Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

QUOTE(cognac @ 2009 12 08, 12:13)
buvau pas pas bureja Ginta, likau nepatenkinta, uztruko 1val, kaina pries metus buvo 50 lt.  ax.gif Gal kas zinote, ar yra Panevezyje kas sudarineja asmeninius horoskopus?  smile.gif
Papildyta:
va kazkas ir man panasiai su Ginta buvo  unsure.gif

Gal jus kas nors jau bure per praejusi pusmeti? Tada tikrai zinau, kad neburia jin. Jin ta mato ar jaucia blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 12 08, 17:26)
Gal jus kas nors jau bure per praejusi pusmeti? Tada tikrai zinau, kad neburia jin. Jin ta mato ar jaucia blink.gif .


niekur nesu buvusi burtis, tik pas Ginta. Per ta valanda ilgiau maise kortas negu snekejo, klausinejo manes ir patarinejo.
Atsakyti
QUOTE(Gebe @ 2009 09 12, 22:57)
Buvau pas Irena Basinavičiaus gatvėje prieš Jonines. Daug visko pripasakojo. Iš praeities daug kas atitiko, tačiau tai, kas laukia.... Kaip čia pasakius... Arba dar ne laikas pildytis, arba kalbėjo į pievas smile.gif . Bet kaip žmogus ji man patiko. Kažkaip ir  apie gyvenimą pakalbėjom, ir apie ekonominį sunkmetį  lotuliukas.gif

O vat draugė yra buvusi pas Macienę. UCh, viskas išsipildė ir net su kaupu.

Aš prieš kokius 7-8 metus esu buvusi Stoties gatvėje pas tokią amžinaatilsį močiutę, kur žaliame namuke gyveno. Vat jos pasakytos pranašystės buvo tokios taiklios ir išsipildė tik po kokių trejų metų. Ir tai draugė priminė, nes buvau pamiršusi  4u.gif .

Tiesą sakant galvoju, kad jei jau aklai tikėsi jų žodžiais, tai ir ims pildytis arba tiesiog pati nesąmoningai ieškosi situacijų, kad galėtumei pateisinti pranašystes. Bet kartais, kai pasiklysti tarp savo minčių, sunkumų, manau, verta apsilankyti.


Sveikos,
Na negaliu atsistebėt. Jėzau, rugsėjį rašiau, kad niekas iš tos Irenos pasakymų nesipildo. O dabar... Gal neišsipildė tik 10 proc. Net tai, ką ji tada sakė ir buvo juokinga, nes taip atsitikt buvo beveik neįmanoma, tai ir tai pildosi verysad.gif verysad.gif verysad.gif Čia jau kita liūdna gyvenimo istorija... Ir esu pasimetusi ir nežinau kaip elgtis: lyg ir noriu nueiti vel, gal kitur, noriu išsipasakoti kažkam svetimam, noriu atsakymo gal, o gal tiesiog patarimo ar širdies nuraminimo verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gebe @ 2010 01 02, 13:09)
Sveikos,
Na negaliu atsistebėt. Jėzau, rugsėjį rašiau, kad niekas iš tos Irenos pasakymų nesipildo. O dabar... Gal neišsipildė tik 10 proc. Net tai, ką ji tada sakė ir buvo juokinga, nes taip atsitikt buvo beveik neįmanoma, tai ir tai pildosi  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Čia jau kita liūdna gyvenimo istorija... Ir esu pasimetusi ir nežinau kaip elgtis: lyg ir noriu nueiti vel, gal kitur, noriu išsipasakoti kažkam svetimam, noriu atsakymo gal, o gal tiesiog patarimo ar širdies nuraminimo verysad.gif .


Kaip supratau, tai blogos pranašystės pradėjo pildytis blink.gif Laikykitės 4u.gif Jei galvojate kažkur eiti, tai gal geriausia pas tą pačią. Jei teisingai išpranašavo, reiškia ji Jums tinka . Ir taip maloni moteris g.gif
Atsakyti
Neesu buvus pas jokia bureja ir neisiu schmoll.gif
darosi bizni ir tiek.

Likimas yr Likimas, kaip lemta, taip bus.
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2010 01 02, 14:55)
Neesu buvus pas jokia bureja ir neisiu  schmoll.gif
darosi bizni ir tiek.

Likimas yr Likimas, kaip lemta, taip bus.


Bet vistiek knieti, nes einate į tokią temą ir skaitynėjate lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2010 01 02, 14:33)
Kaip supratau, tai blogos pranašystės pradėjo pildytis blink.gif  Laikykitės  4u.gif  Jei galvojate kažkur eiti, tai gal geriausia pas tą pačią. Jei teisingai išpranašavo, reiškia ji Jums tinka . Ir taip maloni moteris g.gif


Gal ir reikės nueiti, bet dabar taip esu sumišusi ir pasimetusi, kad man gero patarimo reiktų kaip gelbėti šeimyninius santykius, o ne didelių pranašysčių doh.gif

Ir va sako netikėk.. Kartais kas NEĮTIKĖTINA, pasirodo, kad yra ir gali būti tikra tiesa.

Atsakyti
QUOTE(Gebe @ 2010 01 02, 19:32)
Gal ir reikės nueiti, bet dabar taip esu sumišusi ir pasimetusi, kad man gero patarimo reiktų kaip gelbėti šeimyninius santykius, o ne didelių pranašysčių  doh.gif 

Ir va sako netikėk.. Kartais kas NEĮTIKĖTINA, pasirodo, kad yra ir gali būti tikra tiesa.



Del seimyniniu santykiu tai labai idomiai Ginta elgesi. Cia kai pries keleta metu pas ja buvau, tame tarpe buvo krize ir seimoj, tai nei as jai sakiau, kad dabar yra problemu, nei ji man mesdama kortas minejo, tik jau kai atsiskaiciau ir lydejo pro duris, dar ilgai manes neisleido ir patarinejo kaip elgtis su vyru, ka daryti ko nedaryti ir t.t. Ir visus tuos metu man jos zodziai skamba ir sakyciau padeda, nuramina.
gal ji ir jums padetu? sekmes.
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2010 01 02, 17:39)



jusu labai grazus nikas thumbup.gif
o shifruojasi: moteris + moteris ?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 01 06, 19:28)
jusu labai grazus nikas thumbup.gif
o shifruojasi:  moteris + moteris ??  g.gif

Kaip tai susije su tema?
Ar nebutu geriau tokiom temom per a/z bendraut?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2010 01 06, 23:11)
Kaip tai susije su tema?
Ar nebutu geriau tokiom temom per a/z bendraut?


na nepykit, tik pasidomejau ar teisingai supratau mirksiukas.gif

sakot, reiktu per az g.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 01 07, 00:49)
na nepykit, tik pasidomejau ar teisingai supratau  mirksiukas.gif



Nenoriu labai išsiplėsti doh.gif Nieko Jūs nesupratote, schmoll.gif paprasčiausia nepagalvojusi apie nieką pasivadinau ir tiek lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti