Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

QUOTE(Spragtukas @ 2006 06 29, 08:35)
Norejau paklausti, o jus tas arbatas su gydytojais pasitare geriat? rasot, kad varo skyscius, o nebijot, kad netycia vaisiaus vandenis isvaryt gali?.. ar tos arbatos tikrai tinka  nestuke.gif ?



Sveikos, ir man idomu, kaip del tu arbateliu g.gif ?!
Jau po truputi patinstu, dar ne daug, bet kojos vis sunkesnes darosi verysad.gif , taqi neuzilgo manau ir man teks iseities ieskoti unsure.gif
Atsakyti
Man tai dilgėlių arbatą pati gyditoja liepė gerti.Ir tai man padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2006 06 28, 20:58)
(namie be kojiniu)bunu,gal vertetu ir namie jas nesioti  g.gif  .O jus ar nesiojot jas namuose?


Man jau lauke bunant tos kojines nervuoja,o dar namie sedet su jom doh.gif neistverciau schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 06 29, 08:41)
Sveikos, ir man idomu, kaip del tu arbateliu  g.gif ?!
Jau po truputi patinstu, dar ne daug, bet kojos vis sunkesnes darosi  verysad.gif , taqi neuzilgo manau ir man teks iseities ieskoti  unsure.gif


Na, kaip tik siandien buvau pas gydytoja. man jau 38 sav., koju tinimas tai doh.gif o visur kitur netinsta, su ziedais dar vaikstau ax.gif tai gydytoja patare gerti tabletes (neprisimenu dabar pavadinimo, galesiu paziureti, jeigu ka mirksiukas.gif ), o arbatu skyscius varanciu schmoll.gif tiesa, as dar tepu kojytes LIOTON. Pradzioj padejo, dabar jau nebe... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 29, 19:08)
Man jau lauke bunant tos kojines nervuoja,o dar namie sedet su jom  doh.gif neistverciau  schmoll.gif  schmoll.gif

Tave nervuoja tos kojines!? Gal tada mes ne tokias pacias nesiojam? As kai jas uzsidedu man kojos tokios lengvos pasidaro,nors nei jos man tinsta nei skauda nei dar kas darosi.Ir drauge (nenestuke) jas uzsidejo irgi sake,kad labai gerai jos jauciasi. Net mano vyras blush2.gif ziemai jas uzsisake i darba vaikscios,nes jam labai pavargsta kojos ir pakinklius maudzia. Tik va silta labai ,juk vasara,bet grozis reikalauja auku. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2006 06 29, 18:31)
Tave nervuoja tos kojines!? Gal tada mes ne tokias pacias nesiojam? As kai jas uzsidedu man kojos tokios lengvos pasidaro,nors nei jos man tinsta nei skauda nei dar kas darosi.Ir drauge (nenestuke) jas uzsidejo irgi sake,kad labai gerai jos jauciasi. Net mano vyras  blush2.gif    ziemai jas uzsisake i darba vaikscios,nes jam labai pavargsta kojos ir pakinklius maudzia. Tik va silta labai ,juk vasara,bet grozis reikalauja auku.  mirksiukas.gif


Ne as nesakau,poveikis ju tikrai geras,bet as nuo ju daugiau prakaituoju nei nuo saules karscio. doh.gif Ir kada prakaituoji,tas guminis krastelis,kuris prilaiko kojines taip skaudziai trina schmoll.gif Ziema ir as nesiskusciau,su mielu noru nesiociau,bet vat per karscius mane jos nervuoja,kai nepucia tau vejelis per kojas... schmoll.gif
Papildyta:
ir pamirsau pridurti,kad pedos man nuo ju taip suprakaituoja kad smirdi ir smirdi,kas dien plaunu tas kojines,tik jos labai brangios ir gaila sugadint beplaunant tiek daug.Gerai kad puse sumos draudimas apmokejo,bet vistiek brangu.
Atsakyti
na va ir as istojau i tinstanciu nestuke.gif kluba blink.gif
Ant koju kauliuku nera unsure.gif !!!! Kojos baisiai istinusios. Bandysiu mergaiciu receptukus aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif , o jei nepades, begsiu pas daktere bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anuska:): 09 liepos 2006 - 19:21
QUOTE(anuska:) @ 2006 07 09, 19:20)
na va ir as istojau i tinstanciu  nestuke.gif kluba  blink.gif
Ant koju kauliuku nera  unsure.gif !!!! Kojos baisiai istinusios. Bandysiu mergaiciu receptukus aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif , o jei nepades, begsiu pas daktere  bigsmile.gif



Geriau pirma nueik pas gydytoja, kad patikrintu kraujospudi. Patys tinimai nera blogai tol, kol nepadideja krausjospudis ir neatsiranda slapime baltymo. As del tinimu jau dukart gulejau ligoninej. Niekas manes nebutu guldes, jei kartu su tinimais nebutu didejes kraujospudis, tad geriau nerizikuok. As net pakilus kraujospudziui jauciausi gerai, net nesuprasdavau, kam man reikia gultis i ligonine, juk tinsta dauguma nesciuju, bet ka darysi, paklusniai keliaudavau i ligonine schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 07 10, 16:05)
Geriau pirma nueik pas gydytoja, kad patikrintu kraujospudi. Patys tinimai nera blogai tol, kol nepadideja krausjospudis ir neatsiranda slapime baltymo. As del tinimu jau dukart gulejau ligoninej. Niekas manes nebutu guldes, jei kartu su tinimais nebutu didejes kraujospudis, tad geriau nerizikuok. As net pakilus kraujospudziui jauciausi gerai, net nesuprasdavau, kam man reikia gultis i ligonine, juk tinsta dauguma nesciuju, bet ka darysi, paklusniai keliaudavau i ligonine schmoll.gif



nu va, o as apie tai nepagalvojau blink.gif
Ryt varau pas daktare, tai butinai issiaiskinsiu ax.gif . O ka ligoninei daro? wub.gif
Atsakyti
Man buvo gydytoja patarusi paplaukiot,ar paplūduriuot baseine,ir dar,viena kartą per savaitę laikytis vaisių dietos(visą dieną valgyt vien vaisius,kiek nori,ir kokių nori) 4u.gif
Atsakyti
Kai ištinsta mano kojos, pakišu jas po vandeniu ir padarau kontrastingą dušą kojoms - šiltas-šaltas, poveikis tikrai yra, o ir atgyja kažkaip visas organizmas, ypač per šitokius karščius thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man irgi siaubingai tinsta kojos, bet cia tik del karsciu (as taip manau, nes ir spaudimas geras, ir slapimo tyrimas taip pat). ranku pirstai tai nelabai tinsta, bet vestuvinio ziedo irgi nusimaut negaliu (bent dabar; reiks is ryto pabandyti)
turiu vieninteles isispiriamas basutes, su kuriom vis diena galiu isbuti... doh.gif o blauzdos taip sutinsta i dienos pabaiga, kad net atrodo odo perlys - tiek isitempusi, kad net blizga... o atsitupt jei prireikia, tai tikrai bijau, kad neplystu skura... doh.gif
teks jau sianakt kraut kojas ant kokiu pagalviu ir taip pameginti miegoti... bet per visa diena darbe visvien sutins: kabinete nera kur tu koju susikelt doh.gif ir ventiliatoriu po stalu pasistacius, kad vesintu man jas - nepadeda... verysad.gif
Atsakyti