Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

o as vis pakontroliuoju, gal atsilieps kas paskutiniu metu pas ginta yra buve, kokia siuo metu kaina pas ja.
Atsakyti
tik neikit pas jolanta ta kur gyvena ateities gatveje ji aferiste nebureja pradejo burti kaip iskrito is 3 auksto langus valydama.tik pinigus ismesite,
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2009 07 02, 23:03)
tik neikit pas jolanta

O čia ne ta pati, kur į Šiaulius važiuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 07 02, 23:09)
O čia ne ta pati, kur į Šiaulius važiuoja?  g.gif


Taip, ta pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2009 07 03, 00:03)
tik neikit pas jolanta ta kur gyvena ateities gatveje ji aferiste nebureja pradejo burti kaip iskrito is 3 auksto langus valydama.tik pinigus ismesite,

Netiesa. Ji buria daugiau kaip 10 m.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 07 04, 16:18)
Netiesa. Ji buria daugiau kaip 10 m.



Taip, ji buria daugiau nei 15 metu, bet greiciausiai pasnekove norejo pasakyti, kad aferiste - tai, kad sako nesamones ir dazniausiai nepasitvirtina. Tad bereikalingai bus ismesti pinigai.
As tygiai taip pat isitikinau beverciu vizitu pas Jolanta, jau buvau rasiusi anksciau.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 07 04, 15:18)
Netiesa. Ji buria daugiau kaip 10 m.

kaip netiesa ji aferiste tegu ir bure 10 15 metu.as juks sakau kad mano vyras su jos vyru dirbo vienam darbe .tai jei nezinociau tai ir nekalbeciau.o eiti ar neiti tai jusu teise rinktis.
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2009 07 10, 19:08)
kaip netiesa ji aferiste tegu ir bure 10 15 metu.as juks sakau kad mano vyras su jos vyru dirbo vienam darbe .tai jei nezinociau tai ir nekalbeciau.o eiti ar neiti tai jusu teise rinktis.

