Įkraunama...
Įkraunama...

TIGI

QUOTE(Tiffany @ 2008 07 23, 21:53)
svarsciau, kuri sampuna su balzamu imti - ir nusprendziau Bed Head Superstar Sulfate-Free

man patiko aprasymas

If you want BIG hair then Tigi Bed Head’s Superstar Shampoo is for you. This cleanser has been designed to add body and volume to locks and is colour-safe too.
Superstar Shampoo has been devised to be sulphate-free, meaning that it cleanses hair without stripping the colour and drying the hair. Superstar shampoo is suitable for all hair types.
Proteins and rich oils help to feed the hair, leaving it stronger and glossier after use. Superstar Shampoo is suitable for daily use. The cleanser has a strawberry yogurt scent to it and smells good enough to eat!



Gal išbandei jau? Kaip poveikis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(limbi @ 2008 08 08, 15:51)
Gal išbandei jau? Kaip poveikis? smile.gif

jau 2 kartus ploviau galva - sampunas labai gerai isplauna plauka - jis toks siurkstus pasidaro, o va balzamas ji suminkstina, bet plauku nepriploja - ir visumoj man poveikis patinka thumbup.gif O jau kvapassss bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 08 09, 09:53)
jau 2 kartus ploviau galva - sampunas labai gerai isplauna plauka - jis toks siurkstus pasidaro, o va balzamas ji suminkstina, bet plauku nepriploja  - ir visumoj man poveikis patinka  thumbup.gif O jau kvapassss  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif

na kadangi tokie neblogi atsiliepimai, reikia ir man uzsisakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 08 09, 19:18)
na kadangi tokie neblogi atsiliepimai, reikia ir man uzsisakyti smile.gif

pastebejau, kad galiu reciau galva plauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 08 10, 11:01)
pastebejau, kad galiu reciau galva plauti smile.gif

tai gal pasausina plaukus ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 08 10, 12:20)
tai gal pasausina plaukus ?  g.gif

gali buti
Atsakyti
Neseniai gavau Tigi šampūną ir kondicionierių, panaudojus kurį laiką galiu parašyti savo atsiliepimus.

user posted image
Šampūnas man tikrai pasirodė visiškai neypatingas, norint geriau išplauti formavimo priemonių likučius man labiau patinka BC Deep Cleaning arba Jericho juodojo purvo šampūnai schmoll.gif Plaukus šiek tiek pasausina, o žadėto purumo efekto nelabai ir sulaukiau biggrin.gif Tiesiog įprastas šampūnas.

user posted image
Apie šitą serumą mano nuomonė geresnė, kadangi plonų plaukų neapsunkina ir neriebina. Plaukai labiau blizga, maloniai kvepia, na ir tikiuosi apsaugo nuo karščio rolleyes.gif
Atsakyti
O tai ar bandė kasnors pirkti toj kosmetika.lt? kainos panasios kaip ir braškėse ir pristatymas nemokamas turėtų būt.... Gal tik pasirinkimas nedidelis.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 08 11, 11:48)
Apie šitą serumą mano nuomonė geresnė, kadangi plonų plaukų neapsunkina ir neriebina. Plaukai labiau blizga, maloniai kvepia, na ir tikiuosi apsaugo nuo karščio rolleyes.gif

at last nors vienas atsiliepimas apie ji 4u.gif
Atsakyti
kreipiuosi i jus patarimo 4u.gif mano mama buvo susidejusi chemini bet labai pasizeide plaukai... siuo metu puse galvos kazkur daugiau yra atauge ir plaukai labai netverkingai atrodo...ji nebenori detis jau cheminio, o noretu tokios priemones kad su paglamzius plaukucius suformuotu lengvos garbaneles kad susilygintu atauge plaukuciai... kokia patartumete? 4u.gif
Atsakyti
tegul pabando deti plauku putas ir suglazyti plaukus, nesukuoti.
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 08 11, 18:43)
kreipiuosi i jus patarimo 4u.gif  mano mama buvo susidejusi chemini bet labai pasizeide plaukai... siuo metu puse galvos kazkur daugiau yra atauge ir plaukai labai netverkingai atrodo...ji nebenori detis jau cheminio, o noretu tokios priemones kad su paglamzius plaukucius suformuotu lengvos garbaneles kad susilygintu atauge plaukuciai... kokia patartumete? 4u.gif


Aš patarčiau pradžiai žolelių šampūnus pabandyt, nes pažeistiems plaukams dar daugiau chemijos tai jau mažiausiai reikia wink.gif Va kai atsigaus, tada jau galima bus TIGI smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 11 rugpjūčio 2008 - 22:36