Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

sveikutes,Fiona,Bielra labai fainos suknytes,as ir noriu nert bet mb atostogauja,tai beveik nebunam namie ir nesugalvoju kokia galeciau nusinert,naiste777 labai miela tunika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bielra!!!! nu ir tempai, viena po kitos doh.gif labai labai wub.gif

Naiste777 thumbup.gif tikrai daili tunikute drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 04, 13:26)
VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! nu pagaliau!!user posted image
sveika sugrizus, visa apvali ir silta kaip saules kamuolys mirksiukas.gif sakiau Tau, kad taves cia tik ir trukstauser posted image


blush2.gif

uj kaip maliooonu, kai va tokius sauletus pasakymus paskaitauuuuuuu

QUOTE(angulyte @ 2008 08 04, 13:33)
Gadget trūko tikrai  mirksiukas.gif Smagu, kad vėl sugrįžo į mūsų tarpą  wub.gif
Bet vat ir tau Dovyduk neleisiu ramiai praslįst....  turiu tau  kalusimą - tai kaip tavo juodukės reikalai? Gal jau laukt pasirodymo?  ax.gif


4u.gif

Taip pakalbinta, kaaaip pradesiu vel reikstissssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

QUOTE(bielra @ 2008 08 04, 17:37)
Sveikos mergaitės..  biggrin.gif , na ka... Angulytės padrąsinta rodau savo naująją suknelę...  ax.gif


Spalva, modelis, atlikimas - nepriekaistingai dera. Nuostabu!!

QUOTE(naiste777 @ 2008 08 04, 17:47)
Bielra, labai gražu. Ir aš rodau savo, nu ne visai suknelę, bet gal niekas per galvą neduos. Čia tiksliau tunika Karen Millen motyvais.

user posted image


Sveikute smile.gif as irgi ziurejau i sias geleles smile.gif
Sveikinu su improvizacija!

O nenoretum prideti mikro rankoveliu ir kokio ryskios spalvos krastelio?

QUOTE(norilonyte @ 2008 08 04, 18:53)
labas, darbstuoles 4u.gif daznai cia seiliojuosi i jusu grozius ziuredama  wub.gif ir uzsikreciau sia liga, noriu sukneles ax.gif Seniau nesiskirdavau nei su vaseliu, nei su virbalais. Paskui buvau su jais susipykusi  blush2.gif o dabar nopreciau ju atsiprasyti ir nusinerti suknele. labai man patinka sitos: gal kuri is jusu nerete ar turite schemutes? buciau dekinga labai, jei pasidalintumete  4u.gif

user posted image


Nugriuvau ir prisikeliau. Tas paprastas sijonas taip pagerintas virsutine dalimi, kad modelis tampa prasmatnus!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 04 rugpjūčio 2008 - 21:03
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 04, 13:23)
Paziurek, akire3, cia is to paties saltinio, kaip ir mano avataro gobtuvelis/kaklelis smile.gif

Siulo rudeniui.

user posted image

Katalogas siulo megzti is dzersio (nelygios spalvos) tipo pusvilnes.


4u.gif sveikute,smagu ir vel tave cia matyt mirksiukas.gif ,ir turiu klausimeli,kaip nerti toki dideli kalnieriu,aciu.
Atsakyti
Tokia apykakle galima keliais budais padaryti. Cia aprasysiu ta, kuri pati naudoju, kai apykakle mezgama vien gerosiomis akimis:

1) uzdedu akis mazdaug krutines plociui (tada iseis tokia plati apykakle)

2) mezgu apvaliais virbalais apie 1/3 ilgio

3) pakeiciu apvalius virbalus i 0.5 ar 1 numeriu plonesnius, ir mezgu dar 1/3

4) paskutini trecdali mezgu DAR plonesniai virbalais

5) uzmezgu baigiamaja juostele (siuo atveju butu puses pakeitimas, kad prisiuvinejimui "apsiverstu" geroji puse) apie 1.5 cm

6) apykakle akytemis (kitliavimu) prisiuvu prie "kuno.

Stai taip daryciau. Tikiuosi, padejau smile.gif

Dar karteli aciu uz balioneli!!!
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 08 04, 13:33)
Gadget trūko tikrai  mirksiukas.gif Smagu, kad vėl sugrįžo į mūsų tarpą  wub.gif
Bet vat ir tau Dovyduk neleisiu ramiai praslįst....  turiu tau  kalusimą - tai kaip tavo juodukės reikalai? Gal jau laukt pasirodymo?  ax.gif


echmmmm........user posted imagena kaip cia jos reikalai....user posted imagenedraugauju visaiiiiiiiiiiii, nuteksta ir guli, kazkas ten man joje nebepatinka mirksiukas.gif pasimatavau, kiek ten nunarpliojau, vaizdelis is serijos "ka as zinau"user posted imageniu bet gal dar patiks g.gif bandysiu dar....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 05 rugpjūčio 2008 - 00:02
Sveikos mielosios smile.gif
Labai grazus jusu darbai thumbup.gif bielra Kaip visuomet nerealiai thumbup.gif , o spalvyte kokia wub.gif Nuostabu 4u.gif