Anksčiau ji buvo viena stipriausių aiškiaregių Lietuvoje.
Kaip yra dabar, nežinau.
Atsakyti
Kaip gaila, kad nerašo tos, kam iš tiesų Jolanta yra labai padėjus. Bėda ta, kad mes labai daug tikimės iš aiškeriagių, o jie taip pat žmonės ir pavargę ir savo rūpesčių turi... Tikrai žinau, kad šią savaitę Jolanta vėl surado prapuolusį žmogų , pasakė kur jo ieškoti. Laiku surado, nes močiutė jau visai išsekus buvo, tris paras jos visi ieškojo. Nuoširdžiai užjaučiu, tą, kam Jolanta neįtiko, bet tai tikrai ne Jolantos problema. Aš pati praeitą savaitę turėjau problemų- iš firmos dingo nešiojamas kompiuteris, prašau, Jolanta padėk, kur jis. Ji ir sako, matau, kad tikrai nepavogtas , o per sumaištį išsivežė į Klaipėdą kiti firmos darbuotojai. Paskambinu į Klaipėda, paprašau, kad pasižiūrėtų - iš tikrųjų kompas ten biggrin.gif Kiek streso buvau apturėjusi mirksiukas.gif Arba prieš dvi savaites skambina apsiverkusi draugė, dingo vyras, tralistas, jau sekmadienis, o nuo ketvirtadienio niekaip negali prisiskambint, šefas ant kojų visus sukėlė, nu nėra žmogaus, nors mato, kad tralas stovi vietoje Italijoje, nejuda. Jolanta sako, jis dabar miega, užbaliavojo, tikrai nedingo, matau jį trale, rytoj pasakmbins. Taip ir buvo, jis tikrai miegojo ir ryte paskambino. Smulkmena, pasakysit, pasakykit, tai moteriai, kuri plaukus raunasi ir galvoja, gal vyras negyvas, nes mėgdavo pasiėmęs dviratį pasivažinėti, kol mašina stovi... Niekada nesuabejojau Jolantos galiomis, tai tikrai sunkus darbas ir ji yra labai stipri aiškeregė. drinks_cheers.gif Tik labai prašau, jei reiškiate savo nuomonę, ją galima ir pagarbiau pasakyti. Nieko sau, aferistė...Įdomu, ką ji jums pasakė, kad informacija taip nepatiko... verysad.gif
Papildyta:
Kaip gaila, kad nerašo tos, kam iš tiesų Jolanta yra labai padėjus. Bėda ta, kad mes labai daug tikimės iš aiškeriagių, o jie taip pat žmonės ir pavargę ir savo rūpesčių turi... Tikrai žinau, kad šią savaitę Jolanta vėl surado prapuolusį žmogų , pasakė kur jo ieškoti. Laiku surado, nes močiutė jau visai išsekus buvo, tris paras jos visi ieškojo. Nuoširdžiai užjaučiu, tą, kam Jolanta neįtiko, bet tai tikrai ne Jolantos problema. Aš pati praeitą savaitę turėjau problemų- iš firmos dingo nešiojamas kompiuteris, prašau, Jolanta padėk, kur jis. Ji ir sako, matau, kad tikrai nepavogtas , o per sumaištį išsivežė į Klaipėdą kiti firmos darbuotojai. Paskambinu į Klaipėda, paprašau, kad pasižiūrėtų - iš tikrųjų kompas ten biggrin.gif Kiek streso buvau apturėjusi mirksiukas.gif Arba prieš dvi savaites skambina apsiverkusi draugė, dingo vyras, tralistas, jau sekmadienis, o nuo ketvirtadienio niekaip negali prisiskambint, šefas ant kojų visus sukėlė, nu nėra žmogaus, nors mato, kad tralas stovi vietoje Italijoje, nejuda. Jolanta sako, jis dabar miega, užbaliavojo, tikrai nedingo, matau jį trale, rytoj pasakmbins. Taip ir buvo, jis tikrai miegojo ir ryte paskambino. Smulkmena, pasakysit, pasakykit, tai moteriai, kuri plaukus raunasi ir galvoja, gal vyras negyvas, nes mėgdavo pasiėmęs dviratį pasivažinėti, kol mašina stovi... Niekada nesuabejojau Jolantos galiomis, tai tikrai sunkus darbas ir ji yra labai stipri aiškeregė. drinks_cheers.gif Tik labai prašau, jei reiškiate savo nuomonę, ją galima ir pagarbiau pasakyti. Nieko sau, aferistė...Įdomu, ką ji jums pasakė, kad informacija taip nepatiko... verysad.gif
Atsakyti
va ir Jolanta сoбственной персоной atsirado bigsmile.gif visos Rada35 žinutės - tik apie ją bigsmile.gif
Atsakyti
Labai atsiprašau, jei ką užknisu ax.gif daugiau nerašysiu, bet kai pradeda šnekėti kad aferistė, man tikrai nervai nebelaiko. Aš ir neslepiu, kad ji man patinka. Jolantą pažystu 9 metus ir patikėkite, per tiek metų visko prisižiūrėjau. Čia mes visos vartotojos esam, kitaip ir to forumo nebūtų, tik ir laukiam kad kas nors papasakotų kaip mums geriau gyventi, kad patartų ...Laukiam, kad išpranašautų nerealų gyvenimą, gerą darbą, vyrą ir t.t. Bet stebuklų nebūna, mintimis, gerais norais ir darbais viską užsidirbame. Ir jokia burtininkė ar aiškeregė už mus gyvenimo nenugyvens. Nepažystu daugiau tokio lygio aiškeregių, todėl ir nerašau apie tai ko nežinau, kitos tikrai nepadarė tokio įspūdžio... Pati prieš 12 metų lankiau parapsihologijos akademiją, mačiau daug įdomių žmonių, daugelis iš jų ir turėjo gabumų, bet per dideles praktikas mokymus ir pan., aiškeregystė žmogui, tai Dievo dovana ir kartu prakeiksmas. Nors minutėlę kuri nors susimąstė, ką jaučia žmogus, kuris mato kitą žmogų, to žmogaus būsenas, jausmus, įvykius..., o kaip taisyklė einame tik su problemomis, tad ir tie matymai nelabai linksmi... Tai tikrai nelengva našta turėti šią dovaną. Labai gerbiu Jolantą ir tikrai atsiprašau, už tai, kad labai jau atvirai reiškiu savo simpatijas. Tad linkiu visoms sėkmės ir dažniau pasikliauti savo nuojautomis ir intuicija, kurias visos turime... mirksiukas.gif
p.s. nelabai supratau, ar čia kažkas galvojo, kad pati Jolanta visa tai rašo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Rada - o tamsta paskyrėte savo gyvenimą jos populiarinimui? ir pranešate net vilnietėms kur ir kada ana bus? :bigsile: gal jūs - jos sekretorė? bigsmile.gif
Atsakyti