Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

na va... biggrin.gif siandien jau daug vesiau ir jokiu tinimu nei zenklo thumbup.gif (bent jau kol kas, tfu tfu tfu)
Atsakyti
MERGINOS KUR JUS GAUNAT STEPONENO ARBATOS g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(SVAJA32 @ 2006 07 22, 20:22)
MERGINOS KUR JUS GAUNAT STEPONENO ARBATOS  g.gif  g.gif

Pelesos g. yra zoleliu vaistine, ten yra Steponeno arbatos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 07 22, 22:22)
Pelesos g. yra zoleliu vaistine, ten yra Steponeno arbatos  bigsmile.gif

na tai cia vilniuje verysad.gif , o kaune tai nieks neturi schmoll.gif , nebent zoleliu vaistineje reikes paziureti gal ten bus . na visviena ACIU 4u.gif
Atsakyti
GAVAU !!!!!!! NET 2 POUS PASIEMIAU blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SVAJA32 @ 2006 07 24, 14:41)
GAVAU !!!!!!! NET 2 POUS PASIEMIAU  blush2.gif  blush2.gif


O kas ta steponeno arbata?Nuo tinimu padeda? g.gif
Atsakyti
4u.gif Na jo, dabar tai nekarsta,,,,, O as nuo sios savaites tinti pradejau....

Ir kur gauti tos steponeno arbatos Kaune?
Kojos nelabai, nu bet pirstai tai sakes, kokie istine, nakti net nutirpsta ziauriai....
Atsakyti
Valgykit razinas, padeda normalizuot skysčių apytaką. Ir garantuotai nekenksminga...
Atsakyti
Aš pradėjau tinti o dabar man 35 savaitės. kojos kaip kaladės, rankos irgi, nors iki šiol nieko panašaus nebuvo ir žiedus nešiojau sėkmingai. Nesuprantu kas darosi. paėmė kraują ir šlapimą, tai sakiau skambinsiu atsakymo.
Na o dėl baseino tai aš nuo antro trimestro lankiau baseiną. pradžai vieną kart savaitėj, kai išėjau į dekretą du kartus. Bet, kaip matau, nuo tinimo tai niekaip nepadeda.
Skysčių išgeriu kokius 2-3 ltr per dieną nes baisiai troškina, sūriai nevalgau, nežinau nuo ko čia man taip, bet baisoka darosi.
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 07 22, 21:22)
Pelesos g. yra zoleliu vaistine, ten yra Steponeno arbatos  bigsmile.gif


Ir ne tik čia, yra vaistinė ir Naugarduko g. (berods, ant Algirdo g. kampo), vadinasi Širdažolė ar pan.
Atsakyti
pries kokias tris savaites pradejo tint veidas ir ranku pirstai. bandziau ant nakties skysciu apribot, bet nepadeda. tai is ryto kokias tris valandas is namu nelendu, kol tinimas nors biski nepraeina schmoll.gif gerai, kad dar kojos netinsta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2006 12 13, 08:21)
Valgykit razinas, padeda normalizuot skysčių apytaką. Ir garantuotai nekenksminga...



O kokios razinos, ir koks ju kiekis gali sunoramlizuot tinimus?
man steponeno arbata padeda, ir baseinas padeda....
bet beda, kad Kaune vaistazoliu vaistine uzsidare remontui, o saviske jau baigiu....... g.gif
Atsakyti