Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

Labas. smile.gif

Kad ir kaip bebutu keista bet nusprendziau kad noriu suzinot savo niuria o galbut sviesia ateiti. Butu gerai jei kuri nors per AZ parasytumet G. Macienes kontaktus. Dar cia sakot kad Jolanta su Irena neblogos. Gal ir ju kontaktus i AZ galetumet numest?

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Blizge @ 2009 07 29, 16:22)
jei nepasikeites tai -8-687-64754


Tingit skaityt temą, viską rastumet . čia parašytas jos tel. g.gif
Atsakyti
Burejos Irenos tel. 8-601-74777. skambinau. Ji Seduvoj gyvena siuo metu. cool.gif
Atsakyti
buvau pas ginta... kortu net nemete... sako negali mesti, ti paskialbejau kaip su psichologe... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amfii @ 2009 10 28, 22:32)
buvau pas ginta... kortu net nemete... sako negali mesti, ti paskialbejau kaip su psichologe... unsure.gif


Kaip įdomu blink.gif , kodėl negali mesti? g.gif Tai ar iš anksto nesakė, kad nemes, ar pinigus ėmė? g.gif Jei parašysite, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2009 10 29, 11:18)
Kaip įdomu blink.gif , kodėl negali mesti? g.gif  Tai ar iš anksto nesakė, kad nemes, ar pinigus ėmė? g.gif  Jei parašysite, ačiū 4u.gif

valanada prasnekejau kaip su psichologe... paprasciausiai issipasakojau kaip zmogui kas mane kankina...ir sumokejau suma...kokia ir priklause...nzn sake, kad negali man mesti, kazkas negerai...as turiu uzdavini kuri turiu isspresti ir kortos man tu nepades
Atsakyti
buvau pas zana dembavoj, patiko, palikau dvidesimt lt, aisku lb greitai pasake, pasake viska, Ginta laikydavo apie valanda, o cia gal desimt min.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amfii @ 2009 11 01, 12:22)
buvau pas zana dembavoj, patiko, palikau dvidesimt lt, aisku lb greitai pasake, pasake viska, Ginta laikydavo apie valanda, o  cia gal desimt min....  smile.gif

Apie ja nesu girdejusi g.gif ir kaip ji, teisybe pasake apie praeiti? Ji kortas meta ar ka kita daro? Sunku pas ja pakliuti? Kontaktus gal galetum duoti?
Atsakyti
tai cia ta moteris is dembavos kuri...kazkur as cia skaiciau apie ja... niu siaip man patiko, apie praeiti pasake, teisybe,. ir ateiti pasake beveik viska ta pati ka ir kitos
Atsakyti
QUOTE(Amfii @ 2009 11 03, 02:42)
tai cia ta moteris is dembavos kuri...kazkur as cia skaiciau apie ja... niu siaip man patiko, apie praeiti pasake, teisybe,. ir ateiti pasake beveik viska ta pati ka ir kitos

Perskaiciau visa tema, bet apie sia bureja nieko neradau ax.gif nebent tik vienoje zinuteje buvo parasyta, kad Dembavoje Liepu gatveje gyvena kazkokia bureja ax.gif o daugiau nei tel numerio, nei tikslaus adreso, nei kokiu daugiau atsiliepimu g.gif
Pas ja ilgai reikia laukti?
Gal gali i AZ kontaktus jos 4u.gif
Atsakyti
Žinau nemažai žmonių,kurie lankėsi,ar reguliariai lankosi pas Gintą. Kiek žinau, ji pati pasako, kada žmogui reikėtų pakartotiniai apsilankyti,bet ne dažniau kaip kas du metai g.gif
Kaina pas ją 100lt, seanso trukmė 1.5val. Labai noriu nueiti ir pati,tik šiek tiek prisibijau,o gal per daug skeptiškai žiūriu į visus šituos reikalus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulliukas @ 2009 11 15, 16:11)
Žinau nemažai žmonių,kurie lankėsi,ar reguliariai lankosi pas Gintą. Kiek žinau, ji pati pasako, kada žmogui reikėtų pakartotiniai apsilankyti,bet ne dažniau kaip kas du metai  g.gif
Kaina pas ją 100lt, seanso trukmė 1.5val. Labai noriu nueiti ir pati,tik šiek tiek prisibijau,o gal per daug skeptiškai žiūriu į visus šituos reikalus  ax.gif

1,50 val blink.gif Tai ką ji tiek laiko pasakoja? g.gif Ir kaina labai didelė rolleyes.gif
Atsakyti