Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
kur pažvelgsi,visur gražu bigsmile.gif
ir visko noriu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 04, 17:37)
Sveikos mergaitės..  biggrin.gif , na ka... Angulytės padrąsinta rodau savo naująją suknelę...  ax.gif

user posted image

Labai daili suknute wub.gif

Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 04, 10:35)
Sveikos!!!
Tylos metu taip jau supuole kad lauktis pradejau...

Sveikinimai user posted image
Atsakyti
bielra,labai miela suknutė thumbup.gif

o aš,kad reiktų mažiau nerti,padariau mini suknutę iš maikutės smile.gif

user posted image



Atsakyti
Dovyda, nuosirdi, Viliuteee - dėkui! notworthy.gif

Dar noriu sugryžti prie tų pasuknelių.., na man žinokit jos schmoll.gif
Ir aš sau nusipirkus ir bendradarbei po nerta suknele nupirkau ir sesei.., na kažkas ten su jom negerai.. g.gif Vienas dalykas jos platėjančios ir smarkiai.., siaurinau - visviena negerai.. Sukasi aplinkui, lenda į tam tikrą vietą, nors tu ką.. doh.gif O toje pačioje parduotuvėje esu pirkusi ir trikotažinius naktinukus.., berods 32 Lt mokėjau.., tai tie jau padoriau atrodo.., tik kad spalvų nebuvo.. tik juodi ir raudoni.. Tai tiek.. biggrin.gif

Na, pakaks plepėti, o tai Dovyda mane vėl į pirmą vietą užrašys.. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 05, 18:46)
bielra,labai miela suknutė thumbup.gif

o aš,kad reiktų mažiau nerti,padariau mini suknutę iš maikutės smile.gif

user posted image

Labai faina suknute, kaip VS modeliukas isejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 05, 20:00)
Dovyda, nuosirdi, Viliuteee - dėkui!  notworthy.gif

Dar noriu sugryžti prie tų pasuknelių.., na man žinokit jos  schmoll.gif
Ir aš sau nusipirkus ir bendradarbei po nerta suknele nupirkau ir sesei.., na kažkas ten su jom negerai..  g.gif  Vienas dalykas jos platėjančios ir smarkiai.., siaurinau - visviena negerai.. Sukasi aplinkui, lenda į tam tikrą vietą, nors tu ką..  doh.gif O toje pačioje parduotuvėje esu pirkusi ir trikotažinius naktinukus.., berods 32 Lt mokėjau.., tai tie jau padoriau atrodo.., tik kad spalvų nebuvo.. tik juodi ir raudoni.. Tai tiek..  biggrin.gif

Na, pakaks plepėti, o tai Dovyda mane vėl į pirmą vietą užrašys..   hihihi.gif

Kadangi aš nedaug plepu hihihi.gif tai pasakysiu,kad ir man laaabai didelė ta pasuknelė buvo,kirpau ir šonus,ir viršų,nes siuvau tik po krūtine iki apačios,bet labai knietėjo siuknę apsivilkt,tai neieškojau kitur.Man kolkas nieko,nešiojasi,nelenda ten blush2.gif
O Viliutees mini-labai wub.gif wub.gif ,buvo mano svajonių planuose šios vasaros,bet jau nespėsiu su savo tempais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 05 rugpjūčio 2008 - 18:31
tik labai jau neproporcingai plati ji man nuotraukoj gavosi kažkaip iš viršaus fotpgrafuojant,iš tikro tai 34 dydžio suknutė mano dukrai,ir darbas mūsų abiejų bendras buvo ax.gif
Atsakyti
Labukai smile.gif

Tikrai - kur pazvelgsi, ten grazu. Stiprus kablys man tai norilonytes suknelei!!!! Kazin, ar yra ir nuotraukyte is nugaros? Nes jau priskyriau puikius tamsmelius siulus vizkozinius SITAJJ MINCIAI smile.gif
Papildyta:
Bejeeee,

Siandien maciau mergina dailiu megztu kostiumeliu (is toli atrode kaip suknele). Derintos dvi spalvos: sokoladas ir balinta kava. Sviesesniaja spalva nerti paprastu rastu tokios trapecijos, ir sonuose sujungti kokiu 10-15 cm plocio sokoladines spalvos juostomis. Dar pajuostuotas juosmuo. Paprasta, grazu, elegantiska, TIK neissitraukiau fotiko laiku, deja....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 05 rugpjūčio 2008 - 19:43
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 05, 20:41)
Labukai smile.gif

Tikrai - kur pazvelgsi, ten grazu. Stiprus kablys man tai norilonytes suknelei!!!! Kazin, ar yra ir nuotraukyte is nugaros? Nes jau priskyriau puikius tamsmelius siulus vizkozinius SITAJJ MINCIAI smile.gif

tai ir as nuo vaselio dulkes nupuciau del tos sukneles ax.gif cia mirtina tyla, tik tu sureagavai. matyt, merginos tokios nenere... verysad.gif landzioju po osinka, jei ka rasiu, imesiu cia. o jei ka tu uztiktum, nepamirsk manes ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norilonyte @ 2008 08 05, 21:05)
tai ir as nuo vaselio dulkes nupuciau del tos sukneles ax.gif cia mirtina tyla, tik tu sureagavai. matyt, merginos tokios nenere... verysad.gif landzioju po osinka, jei ka rasiu, imesiu cia. o jei ka tu uztiktum, nepamirsk manes ax.gif  4u.gif

Mergaitės - kažkur pas rusaites buvau radus diskusiją dėl šios suknelės, ir porą schemukių siūlomų išsisaugojus turiu, bet dabar mano kleckas man ramybės neduoda, tai jei kartu su juo neužmigsiu, tai vakare pasidalinsiu su jumis tuo,ką turiu, o jei užmigsiu, tai smarkiai nepykite - tada tik iš ryto sukelsiu,ok? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 05, 11:19)
mirksiukas.gif , tų pasuknelių yra tarp aklųju kombinato ir Juzės.. Jei eitum nuo Juzės link aklųjų, tai gyvenamam name pamatytum tokia parduotuvėlę.. "Jaunylis"... Ten jų ir yra..


Oi aciu merginos uz issamu atsakyma aciuks.gif
Siandie ieskojau visai netoje puseje, doh.gif ryt vaziuosiu i kita puse smile.gif ,Man kaip tik baltu naktinuku ir reikia smile.gif
Dar karteli aciu aciuks.gif
Atsakyti