Įkraunama...
Įkraunama...

Lumene kosmetika

O gal turite atsiliepimu apie CC krema? smile.gif

user posted image
Atsakyti
Keliu tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2016 01 31, 17:17)
Keliu tema 4u.gif


man jis patinka, naudoju jau kelintą tūbelę. tikrai sulygina odos spalvą, jei yra raudonų dėmelių ar randų nuo spuogų. Dengiasi lengvai, natūraliai, neapsunkina odos. Gal tik riebesnės odos savininkėms nelabai - reikės kokios nors fiksuojančios pudros, bet vėlgi, kuo lengvesnės, kad nesusidarytų špakliaus efektas. Kaip turinti bėdų su spuogais, neapsieinu be maskuoklio. CC+maskuoklis - OK smile.gif
Atsakyti
Ateinu palikti atsiliepimą apie pudrą LUMENE Matt Control Oil-free

vartotojo įkelta nuotrauka

Pirkau šią pudrą iš nusivylimo, kad visos kitos parduotuvėje per tamsios ir prieš tai buvo keli nevykę pirkiniai tad skubiai reikėjo matinės, gerai maskuojančios pudrytės, kuri gerai išliks visą dieną, o svarbiausia - spalva tiks beveik baltai odai.

Pas mus Droge gavau spalvą NR 1, kuri yra tik antra pagal šviesumą, jie turi dar ir NR 0, kurios deja neradau.
Parduotuvėje tarp kitų ji atrodė labai šviesi, deja namuose pamačiau kad tamsoka. Naudojau ją apie savaitę pašviesindama su kompaktine, kol galų gale nuspredžiau, kad visgi reikia man ieškotis šviesesnės, nesu patenkinta tokiu per gelsvu tonu..

Dabar apie pačią pudrą.

Dengia ji tikrai stipriai, užrašas ant pakuotės "full coverage" nemeluoja. Esu turėjus nemažai pudrų, turiu su kuo palyginti - ši tikrai viena iš labiausiai maskuojančių, kokias turėjau, oda nepersišviečia. Veidas matinis, lygus. Išlieka gana gerai, tačiau patarčiau užfiksuoti su kompaktine, nes man kaktos srityje buvo linkusi pablizgėti dienos eigoje. Tikrai neblogas pasirinkimas vakarui, šventei, arba tiesiog kai reikia rimto makiažo. Jokio SPF, tad ir nuotraukoms nepakenks smile.gif Kaina Droge 15 EUR.

Del netinkamos spalvos perleidžiu, - apsilankykite išparduotuvėje : )
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2014 04 28, 16:26)
O gal turite atsiliepimu apie CC krema? smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Turiu si, tikrai neblogas, maskuoja palyginus gana gerai, neisryskina poru ar sausu vietu. Riebios odos savininkems gal tik greiciau nuplauks, bet siaip ziemos sezonui tai pats tas. Ir sudetis gera. Man tik atspalviai kazkaip nelabai.
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 12 12, 15:02)
Turiu si, tikrai neblogas, maskuoja palyginus gana gerai, neisryskina poru ar sausu vietu. Riebios odos savininkems gal tik greiciau nuplauks, bet siaip ziemos sezonui tai pats tas. Ir sudetis gera. Man tik atspalviai kazkaip nelabai.


Pritariu, puiki pudra, bet su atspalviais nelabai... Turiu šviesiausią, bet man jis kažkoks per "pilkas" tokia truputį pavargus su juo atrodau. Būtų geresnis atspalvis, būtų favoritė bigsmile.gif
Atsakyti
Patinka blur spf 15 pudra, mano misriai odai tinka, sviesiausias atspalvis taip pat be priekaistu, poru nekemsa (kol kas tik 4 k naudojau), neisryskina poru ar pasausejimu.
Atsakyti