Merginos,man reikia pagalbos,kazkada snekejote kur galima Kaune nusipirkti pasukneliu,tiksliau silkiniu naktinuku be nerinuku,kazkaip uzsifiksave,kad prie akluju kombinato,ar galite tos kurios zinote parasyti,o kur tiksliau? blush2.gif Laaaabai reikia verysad.gif vakar visa Urmo baze praejau doh.gif ir likau nieko nepesusi verysad.gif Isanksto dekoju 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatos mama @ 2008 08 05, 10:13)
Sveikos mielosios smile.gif
Labai grazus jusu darbai thumbup.gif bielra Kaip visuomet nerealiai  thumbup.gif , o spalvyte kokia wub.gif  Nuostabu 4u.gif


Merginos,man reikia pagalbos,kazkada snekejote kur galima Kaune nusipirkti pasukneliu,tiksliau silkiniu naktinuku be nerinuku,kazkaip uzsifiksave,kad prie akluju kombinato,ar galite tos kurios zinote parasyti,o kur tiksliau? blush2.gif Laaaabai reikia verysad.gif vakar visa Urmo baze praejau doh.gif ir likau nieko nepesusi verysad.gif Isanksto dekoju 4u.gif  smile.gif


mirksiukas.gif , tų pasuknelių yra tarp aklųju kombinato ir Juzės.. Jei eitum nuo Juzės link aklųjų, tai gyvenamam name pamatytum tokia parduotuvėlę.. "Jaunylis"... Ten jų ir yra..
Atsakyti
QUOTE(Beatos mama @ 2008 08 05, 12:13)
Sveikos mielosios smile.gif
Labai grazus jusu darbai thumbup.gif bielra Kaip visuomet nerealiai  thumbup.gif , o spalvyte kokia wub.gif  Nuostabu 4u.gif


Merginos,man reikia pagalbos,kazkada snekejote kur galima Kaune nusipirkti pasukneliu,tiksliau silkiniu naktinuku be nerinuku,kazkaip uzsifiksave,kad prie akluju kombinato,ar galite tos kurios zinote parasyti,o kur tiksliau? blush2.gif Laaaabai reikia verysad.gif vakar visa Urmo baze praejau doh.gif ir likau nieko nepesusi verysad.gif Isanksto dekoju 4u.gif  smile.gif

Aš pirkau naktinukus parduotuvėj,einant nuo Juzės link aklųjų pirmas pastatas,ten apačioj gyvūnų gydykla,nežinau,gal apie tą pačią kaip bielra kalbu.Tuo metu pasirinkimas buvo labai menkas:tik juodi,balti ir kūno sp.ir dydžiai tik L
Gal dabar papildė g.gif,kai užklausiau apie pasukneles ,iškart suprato apie ką kalbu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 05 rugpjūčio 2008 - 14:35
Naiste, graži tunikutė thumbup.gif

QUOTE(bielra @ 2008 08 04, 19:13)
Fanfan, aš irgi neturėjau jokios vizijos, tiesiog pasiėmiau siūlus ir pradėjau nerti.., nes nenerti aš negaliu  biggrin.gif


Reik dar siūlus išsirinkt doh.gif Iš to, ką turiu spintoj, nesumyslinu, ką čia pasidaryt, o tą, ką norėčiau daryt, tai čia nėr tokių silūlų doh.gif Vienos bėdos lotuliukas.gif
Beje, tavo suknelės variantas irgi super thumbup.gif
Aš net nedrįstu apie ją svajot. Man jin tokia sudėtinga atrodo. Žinau, kad pas rusaites daug info, bet kad aš nelabai rišu rusiškai apie nėrimą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 08 05, 15:10)
Naiste, graži tunikutė thumbup.gif
Reik dar siūlus išsirinkt doh.gif Iš to, ką turiu spintoj, nesumyslinu, ką čia pasidaryt, o tą, ką norėčiau daryt, tai čia nėr tokių silūlų doh.gif Vienos bėdos lotuliukas.gif
Beje, tavo suknelės variantas irgi super thumbup.gif
Aš net nedrįstu apie ją svajot. Man jin tokia sudėtinga atrodo. Žinau, kad pas rusaites daug info, bet kad aš nelabai rišu rusiškai apie nėrimą doh.gif


Fanfan.., ten tikrai nera nieko sudetingo.. Rastelis aiskus, o jei reiks patarimu - kreipkis, mes visada padesim! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 05, 15:24)
Fanfan.., ten tikrai nera nieko sudetingo.. Rastelis aiskus, o jei reiks patarimu - kreipkis, mes visada padesim!  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif Renkuos renkuos padrąsinimus ir tuoj va pilvą į lovytę paguldysiu ir griebsiu. Nu man abi tos Karen Milen suknios gražios. Tą su žvaigždėm tai numčius raudono vyno spalvos pasidaryt. O va tau auksinę, tai net nežinau. Bet man jin pasakiška bigsmile.gif
Atsakyti