Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

QUOTE(dorin @ 2008 08 03, 15:33)
Sveikos, gal kuri nors galetumete paaiskinti, kaip reikia nerti sia suknele? Nusipirkau jau siulu, nu bet nelabai suprantu, kaip ji cia neriama, atskirai ir po to viskas susiunama, ar galima apvaliai nerti? Yra aprasymas rusu kalba, nu bet nieko nesuprantu  blush2.gif
http://keep4u.ru/ful...94027c76730/jpg

user posted image

Aš tokia dabar neriu, tai nerti pradėjau nuo juosmens į apačią ir neriu apvaliai, paskiau nersiu į viršų iki pažastų išėmimo irgi apvaliai, man gražiau kai siulių nebuna ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 08 03, 16:22)
Dekui, mergaites uz paaiskinimus  4u.gif

O tai kurioje vietoje klaida schemoje?


2,6,10 ir t.t. eilutėje, kur parodytos 4 pynutės akys, turėtu būti dar žemas stulpelis į prieš tai buvusią eilutę.., kur yra stulpelis su užmetimu.. Na nežinau ar aiškiai aš čia parašiau, bet suprasti galima tik bandymo būdu biggrin.gif

Na ka, aš jau pabaigiau savo dar vieną suknelę (jau trečioji ji pas mane) ale "auksinė".., tik šį kartą panaudojau tik kiaurarščio motyvą.. Rodysiuos rytoj, kadangi dabar neturu fotoaparato... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 08 03, 15:33)
Sveikos, gal kuri nors galetumete paaiskinti, kaip reikia nerti sia suknele? Nusipirkau jau siulu, nu bet nelabai suprantu, kaip ji cia neriama, atskirai ir po to viskas susiunama, ar galima apvaliai nerti? Yra aprasymas rusu kalba, nu bet nieko nesuprantu  blush2.gif
http://keep4u.ru/ful...94027c76730/jpg



as irgi sia suknele buvau nusiziurejus kaip pirmaja, bet nugalejo kita. siaip ja rusaites neria ar nere, maciau visokiu ilgiu, visokiu spalvu - labai grazi, tik siulas geriau vienspalvis ne melanzas.

QUOTE(bielra @ 2008 08 03, 20:13)
*2,6,10 ir t.t. eilutėje, kur parodytos 4 pynutės akys, turėtu būti dar žemas stulpelis į prieš tai buvusią eilutę.., kur yra stulpelis su užmetimu.. Na nežinau ar aiškiai aš čia parašiau, bet suprasti galima tik bandymo būdu  biggrin.gif

**Na ka, aš jau pabaigiau savo dar vieną suknelę (jau trečioji ji pas mane) ale "auksinė".., tik šį kartą panaudojau tik kiaurarščio motyvą.. Rodysiuos rytoj, kadangi dabar neturu fotoaparato...  blush2.gif

* as ta klaidele irgi pastebejau kai bandymukus dariau
** ar isprotejai, kada gi speji taip nert.jau kaip pavydziu, negaliu. blush2.gif as ***** jei ir susiruosiu nert tai tik nakti. o dabar kelinta kart turiu sveciu, kurie anksti miegot eina, tai negaliu sviesos isijungt ir nert, taip ir stovi visi nerimai. siandien bekepant pietukus kilo man mintis kad gal is tos ale auksines tik bliuskute nusinert....noris visos suknes, bet su mano tempais nespesiu iki vasaros galo. tai pamaniau kad bent prie sijono bliuskute sumeistrausiu. nors siulu taip ir neturiu kokiu noriu....
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 03, 21:13)
2,6,10 ir t.t. eilutėje, kur parodytos 4 pynutės akys, turėtu būti dar žemas stulpelis į prieš tai buvusią eilutę.., kur yra stulpelis su užmetimu.. Na nežinau ar aiškiai aš čia parašiau, bet suprasti galima tik bandymo būdu  biggrin.gif

Aš dabar irgi išsididinus pasižiūrėjau tą schemą, bet man tai panašu, kad 3, 7, 11 eilutėse tas ženklas reiškia, jok per dvi eilės žemyn reikia sujungt g.gif ar ne? Nes ten stačiakampiukas su rodyklyte žemyn parodytas.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 08 03, 22:55)
Aš dabar irgi išsididinus pasižiūrėjau tą schemą, bet man tai panašu, kad 3, 7, 11 eilutėse tas ženklas reiškia, jok per dvi eilės žemyn reikia sujungt  g.gif ar ne? Nes ten stačiakampiukas su rodyklyte žemyn parodytas.

viskas tau gerai atrodo. is tikro ten klaida gal tik B schemutes pacioj pirmoj eilutej, kur nera to stulpelio, o paskui viskas lyg ir gerai.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 08 04, 00:06)
viskas tau gerai atrodo. is tikro ten klaida gal tik B schemutes pacioj pirmoj eilutej, kur nera to stulpelio, o paskui viskas lyg ir gerai.


