Įkraunama...
Įkraunama...

TIGI

svarsciau, kuri sampuna su balzamu imti - ir nusprendziau Bed Head Superstar Sulfate-Free

man patiko aprasymas

If you want BIG hair then Tigi Bed Head’s Superstar Shampoo is for you. This cleanser has been designed to add body and volume to locks and is colour-safe too.
Superstar Shampoo has been devised to be sulphate-free, meaning that it cleanses hair without stripping the colour and drying the hair. Superstar shampoo is suitable for all hair types.
Proteins and rich oils help to feed the hair, leaving it stronger and glossier after use. Superstar Shampoo is suitable for daily use. The cleanser has a strawberry yogurt scent to it and smells good enough to eat!

Atsakyti
Ieškodama naujų formavimo priemonių banguotiem plaukam, aptikau TIGI. tiek čia visų išgirta buvo... Kalbu apie curls rock seriją. deja, teko nusivilti ax.gif Plaukai visai nepapurę, sulipdyti. Išspaudziu tik mažą žirniuką visiems plaukams ir jei palaukus kur tai su ką tik išdžiūvusiais eiti, tikrai ne doh.gif aprašyme paminėta, kad neleidžia šiauštis plaukam, bet kad ta proga juos taip baisiai sulipina, nepaminėta doh.gif gal čia tik mano plaukam taip... Kitą kartą tikrai nebepirksiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Praeivė @ 2008 07 23, 22:11)
Ieškodama naujų formavimo priemonių banguotiem plaukam, aptikau TIGI. tiek čia visų išgirta buvo... Kalbu apie curls rock seriją. deja, teko nusivilti ax.gif Plaukai visai nepapurę, sulipdyti. Išspaudziu tik mažą žirniuką visiems plaukams ir jei palaukus kur tai su ką tik išdžiūvusiais eiti, tikrai ne doh.gif aprašyme paminėta, kad neleidžia šiauštis plaukam, bet kad ta proga juos taip baisiai sulipina, nepaminėta doh.gif gal čia tik mano plaukam taip... Kitą kartą tikrai nebepirksiu unsure.gif

o tu ilgai ji naudojai ar tik karta?
Atsakyti
QUOTE(Praeivė @ 2008 07 23, 22:11)
Ieškodama naujų formavimo priemonių banguotiem plaukam, aptikau TIGI. tiek čia visų išgirta buvo... Kalbu apie curls rock seriją. deja, teko nusivilti ax.gif Plaukai visai nepapurę, sulipdyti. Išspaudziu tik mažą žirniuką visiems plaukams ir jei palaukus kur tai su ką tik išdžiūvusiais eiti, tikrai ne doh.gif aprašyme paminėta, kad neleidžia šiauštis plaukam, bet kad ta proga juos taip baisiai sulipina, nepaminėta doh.gif gal čia tik mano plaukam taip... Kitą kartą tikrai nebepirksiu unsure.gif

Turiu Curls Rock Amplifier,pirma karta kai tepiau,tai sulipino visus plaukus,matyt per daug uztepiau,o kai kita karta tepiau tik viena maza isspaudima,tai viskas ok buvo,ziauriai mazai jo tept reikia,nes kitaip sulipina doh.gif
Atsakyti
Na ,naudoju Tigi bed head dumb blond sampuna su kondicionierium,tia kazko ypatigo tikrai nepastebejau...kai plaunu su amwejaus paprastu pigesniu sampunu,dar grazesni plaukai buna.... na kai pabaigsiu,tai gal bandysiu super star...
Atsakyti
Jei formavimo priemonės sulipina plaukus, tiesiog patrinkit garbanas tarp delnų ir to tokio 'šlapio' efekto nebeliks mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 07 22, 17:46)
mergaites, o ka galima naudoti naturaliems besigarbanojantiems plaukams?
man reikia, kad plauku neriebintu, blizgetu...man ju tiesinti nereikia...

Dar "Foxy Curls" atradau biggrin.gif
http://cgi.ebay.com/...1QQcmdZViewItem

Papildyta:
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 07 22, 18:36)
ziurint kokios priemones ieskai. as siulyciau va sita, smagus blizgiklis thumbup.gif
user posted image

Turejau sita, bet kazkodel neprilipo, nors blizgeso tikrai suteikdavo g.gif Reiks gal kada vel pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas bandet "TIGI S-Factor" ir galetumet parasyt atsiliepimus? 4u.gif

Braskese pagausejo "S- Factor" linija http://oth.strawberr...p;goChar=T#6019

Ebayjuj radau svajoniu rinkini stai toki bigsmile.gif cool.gif rolleyes.gif
http://cgi.ebay.com/...1QQcmdZViewItem
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 25 liepos 2008 - 15:02
QUOTE(Viktuteee @ 2008 07 25, 16:02)
Gal kas bandet "TIGI S-Factor" ir galetumet parasyt atsiliepimus?  4u.gif


turejau sampuna, man nepatiko schmoll.gif plaukai buvo kaip siaudai, nors sampunas tai labai putoja!! bet man atrodo kad cia kaip kam, priklauso nuo plauku:)
Papildyta:
noreciau is Tigi kondicionieriaus. gal kas galit rekomenduot???? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2008 07 28, 21:41)
turejau sampuna, man nepatiko schmoll.gif plaukai buvo kaip siaudai, nors sampunas tai labai putoja!! bet man atrodo kad cia kaip kam, priklauso nuo plauku:)

Kokį šampūną? Gal po plovimo nenaudojot kondicionieriaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 07 30, 15:59)
Kokį šampūną? Gal po plovimo nenaudojot kondicionieriaus  g.gif

kondicionieriu naudoju nuolat, be jo neisivaizduoju savo plauku schmoll.gif
o sampunas tokiame ploksciame buteliuke. idesiu veliau nuoroda. bet as sakau, kad cia nuo plauku priklauso. man pvz geriausiai tinka Kerastasse. nors dabar plaunu su Tigi.
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2008 07 23, 22:17)
Turiu Curls Rock Amplifier,pirma karta kai tepiau,tai sulipino visus plaukus,matyt per daug uztepiau,o kai kita karta tepiau tik viena maza isspaudima,tai viskas ok buvo,ziauriai mazai jo tept reikia,nes kitaip sulipina doh.gif

Man stilistė sakė taip: tokių priemonių kaip želiai, serumai ir panašiai reikia ~5 pensų (tai maždaug kaip 20 centų, jei gerai atsimenu) dydžio žirnelio, nes kitaip sulipins plaukus ir bus nekas. Suvilgai delnus ir padengi plaukus. Taip ir darau ir viskas puiku thumbup.gif Mano plaukai truputi už pečių, naudoju Control Freak Serum ir Bead Head Cocky pastą.

Praeivė --> Man pirmi plovimai su Control Freak, o vėliau ir su Moisture Maniac bei Dumb Blonde tokie patys buvo. Po kelių plovimų susitvarko 4u.gif Control Freak'ą tai iki šiol taip myliu dėl jo to tiesinamojo efekto, kad kai reikia tiesių plaukų dar jį panaudoju (kasdienai naudoju Lush gabalinius šampūnus) blush2.gif Tiesa, maniau, kad mitas, bet įsitikinau, kad jis iš tikro sausina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 08 rugpjūčio 2008 - 01:46