Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

QUOTE(xx+xx @ 2009 06 13, 09:48)
Perskaičiau laikraštyje apie taro kortomis buriantį ir žmones priiminėjantį būrėją Vytautą Bundzinską. Supratau, kad jis iš Panevėžio. Gal kas žinote apie jį daugiau, kur gyvena? g.gif


Kaip rašiau anksčiau, esu kelis kartus buvusi ir aš pas Jolantą. Šiaip mes nesame pažįstamos. Nesuprantu, kur slepiasi jos aferos g.gif . Ką pasakė, tai buvo tiesa ir atsiskaitymas vyko normaliai, jokių pinigų viliojimų ir dar kokių apgavysčių iš jos pusės nebuvo smile.gif
Atsakyti
žinoma tai ne afera. tai apsimetimas kitu asmeniu ir reklama. kuri SM šiaip jau mokama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2009 07 10, 18:08)
kaip netiesa ji aferiste tegu ir bure 10 15 metu.as juks sakau kad mano vyras su jos vyru dirbo vienam darbe .tai jei nezinociau tai ir nekalbeciau.o eiti ar neiti tai jusu teise rinktis.


Karusia, Jus nesupratote manęs wub.gif . Aš norejau parašyti į tai ovejai, kaip pasireiškia aferizmas jos g.gif Aš nieko nereklamuoju, tik domiuosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xx+xx: 17 liepos 2009 - 11:27
Turiu ir aš savo nuomonę, kaip ir kiekviena čia rašančių, buvau tikrai kelių dramatiškų įvykių liūdininke ir savo nuomonę ginu gal per aršiai gun_rifle.gif , jaučiu didelį dėkingumą tam žmogui ir tiek 4u.gif Nemanau, kad reikia mane už tai smerkti, kad esu savotiška Jolantos fanė blush2.gif Kiekvienas turi savų trūkumų mirksiukas.gif aš irgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rada35 @ 2009 07 17, 12:40)
Turiu ir aš savo nuomonę, kaip ir kiekviena čia rašančių, buvau tikrai kelių dramatiškų įvykių liūdininke

Ta prasme, čia įvykusių?
Ir kas gi tokio dramatiško čia įvyko?
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2009 07 10, 18:08)
kaip netiesa ji aferiste tegu ir bure 10 15 metu.as juks sakau kad mano vyras su jos vyru dirbo vienam darbe .tai jei nezinociau tai ir nekalbeciau.o eiti ar neiti tai jusu teise rinktis.


...tai kaip tai aferistei pavyksta dingusius žmones surasti, gal juos ji ir pati paslepia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
p.s. o ji turi vyrą, nieko nežinojau? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Urartu @ 2009 07 17, 12:41)
Ta prasme, čia įvykusių?
Ir kas gi tokio dramatiško čia įvyko?

ne forume, o gyvenime biggrin.gif , aš apie tą įvykį kažkur jau buvau rašiusi, nesikartosiu. Buvau papuolusi į tokią žmogaus paiešką, kaip koks filmas siaubo buvo, o Jolanta padėjo surasti, tai tiek. Na kogero ir įtikėjimas nuo to manasis prasidėjo g.gif na bet daugiau nebenorėčiau, kad dar kada tokie įvykiai pasikartotų schmoll.gif
Atsakyti
VILNIUS:
QUOTE(rada35 @ 2009 01 22, 16:49)
zinau viena, labai nebloga, ji is Panevezio, bus kiek zinau sita pirmadieni. Ji yra aiskerege ir nieko neburia, o sako ka mato. Reikia atsinesti nuotraukas tave dominanciu asmenu, labai daug tiesos pasako.
ir telefona parasau kuriuo uzsiregistruoti galima: 8 686 52333. Reikia pasakyti, kad pas aiskerege,


ŠIAULIAI:
QUOTE(rada35 @ 2009 01 23, 17:23)
Na pasirodo, kad Viksriu gatvej tikrai atvazineja bureja. Nes supraskite mane teisingai, Jolanta ten dirbo beveik 10 metu ir klientes pagal sena papratima registruojasi ten ir sako: norim pas Jolanta, jas ir uzregistruoja. Bet ten tai ne Jolanta dabar dirba. 
O tai jau ir visokiu bajeriu prisiklausiau: viena nuejusi i Viksriu gatve pagal rekomendacija ir galvojo kad kalbejo su Jolanta, paskui draugei skundziasi, kad ta tavo Jolanta visai nusipezejo verysad.gif
Bet jei ten paskambinsit ir jums bandys sakyti kad kazkada Jolanta atvaziuos uz savaites ar dar- tikrai netikekite, nesamone. Viskas merginos, tikiuosi dabar jau aisku. Nemanau, kad ten blogai ar kaip, bet tegul savo vardu dirba o ne Jolantos.