As irgi sita neriu. Tiksliau, daugiau ardau smile.gif
Gaila, velai pamaciau jusu paaiskinimus. Maciau ir as klaida, bet as 2, 6, 10 eilese, ten, kur 4 pyneles kilpos, per viduri neriau zema stulpeli. Pasirodo, ne taip turejo buti unsure.gif Bet jau nebeardysiu, ir taip gaunasi gerai, o ir panasiai atrodo...
Atsakyti
jauciu, jauciu, kad tuoj uzderes nauju sukneliu paradas blush2.gif sekmes! Laukiam 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nuosirdi @ 2008 08 03, 18:24)
KAIP AS NORECIAU NUSIMEGZT SUKNELE, DAR KAI PAZIURIU I JUSU GROZIUS wub.gif , TIK VA BIJAU AR SUGEBESIU AS JA NUSIMEGZT, AR UZTEKS KANTRYBES IR KOKI NESUDETINGA MODELIUKA CIA ISSIRINKUS ax.gif

o tu nesijaudink, mes tau padesim mirksiukas.gif issirink modeliuka, paskui aptarsim tavo nerimo- mezgimo galimybes:)ir pirmyn! drinks_cheers.gif kaip toj vaikiskoj dainelej "reikia tik labai noreti, pasistengti ir tiketi" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 04, 09:56)
o tu nesijaudink, mes tau padesim mirksiukas.gif issirink modeliuka, paskui aptarsim tavo nerimo- mezgimo galimybes:)ir pirmyn! drinks_cheers.gif kaip toj vaikiskoj dainelej "reikia tik labai noreti, pasistengti ir tiketi" thumbup.gif

friends.gif aciu, dabar ieskausi kokio nesudetingo modeliuko, kai rasiu, prasysiu patarimo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!!!

Tylejau, tylejau, nes nemezgamenesiai buvo uzeje. Aciu Dovydai uz saunias zinutes smile.gif

Tylos metu taip jau supuole kad 1) lauktis pradejau, 2} pradeta nerti zydramarge suknia sijonu paverciau, nes suvokiau, kad vasara as ja nebent kaip kaklaraisti nesiot galesiu, 3) darbuku daug supuole, ir as jais visai nesiskundziau, nesgi dabar ne tik man brangiajai visko reikes, bet ir atzalelei, 4) PIRKAU DAUG SIULU.

Dabartes sedziu apsimezgusi patogiais nestukiniais megztukais (mezgu jau pusantro menesio, taigi, nemezgalaikis pasitrauke), tokia tobula (nes rutulys - tobula forma), ir galvoju apie sukneles.

Dovyda, tu saunuoliu saunuole!!! Ir kompanija, matau, susirinkusi tokia energinga, sukneles tik byra, tik byra!!!!

Tai - tiesiu siulu, geru ideju!!!

Tuoj savosiomis pasidalinsiu. Dabar mane fakturos ir spalvos traukia smile.gif


Stai tokia margiukiskai nutruktgalviska
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 04 rugpjūčio 2008 - 09:43
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 04, 10:35)
Sveikos!!!

Tylejau, tylejau, nes nemezgamenesiai buvo uzeje. Aciu Dovydai uz saunias zinutes smile.gif

Tylos metu taip jau supuole kad 1) lauktis pradejau, 2} pradeta nerti zydramarge suknia sijonu paverciau, nes suvokiau, kad vasara as ja nebent kaip kaklaraisti nesiot galesiu, 3) darbuku daug supuole, ir as jais visai nesiskundziau, nesgi dabar ne tik man brangiajai visko reikes, bet ir azalelei, 4) PIRKAU DAUG SIULU.

Dabartes sedziu apsimezgusi patogiais nestukiniais megztukais (mezgu jau pusantro menesio, taigi, nemezgalaikis pasitrauke), tokia tobula (nes rutulys - tobula forma), ir galvoju [b]apie sukneles[b].

Dovyda, tu saunuoliu saunuole!!! Ir kompanija, matau, susirinkusi tokia energinga, sukneles tik byra, tik byra!!!!

Tai - tiesiu siulu, geru ideju!!!

Tuoj savosiomis pasidalinsiu.

bigsmile.gif OOOO, kokie žmonės mirksiukas.gif Malonu, kad vėl prisijungei mirksiukas.gif Ir nuoširdžiausiai sveikinu su būsima motinyste 4u.gif
Atsakyti
ir dar viena - jau blogai mergaitei, nes tamsi gi smile.gif
user posted image

Technika, kiek matau, tai tiesiog mezgimas, vietomis padailintas sakutes technikos neriniais.
Papildyta:
QUOTE(angulyte @ 2008 08 04, 10:40)
bigsmile.gif OOOO, kokie žmonės  mirksiukas.gif  Malonu, kad vėl prisijungei  mirksiukas.gif  Ir nuoširdžiausiai sveikinu su būsima motinyste  4u.gif



ax.gif ax.gif ax.gif

aciu uz grazius sveikinimus!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Jau trauke, trauke LABAI pas jus uzeiti, o dar Dovyda parase, kad tema gi jubiliejine, tai nugalejau geda (nu kaip nudingau, taip nudingau, gerai dar, kad siltos Dovydos rankos puikiai naujus namucius irenginejo) ir atejau. O cia taip graziai iskart buvau pastebeta!!!

Sakau gi - asmenybes, kuriancios TOKIUS grozius, tiesiog privalo buti visapusiskai nuostabios ir mielos!!!!

Papildyta:
Italu isivaizdavimas apie ziema ir megztas sukneles smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Paprastas siluetas, pilka-vysnine-ruda-zydra spalvos ir VIRBALIUKAI smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 04 rugpjūčio 2008 - 10:07
as irgi sveikinimus siunciu Gadget3 ir tikrai pasiilgusi buvau. mane vis tavo avataro kapisonas gundo....toks ale salikas ale kapisonas, grazu ir silta. bet cia veliau mintis bus ivygdyta, dabar dar irgi apie suknes mintys raizgos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 04 rugpjūčio 2008 - 10:25