ispudingu ranko darbo veriniu buvo, tokie suraizdyti perliukai-akmenukai, nemoku paaiskinti, bet man pazadejo, kad gaus nauju, o dar ir mamos daruge prie mano zydros sukneles sake kazka grazaus turinti, reiks nueti paziureti. Bet, manau, tokia diena geriau sidabras ziuretusi, na, gal Yell suknelei ir auksas tikti, bet jei visai balta, tai graziau baltas metalas atsviecia, nors as irgi aukso gerbeja


as irgi geriau uz auksa, nei sidabra. nes juk ir vestuvinis ziedas is aukso daromas. jei papuosalai sidabriniai, o ziedas auksinis, kazkaip nelabai deres.
pati rinkausi perlus todel, kad visa suknele perliukais siuvineta, todel auksine grandinele su pakabuku , kai buvau uzsidejus, mano akimis, nelabai tiko.
Atsakyti
mano ziedas dvispalvis bus, tai galesiu rinktis ir auksa, ir sidabra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 05 25, 06:01)
išnomos tau klipsus nepergyvenk

kazin ar tokius ten turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 05 24, 15:46)
as toki pasidariau:

user posted image

grazu bet man asmenisaki prie vestuvines sukneles visiskai netinka,norisi prie tokios sukneles kazko svelnaus,nedidelio. 4u.gif na tai tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 05 24, 21:45)
dar nevelu prasidurti.

Prasidūriau, iki šiol neužgyja biggrin.gif nors dar laiko yra, tai tikrai turėtų užgyti
Atsakyti
O tu ka, lotute, be skyluciu ? smile.gif tai jei nenesioji auskaru, ir per vestuves niekam ju nereikia. Notrs as tai is namu be auskaru negaliu iseit, atrodo, kad buciau neapsirengus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 05 25, 13:16)
O tu ka, lotute, be skyluciu ? smile.gif tai jei nenesioji auskaru, ir per vestuves niekam ju nereikia. Notrs as tai is namu be auskaru negaliu iseit, atrodo, kad buciau neapsirengus smile.gif

be skylučių be biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 05 25, 07:24)
Mano suknele siuvineta svarovskiais, tai ir ant kalo kazka is kristaliuku reikia nusipirkti biggrin.gif


mano irgi su tais kristaliukais, bet neįsivaizduoju kokius nusipirkti papuošalus
Atsakyti