QUOTE(rada35 @ 2009 02 14, 12:27)
Zinot, gal as cia ne i tema blush2.gif , bet kazkaip vakar pagalvojau, turiu drauge kuri turi na aibe visokiu problemu, bus jos gimtadienis. Na tikrai nezinau ka padovanoti, galvoju padovanosiu seansa pas Jolanta, tai nors reali kazkokia pagalba butu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , na nupirksi koki niekala, kur des...,o cia gal isiaiskins ka tongue.gif  Kaip jums atrodo ar tai butu gera dovana, ar pacios noretumete gauti tokia dovana. Na tiesiog manau, kad turiu galimybe tai padaryti. Kiek zinau, daug taip bureju daro ir pries vestuves pamerges dovanoja jaunajai ir t.t Reikes Jolantos paklausti  bigsmile.gif



QUOTE(rada35 @ 2009 03 01, 13:53)
Kas dar domisi dovanų kuponiukais, pas aiškeregę noriu pranešti, kad jie jau yra  4u.gif Juos rasite tuo adresu, kur buvote nuėję, galima pasiskambinti. Kupone bus įrašytas, kam dovanojate vardas ir laikas, tel. persiregistravimui,jei reikės nukelti į patogesnį laiką. Tad dovanokite vienai kitai originalias dovanas su viltimi į geresnę ateitį drinks_cheers.gif  Manau, kad nesupyksite, kad taip palaikau Jolantą, ...nes ji man geriausia thumbup.gif Ir kas įsigys kuponiukus, prašau pakritikuokite ir pasakykite ko trūksta, gal kokio įrašo, kad gavę žmonės tikrai būtų maloniai nustebę biggrin.gif


wub.gif tikra meilė tik tarp moterų wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Urartu @ 2009 07 17, 12:41)
Ta prasme, čia įvykusių?
Ir kas gi tokio dramatiško čia įvyko?

Vaistininkė žuvo cry.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 17 liepos 2009 - 12:27
Karuse, sveika sugrįžus bigsmile.gif

Kol tu atostogai kiek visokių linksmybių ezoterikoj buvo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 07 17, 11:32)
Rada - o tamsta paskyrėte savo gyvenimą jos populiarinimui? ir pranešate net vilnietėms kur ir kada ana bus? :bigsile: gal jūs - jos sekretorė? bigsmile.gif

Visi epitetai, tinka ir kitoms būrėjoms , ne tik jai. Mano manymu, tai tikrai nelengvas darbas reikalaujantis daug jėgų. Tuomet tai reiškia, kad aš populiarinu visus, kas turi tokių galių. mirksiukas.gif Ir iš tiesų aš gerbiu šio amato žmones, o dėl Vilniaus... nesupratu, ką reiškia net vilnietėm , o ką jos ne žmonės bigsmile.gif , jos pačios atsirinks jei norės. Aš tik norėjau paprieštarauti tai nuomonei, kad Jolanta tikrai neaferistė i viskas, kam tos aistros g.gif
Atsakyti
NET žinote kur ir kada lankysis Vilniuje? grafikus sustatote? veikla rūpinatės? g.gif populiarinate visas ir žinote kad Jolanta taip nenusišneka kaip "ta ana"? bigsmile.gif

Urartu - nešu kudašių kol kokio nepasiuntė, ale matai, kai net plika nepatyrusia akimi matosi durninimas, pirštukai niežti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 07 17, 14:39)


Urartu - nešu kudašių kol kokio nepasiuntė, ale matai, kai net plika nepatyrusia akimi matosi durninimas, pirštukai niežti wink.gif

Šitą... aną... kaip jį ten... ar tai užkrečiama? bigsmile.gif biggrin.gif Oiii...thumbup.gif
Atsakyti
nieštėjimas ar durninimas? devil.gif:
Atsakyti