Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos kaklo papuošalas

Man irgi labai aktualu, kuo gi savo kala reikės papuošti. Aš irgi iš pradžių galvojau apie gyvas gėles, bet po to gavau pasiūlymą užsisegti kokią nors panašios, kaip suknelės medžiagytės, gelę g.gif Nu bandau dabar po truputį tokių gėlių (ar net gal drugelio kokio) ieškoti, bet ..deja..suknele mano nei rozine nei kremine, tokios įdomios spalvytes, sunku labai priderinti..Vat ir nežinau ka daryti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(chruste @ 2005 05 26, 07:38)
Man irgi labai aktualu, kuo gi savo kala reikės papuošti. Aš irgi iš pradžių galvojau apie gyvas gėles, bet po to gavau pasiūlymą užsisegti kokią nors panašios, kaip suknelės medžiagytės, gelę  g.gif Nu bandau dabar po truputį tokių gėlių (ar net gal drugelio kokio) ieškoti, bet ..deja..suknele mano nei rozine nei kremine, tokios įdomios spalvytes, sunku labai priderinti..Vat ir nežinau ka daryti.  g.gif


O tai sukneles nuomuoji? Tai gal ten turi jau kazka pasiulyti..
O jei siuvais, tai is tos pacios medziagos juk galima ir pasisiuty papuosaliuka... mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai turiu labai grazu papuosala apie kuri svajojau ir per kaledas visa komplekta brangusis padovaojo blush2.gif tai turbut siuos papuosalus ir uzsidesiu g.gif
Atsakyti
Maniškis irgi per Kalėdas gražų pakabukas + auskariukai rinkinuką padovanojo ir kaip tik su šviesiai žydrais akmenukais - turėtų tikti prie mano išsirinktos suknelės yess.gif
Atsakyti
o jūs papuošalą renkates kokį kuklų, nediduką ar atvirkščiai?
Atsakyti
Mano papuošalai gana kuklūs - ant kaklo ant tokios apvalios (nežinau, kaip čia tiksliau apibūdinus blush-anim-cl.gif ) grandinėlės melsvai baltas burbuliukas ir tokie pat burbuliukai ausyse. Dar, tiesa, nežiūrėjau kaip jie prie suknelės derės, bet mano vaizduotėje tai turėtų būti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2005 05 26, 08:09)
O tai sukneles nuomuoji? Tai gal ten turi jau kazka pasiulyti..
O jei siuvais, tai is tos pacios medziagos juk galima ir pasisiuty papuosaliuka...  mirksiukas.gif


Taip suknelę nuomojuosi. Salone man pasiulė tik raistelį tokį nėriniuotą, kuriuo aš tikrai nesusižavėjau...Daugiau visi ten matuoti papuošalai tik iš bėdos..Tai va... rolleyes.gif
Atsakyti
Patarkite man 4u.gif . Jei aš noriu gyvų gėlių kaklo papuošalo, tai ką į ausis segtis? Nu niekaip nesugalvoju g.gif
Atsakyti
Mano asmenine nuomone papuosalu klausimais:

- jeigu suknele pati is saves prabangi - medziaga ar papuosimai jos, tai papuosalo reikia kuklesnio. Nes nieko nera blogiau uz perkrovima papuosalais(kaip kaledine eglute), tokiu atveju neisimatys nei sukneles grozio, nei papuosalu grozio, nes vieni kitus uzgos.

- jeigu suknele paprastute, papuosimas turetu buti prabangesnis, idomesnis, stambesnis, etc. Tai butu kaip akcentas, isskirtinis kazkuo.

- jeigu dedamas isskirtinis kaklo papuosalas, auskaru geriau nereikia... per daug.
o jei paprastesnis - auskariukai taip pat turi paprastuciai...

Vat man labai grazu ilgi, stambus, idomus auskarai (vien tik, be joki kaklo papuosimu). Bet velgi, nelabai ziuresis, jei dar plius bus gyvos geles plaukuose... arba jei bus veliumas... jei yra isskirtiniai auskarai - daugiau nieko ir nereikia.. nei kaklo papuosimo, nei geliu plaukuose.

ai, ir cia kazkas nori kakla puosti gyvomis gelemis, tai auskaru 100 proc. nereikia. kazkaip nesiziures, jei grazios geles ant kaklo, o is ausu kazkoks kichas(salia gamtos) blizga

cia mano asmenine nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2005 05 27, 13:21)
Patarkite man 4u.gif . Jei aš noriu gyvų gėlių kaklo papuošalo, tai ką į ausis segtis? Nu niekaip nesugalvoju g.gif



Man atrodo reiketu su jau issirinktais auskarais eiti pas floriste. O gal jinai kazka originalaus pasiulytu ir ausims. thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, jeigu kur pamatysite didelius, ilgus, grazius auskarus butinai praneskite; gali buti su tikrais deimantukai, svarovskio kristalais, auksiniai,sidabriniai ..... svarbu tik ne tie pigus kur ant kiekvieno kampo.
Aciu, kad esate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hastalavista @ 2005 05 27, 12:48)
Mergaites, jeigu kur pamatysite didelius, ilgus, grazius auskarus butinai praneskite; gali buti su tikrais deimantukai, svarovskio kristalais, auksiniai,sidabriniai .....  svarbu tik ne tie pigus kur ant kiekvieno kampo. 
                Aciu, kad esate  smile.gif


Siūlau tada KristiAnoje pasižiūrėti
Atsakyti